Odpowiedz w tym wątku
Strona 17 z 20 PierwszyPierwszy ... 7 15 16 17 18 19 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 197

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie rocznicowe 2020 - Dyskusja

  1. #161
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Wzmianka o tym jest napisana w pamiętniku dewelopera, którego oczywiście mało kto czyta ze zrozumieniem albo wcale:

    "Wraz z 10 rocznicą dodaliśmy dodatkowy łańcuch zadań eventowych! Ta seria zadań zaczyna się dopiero po zakończeniu głównego zadania rocznicowego samouczka: "Przygotowania do przyjęcia". Wówczas nowe zadanie pojawi się codziennie podczas wydarzenia (21 dni / 21 głównych zadań). Każde zadanie główne będzie składało się z 3-5 pod-zadań. Kiedy danego dnia ukończycie zadanie główne, będziecie musieli poczekać do następnego dnia, aby pojawiło się kolejne. Zadania są podzielone na 4 zakresy poziomów: 26-35 | 36-50 | 51-61 | 62+. Ukończenie łańcucha zadań w całości zapewni Wam balony!"

  2. #162
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ale jak by napisali balony + budynek niespodzianka to już by było inaczej. Nawet jak by dali na końcu manufke węgla, dobrze że te zadania nie kończyły się dziś tylko dali zapas czasu 3 dni to nawet jak ktoś był w plecy to zdążył nadrobić. Tu nawet nie chodzi i zadania że takie czy siakie, ale to że 3x pojawił się mglisty tort (jak dobrze liczę) i gdyby nie problemy z tą przygodą (choć było wiele razy pisane jak sobie poradzić). To wielu graczy by robiło te zadania ot tak mimo wolnie, a tak hm męczyć się czy odpuścić ? i tak nic z tego nie ma. A teraz zonk i jazda bez trzymanki

  3. #163
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie!

    Opis "1x sekret" oznacza, iż: Chatkę ze strzechy , Generała Drżącą Brodę i Świąteczne znalezisko znajdziecie również dzięki wykonywaniu niektórych aktywności w grze. Nie mogę zdradzić jakich.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Było wiadomo, a Ty sparkz jesteś na tyle aktywny, że zapewne to przeczytałeś. Nie chciało się grać, a teraz płacz.

  4. #164
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Ale jak by napisali balony + budynek niespodzianka to już by było inaczej.
    no i wlasnie o to sie sprawa rozbija.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #165
    Osadnik
    Dołączył
    08.07.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez M0rdechaj Zobacz posta
    Wzmianka o tym jest napisana w pamiętniku dewelopera, którego oczywiście mało kto czyta ze zrozumieniem albo wcale:
    Ukończenie łańcucha zadań w całości zapewni Wam balony!
    I gdzie tu można ze zrozumieniem wyczytać, że na końcu będzie do wygrania tajemniczy budynek?

  6. #166
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nawet bez niespodziankowej stanicy (ktora udalo mi sie zdobyc w ostatniej chwili), ilosc nagrod, czy to budynkow, czy premek, byla calkiem spora w tym evencie. I nawet bez tej stanicy, warto bylo robic zadania.

    Mimo wszystko jednak, BB moglo jakis tydzien przed koncem rzucic malego spoilera, ze na koncu zadan dziennych bedzie niespodzianka. Podniosloby to temperature koncowki

  7. #167
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    507
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    Mimo wszystko jednak, BB moglo jakis tydzien przed koncem rzucic malego spoilera, ze na koncu zadan dziennych bedzie niespodzianka. Podniosloby to temperature koncowki
    no własnie nie wrzuciło spoilera i temperatura podniesiona ze hej ;D
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  8. #168
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    W roznych grach są pochowane różne Easter Eggi które mozna znajdywac i mozna sobie z tego zrobic zabawe, tylko nie sa one integralna czescia glownego contentu w danym evencie czy dodatku.
    Pokaz mi gdzie w pamietniku dewelopera bylo wyszegolnione ze "ukrtye zadania festiwalowe" byly integralna czescia glownego contentu (glowny content wydarzenia urodzinowego to przekazywanie balonow by otrzymac nagrody).
    W takiej jednej polskiej grze, gdzie biegasz w siwowlosym jest wiele ukrytych misji i nikt z tego powodu nie placze. Drogi Sparkzie, grasz juz dlugo w TSO a z twoich postow wylewa sie tona zalu. Moze juz pora zmienic gre skoro nie przynosi ci ona radosci i satysfakcji.

