Odpowiedz w tym wątku
Strona 18 z 20 PierwszyPierwszy ... 8 16 17 18 19 20 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 197

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie rocznicowe 2020 - Dyskusja

  1. #171
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Graczom, ktorzy ukonczyli celebraton na poziomie X (dziesatym) i dostali tylko jedna premie 3 Dni Premium (w menu zadan i po zakonczeniu bylo 2x) polecam wyslac zgloszenie do supportu. To zajmuje tylko minute i chyba nikomu czapka z glowy nie spadnie...

  2. #172
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    Nawet bez niespodziankowej stanicy (ktora udalo mi sie zdobyc w ostatniej chwili), ilosc nagrod, czy to budynkow, czy premek, byla calkiem spora w tym evencie. I nawet bez tej stanicy, warto bylo robic zadania.

    Mimo wszystko jednak, BB moglo jakis tydzien przed koncem rzucic malego spoilera, ze na koncu zadan dziennych bedzie niespodzianka. Podniosloby to temperature koncowki
    Dziękuję za opinię i sugestię.
    Teraz już będziecie wiedzieć, że opis "sekret" oznacza, iż warto wykonywać zadania i inne aktywności.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #173
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    Graczom, ktorzy ukonczyli celebraton na poziomie X (dziesatym) i dostali tylko jedna premie 3 Dni Premium (w menu zadan i po zakonczeniu bylo 2x) polecam wyslac zgloszenie do supportu. To zajmuje tylko minute i chyba nikomu czapka z glowy nie spadnie...
    polecasz?
    a ja polecam wysłanie WSZYSTKIM zaliczającym X rundę tych brakujących 3 dni na pocztę, bo dwóch premium po 3 dni nie dostał NIKT, a BB wie że problem był ogólny
    - i jakie ''polecenie'' brzmi sensowniej?

    dla nich to przefiltrowania bazy i wysłanie z automatu, a dla nas zrobienie 20k zgłoszeń które będą maglować pojedynczo aż się sekretarka zawiesi

    ten nieszczęśliwy mglisty tort wysłali wiedząc że problem występuje losowo, a tu zbiednieją jak sami poprawia babola który był ogólny w grze?
    po chorobę morska utrudniać życie jak można ułatwić, wszystkim?

  4. #174
    Osadnik
    Dołączył
    10.11.2013
    Posty
    166
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Za przymusowe dla ciagu zadań 2x Mglisty tort każdy powinien otrzymac zwrot 18 duzych katapult
    Ostatnio edytowane przez jw_ivo ; 24.09.2020 o 18:22

  5. #175
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Dziękuję za opinię i sugestię.
    Teraz już będziecie wiedzieć, że opis "sekret" oznacza, iż warto wykonywać zadania i inne aktywności.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    A jak człowiek się pytał to cieżko było powiedzieć, zrobiłem tylko 1 celebration bo jak widziałem nagrode 1 dzień premium to zrezygnowałem z tego.
    Ostatecznie może żałuje ale z drugiej strony to co było nagrodami i tak nie spowoduje że zachce mi się więcej w TSO grać
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

  6. #176
    Osadnik
    Dołączył
    29.04.2017
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    Event, event i po evencie...
    Ludzie tu marudzą jak stare baby na straganie, w sumie norma już na tym forum.
    Event zaliczyłem od początku do końca, nie "noł lajfiłem" kilkanaście godzin dziennie bo zwyczajnie nie miałem na to czasu i szczerze powiem - wszystko na luzie zakończyłem, z dużym zapasem. Własny cel z balonami udało się wykonać bez większej spiny - dalsze przekazywanie balonów to już tylko dla formalności...

    Celebratony fajna sprawa, w końcu coś dla odmiany tylko trochę monotonne ale cóż nie jest monotonne w tej grze? Cały czas robimy w kółko to samo
    Śmieszą mnie ludzie, którzy pierniczą farmazony jakie to te celebratony bez sensu bo trza scenariusz zrobić, bo wyprawa, bo minimisje.... Normalnie EPIC FACEPALM.

    Scenariusz dało się zrobić w kilkanaście sekund - wystarczyło odpalić scenariusze retro i wyklikać 5 znajdek.

    Wyprawy np. Smocza Czatownia - wyklikanie znajdek na początku i zrobienie w MP to chwila moment, resztą zajęli się MGG, Ty mogłeś iść kolację zjeść na spokojnie. Wracasz, kończysz smoka i "done".

    Minimisje - Mroczni Kapłani dla MGG to liczenie strat...wroga.

