Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Nie da się przestawić generałów w Wielkiej Bitwie

  1. #1
    Osadnik Awatar Genciak
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Nowy Świat

    Nie da się przestawić generałów w Wielkiej Bitwie

    Po raz kolejny przy Wielkiej Bitwie nie mogę przemieścić generałów pod ostatnią strefę... Po odblokowaniu ostatniej strefy przy czterech bossach normalnie da się tam przestawić 4 generały ale ta wyprawa z jakichś przyczyn często się buguje i ta strefa pozostaje niedostępna dla generałów. Nie pojawia się ani zielone pole, a próba przemieszczenia tam generała jest zablokowana i nie da się tego zrobić. Restart, relog i inne pierdoły typu wyloguj się na 15 minut nie pomagają.
    https://tinypic.pl/n679y7di7rpo

    Czy to jest jakiś znany błąd, ktoś się z tym spotkał? Zaznaczam, że pojawia się on niedeterministycznie - czasami da się tam przestawić gienki, czasami nie. Problem jest o tyle irytujący, że generałów trzeba wysyłać aż z początku mapy...

    Ticket do supportu już poszedł no ale nie spodziewam się jakiejś sensownej odpowiedzi z ich strony.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    232
    Serwer
    Czarci Gaj
    zawsze tak było, wyczyść obozy przed, coś wtedy da się wtedy ustawić

  3. #3
    Osadnik Awatar Genciak
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie rozumiem. Zawsze tak było, że czasami nie działa? To trochę nie ma sensu.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    24.08.2018
    Posty
    85
    Serwer
    Kolonia
    Nie ma tam pól blisko.

  5. #5
    Osadnik Awatar Genciak
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Nowy Świat
    No jak nie ma jak nieraz tam stawiałem trzech msw i geminiarza...

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    24.08.2018
    Posty
    85
    Serwer
    Kolonia
    Ja robię na szybkim i tam wysoko nie ma, jest jedno pole w miarę blisko, ale to dla generałów starych, gemini, niezłomna itp., źle działają.

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Fakt jest to drażniące że nie można przestawić na ostatnie 4 ataki Gemini i Majora w pobliże tych obozów, ale z połowy mapy gdzie da się ich wcisnąć nie jest aż tak daleko.
    Jednak dobre pytanie czemu raz działa a potem przez kilka razy znów nie

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Kiedyś można było przestawić pod samego przywódce, ale kiedyś to "naprawili" i już się nie da.

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Generałów czasami można przestawić pod ostatniego przywódcę tam był błąd że mgła nie schodziła i wydaje mi się, że działa tam dodatkowy skrypt który zdejmuje mgłę jak wystąpi błąd. Jak nie wystąpi błąd z mgłą wtedy możesz postawić a jak mgła nie zejdzie skrypt zadziała to nie postawisz.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.08.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ja zaobserwowałem, że jestem w stanie to zrobić tylko zaraz po ubiciu obozu przed przywódcami
    po wyjściu z przygody i powrocie już jest to niemożliwe :/

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.