Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 48

Wątek: [23799] Mglisty tort

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    niestety wasza porada nie działa!

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    19.09.2012
    Posty
    48
    Serwer
    Złota Góra
    jedną zrobiłem i było ok, na drugą wszelkie świętości nie pomagają. Black Live Matter i białas nie może zrobić czy co?

    Cytat Zamieszczone przez Bretho Zobacz posta
    Oficjalna odpowiedź z supportu, u mnie to zadziałało, chociaż tak naprawdę to nie wiem czy to, bo też anulowałem przygodę.

    1. Wylogować się z gry
    2. Zamknąć okno, zakładkę przeglądarki z grą (w przeciwnym razie czyszczenie pamięci cache konta nie zadziała)
    3. Wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki
    4. Zaczekać 20 minut
    5. Odwiedzić ponownie przygodę, gdzie będzie dało się już grać normalnie.
    Gdy punkt 2 i 3 zostanie wykonany poprawnie, punkt 4 można zignorować, ale dla pewności lepiej odczekać owe 20 minut.
    A może jeszcze wezwać znachorkę, splunąć trzy razy przez lewe ramię, wylać na psa wodę z kąpieli dziecka mającego kolkę?
    Co to za gusła supportu? Aby dalej od siebie, nie wiedzą co się dzieje
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 29.09.2020 o 17:11 Powód: połączenie postów

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.09.2015
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Hej!
    Po problemach z atakami i dwukrotnym anulowaniem przygody, dałem jej ostatnią szansę. Nie pomagały relogi oraz wysyłanie wojska w obie strony. Zauważyłem, że przy wejściu na samym początku pojawia się efekt, który zabarwia przygodę w te snieżne klimaty i to może być winowajca. Jeśli nic Wam nie pomaga to sprawdźcie taki sposób, że wysyłacie wojsko na przygodę i nie wchodzicie na nią aż do czasu dotarcia na nią wojska. Po tym jak już wojsko będzie na miejscu wejdźcie na przygodę i wyjdzie efekt co tworzy śnieg i zaraz po nim powinniście móc atakować. Nie wychodźcie z przygody aż do końca, bo to może spowodować, że nie będzie możliwości atakowania. Taka "awaryjna" metoda może pozwolić zrobić przygodę wojskiem, bez zbędnego wydawania kasy na katapulty. Pozdro i powodzenia !
    Ostatnio edytowane przez Avenno ; 06.09.2020 o 18:08

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Kolonia
    Trzy razy podjęta próba, nic nie pomaga

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2014
    Posty
    225
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Mialem ten efekt na testowym, ale tylko za 1 razem, jak uruchamialem przygode. Potem zrobilem ich okolo 50, juz sie nie pojawil.
    BB wytlumaczylo to bledami po stronie przegladarki i olalo temat, mimo, ze powtarzal sie u innych graczy.

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.06.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Nadal nie działa.

  7. #27
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja to tylko tu zostawię:

    [8:00 AM] [FLIM] betooniusz: wyloguj się z gry, wyloguj się z uplay(!), wyczyść ciastka, odczekaj kradrans...
    [8:01 AM] [Kwit] henrystary: i zmów litanie do Św,BB
    [8:01 AM] [FLIM] betooniusz: ew. druga opcja, anuluj przygodę i zalicz zadanie klejnotami, szkoda ich chyba mniej niż 9 dużych katapult - wymiennie z ognistymi strzałkami gdzie się da i jednym assasinem
    [8:03 AM] [FLIM] betooniusz: a pomodlić się nie zaszkodzi
    [8:05 AM] retyalewkurzacie: ))
    [9:54 AM] kaffe: przenieś węgiel 3000 szt z menu gwiazdy dowolnego złoza o co chodzi ?
    [9:55 AM] [UMIK] kicia_71: musisz mieć węgiel w gwieździe i dać na kopalnie
    [9:57 AM] kaffe: dzięki bardzo
    [9:58 AM] [UMIK] kicia_71: nmzco,spoczko
    [9:59 AM] [RYS] uboot: recepta wg mod Victorii,odpalasz przygodę,wchodzisz na przygodę i czekasz na desamt woja,w tym czasie nie łazisz i nie szlajasz się po innych zakładkach i nie wracasz na macierzystą, co najwyzej idziesz zrobic kawe albo zapalic,wojo wyląduje, robisz bez problemu, u mnie działa sprawdzone juz 3 razy
    [10:00 AM] [RYS] uboot: a ten dziewixzy raz też mnie mało krew nie zalała
    [10:07 AM] [FLIM] betooniusz: ekhm, nie wungiel a dopałkę do złoża wungla
    [10:15 AM] [UMIK] kicia_71: a tak ,dokładnie dopałka węgla
    [10:44 AM] MOD_Victoria2: Dzięki za potwierdzenie, uboot Są tacy co wątpią
    Znane błędy:
    • błąd z atakami [23799] - zgłoszony, w trakcie przetwarzania
    • [23803] [Undefined text] na różnych obiektach w przygodzie - przekazany
    • [23805]W przygodzie nie jest uwzględniony bonus eventowy - przekazany
    • [23806] Rozegranie przygody nie zalicza postępu w zadaniu nakazującym przejść przygodę (obojętnie jaką) [To samo dotyczy przygody "interesy bonabertich] - przekazany
    • [???] Bonus z prestiżowej premii dla znajomego nie jest uwzględniony (i stanicy?) - przekazany
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 04.12.2020 o 15:15

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie nie działa, nie da się zrobić przygody

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.02.2018
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    robiłem ja 14 razy raz miałem że nie da się atakować ale po kilku wejściach wyjściach się dało się atakować obozy ale wtedy mogłem bez problemu przestawić gienków do 2 sektora. Dzisiaj jak chce zrobić 15 raz tą przygodę to się nie da. tak to wygląda jakby dalsza część mapy była w powietrzu albo jakaś niewidzialna ściana między sektorami która powinna być ściągnięta jak wchodzi ten bufek plus znika mgła z pierwszego sektora i pojawiają się obozy. Albo jakiś dziwny tryb walki jest uruchomiony bo też wydaje mi się ze miecze jak najeżdżam na obóz są wielkości obozu a nie
    link do ataku https://paste.pics/A3L86
    screen z próby przestawienia sektor 2 jest zamknięty https://paste.pics/A3L8R

    Do jutra zostawię odpaloną te przygodę ale w sobotę wątpię że ktoś to sprawdzi sobie w logach o co chodzi

  10. #30
    Początkujący Osadnik Awatar HTSZ
    Dołączył
    14.02.2014
    Posty
    20
    Serwer
    Złota Góra
    hej, ciekawe, że problem nie dotyczy każdego. Przełączyłem się dzisiaj między przygodą a wyspą, bo zapomniałem wysłać 2 generałów i nie było potem problemu z atakowaniem.

    P.S. a ile PD dostajecie za tę przygodę? Nie wiem na ile dane o PD są wiarygodne na wiki, ale wg tamtej strony dostaje się do ~182k za mglisty tort. Dla porównania drwal opisany jest jako ~139k. Za zbicie 18 obozów na drwalu z premium i premią dla znajomego oraz mnożnikiem z wydarzenia dostałem ostatnio około 570k PD + 50% z tego, czyli około 285k - razem ponad 850k. Po zrobieniu mglistego tortu, zbiciu wszystkich obozów na zakończenie było jedynie około 240k PD + 50% (czyli ~120k). Ogromna różnica patrząc przez pryzmat zbliżonego PD jakie te przygody dają w podstawie - to jest jakiś błąd czy coś mi umyka?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.