    Zdobycie zasobów z przygód... oj bolało bardzo to chomikowanie wiadomości z zasobami

    Jedyna trochę irytująca misja to ta z Odkrywcami.

    Dzienne łańcuchy zadań robiłem na bieżąco aż do pewnego stopnia, kiedy stwierdziłem, że te 50-100 balonów w nagrodzie mnie już nie zbawi, a byłem pewien, że wszystkie fajne nagrody już zdobyłem, sekrety ujawnione itd. Do czasu gdy dowiedziałem się od znajomego z gildii że w ostatnim łańcuchu zadań jest stanica :O Ukończyłem migiem 2 serie zadań i w końcu wyskoczył ostatni łańcuch zadań ze stanicą - ukończone bez większej spiny. Nagrody zadowalające w tym evencie, bez większego wysiłku gracze dostali ciekawe nagrody, choć znajdą się marudy, którym nawet Stary Gemini nie odpowiada. Za miesiąc event halloweenowy, w którym trzeba będzie farmić dopałki i też będą marudzić, może ja też, kto wie. Ogółem event bardzo prosty i ciekawy. Czy w przyszłości będą podobne "sekrety" w eventach? Pożyjemy, zobaczymy. Nie jest to głupi pomysł, ale jak komuś się to nie podoba to w prawym górnym rogu przeglądarki jest taki fajny czerwony przycisk z białym krzyżykiem. Zdecydowanie polecam!

  7. #177
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez DeVvV Zobacz posta
    Śmieszą mnie ludzie, którzy pierniczą farmazony jakie to te celebratony bez sensu bo trza scenariusz zrobić, bo wyprawa, bo minimisje.... Normalnie EPIC FACEPALM.
    Trudno sie dziwic jesli caly sens tych zadan to zmuszanie Cie do robienia przygod/ scenariuszy ktore na obecnym etapie gry sa kompletnie bezsensowne i moglybyby byc rownie dobrze usuniete z gry, ale wtedy BB nie zgadzalyby sie metryki korzystania z contentu za ktorego stworzenie ktos zaplacil.

    Ciekawe czy tez by sie cieszyl jakby sie okazalo w nastepnym evencie, ze zadania wymagaja robienia przygod najgorszymi/ nieuzywanymi generalami, bo przeciez trzeba Cie zmusic zebys ich uzywal
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #178
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Ciekawe czy tez by sie cieszyl jakby sie okazalo w nastepnym evencie, ze zadania wymagaja robienia przygod najgorszymi/ nieuzywanymi generalami, bo przeciez trzeba Cie zmusic zebys ich uzywal
    Zakończ granie bo marudzisz.
    http://prnt.sc/unknxz
    Ostatnio edytowane przez zjadaczasu ; 25.09.2020 o 10:27

  9. #179
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Ciekawe czy tez by sie cieszyl jakby sie okazalo w nastepnym evencie, ze zadania wymagaja robienia przygod najgorszymi/ nieuzywanymi generalami, bo przeciez trzeba Cie zmusic zebys ich uzywal
    Cytat Zamieszczone przez zjadaczasu Zobacz posta
    Zakończ granie bo marudzisz.
    Ostatnio edytowane przez Stary_Niedźwiedź ; 25.09.2020 o 10:33

  10. #180
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2014
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    w zasadzie zgadzam się ze zdaniem marzenki; event był pracochłanny, ciekawy i miał fajne nagrody. nie rozumiem narzekania na to, że trzeba było grać, przecież po to w tych settlersach tkwimy. są zadania, to się je wykonuje, na tym polega granie. cóż innego miałoby się robić?
    mam zastrzeżenia do dwóch rzeczy:
    1. mglisty tort, który trzeba było zrobić 3 razy a mnie, mimo całej tej gimnastyki z wylogowywaniem się , czyszczeniem pamięci, ciasteczek, zamykaniem okna, przeglądarki, czekaniem 20 min ani razu nie udało się zrobić normalnie. całe szczęście że miałam zapas katapult. gienki nie tylko nie atakowały ale nie dały sie nawet przestawić w obrębie 1 strefy, nie mówiąc o dalszych. katastrofa na całej linii!
    2.mało intrygujące osiągnięcia. zazwyczaj w eventach były bardziej wymagające i czasochłonne, te robiły wrażenie wymyslanych w ostatniej chwili na odpieprz.
    ale, jak podkreślałam, event bardzo na plus!

Odpowiedz w tym wątku
Strona 18 z 20 PierwszyPierwszy ... 8 16 17 18 19 20 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.