Zobacz wyniki ankiety: Czy chciałbyś wiedzieć jakich technologii użyje BB do budowy gry w zamian za Flash?

Głosujących
11. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, bardzo bym chciał wiedzieć, może nawet bym pomógł

    8 72.73%
  • Tak, chciałbym tylko wiedzieć

    0 0%
  • Nie interesuje mnie to, aby tylko gra działała

    2 18.18%
  • Tak mieszacie że chyba skończę przygodę z tą grą

    1 9.09%
Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Technologie do budowy TSO bez Flash Player

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Technologie do budowy TSO bez Flash Player

    Witam, BB wysłało nam ostatnio informację, że jednak przebudują grę na inną technologię. Dziwię się że teraz, bo początek był w roku 2012 czyli 8 lat temu !!!! a obudzili się 3 miesiące przed wykopaniem flasha niemal z każdej przeglądarki. Ale do rzeczy.

    Ze strony BB padło lakoniczne stwierdzenie, że użyją nowych technologii do przebudowania gry. Czy chcielibyście znać te technologie? bo ja tak. Moglibyśmy coś podpowiedzieć. Więc wypowiedzcie się w ankiecie.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Kolonia
    Najwyrazniej nie mieli potrzeby debatowac o tym z graczami. Jesli akcjonariusze podjeli decyzje o dalszym prowadzeniu tego projektu to prace w mojej ocenie bez watpienia podjeli dawno temu a nie ze wczoraj z chwila opublikowania posta.

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.