    Ja jestem bardzo zadowolony z ewentu. Fakt, meczylem troche celebraton ale nagrody warte byly wysilku.

  9. #169
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez sNooB Zobacz posta
    Edit: Niestety przez nadmierną ilość przygód do zrobienia, jestem bez szans na wykonanie wszystkiego. Szkoda że nie robiłem wcześniej tych zadań, ale nie zakładałem że dadzą coś więcej poza garścią śmieci. Jednak to powinno być opisane, a tak nagrody dostaną tylko nadaktywni gracze.
    Nadaktywni....hmm może nie dostaną zbyt leniwi :P

    W pamiętniku napisali o nagrodach, ale pewnie tylko "nadaktywni" przeczytali go w całości ze zrozumieniem
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Czy czujecie się przytłoczeni? W takim razie pora zgłębić te niezwykłe wartości! W ramach tego wydarzenia rocznicowego będziecie mogli odkryć ponad 200 nowych zadań,z nowymi historiami, a także wieloma wyjątkowymi nagrodami, co podniesie świąteczny nastrój do maximum!
    Cytat Zamieszczone przez Wudz Zobacz posta
    Drugi już z rzędu zdecydowanie zbyt wymagający event. Prawie codziennie przygoda 11 poziom+wyprawy+miniprzygody, lekko licząc niemniej niż 3h dziennie codziennie przez 21 dni. Zdecydowanie zbyt duże przegięcie. Odnoszę wrażenie, że BB chce znięchęcić do gry kogo się da by dać jej umrzeć wraz z technologią na której jest zrobiona. I może nie jest to taki zły pomysł.
    Nie było aż tak strasznie, te przygody niektóre szło zrobić w 2 min., inne w 15 min., najgorzej było z tymi 11+, ale była możliwość kupienia dropa i na cały event było ich tylko chyba 6 do zrobienia. Przy tych zadaniach wystarczyło ruszyć głową i użyć budynków, gienków, blasków wróżki, różnych premek do ubijania obozów. Wystarczyło skorzystać z tego co było dawane nam wcześniej, czy też to co kupiliśmy sami w eventach i naprawdę szybko się je robiło.

    Cytat Zamieszczone przez zjadaczasu Zobacz posta
    Bardzo dobry event. Nareszcie trzeba było się troszkę postarać. Zagranie z niewiadomą do końca genialne, dodało smaczku grze i wystawiło graczy, którzy przyzwyczaili się do darmoszek. Tak trzymać BB.
    Też jestem tego zdania, od początku było wiadomo że będzie niespodzianka i dlatego też robiłam zadania do końca. Nawet dla mnie byłoby bardziej ekscytujące gdyby każda nagroda była niespodzianką.

    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Dalej nie ogarniasz o co chodzi.

    Nie chodzi o to, ze z gory wiesz co dostaniesz (czego czepianie sie jest w sumie dosc absurdalne, bo akurat w tej grze wszedzie wiadomo z gory co mozesz dostac) tylko o to ze jest wrzucona do gry zawartosc o ktorej istnieniu nie masz zadnego pojecia, wiec nie mozesz nawet dokonac wyboru zeby z niej skorzystac, chyba ze ja przypadkowo odkryjesz.

    W zwiazku z tym oznacza to ze albo BB totalnie olało kwestię informacji o evencie (co jest oczywistym zaniedbaniem), albo traktują Cię jak tresowane zwierze, ktoremu nie trzeba mowic o tym ze cos w grze jest, bo tresura wymusi na nim i tak bezwarunkowe zrobienie wszystkiego co mozliwe.

    W roznych grach są pochowane różne Easter Eggi które mozna znajdywac i mozna sobie z tego zrobic zabawe, tylko nie sa one integralna czescia glownego contentu w danym evencie czy dodatku. Kazda szanujaca sie firma takie rzeczy w miare skrupulatnie opisuje, zeby gracz mial jakies pojecie odnosnie tego w co moze grac.
    Czy Ty czytałeś Pamiętnik Dewelopera? Gdzie Ci BB ukryło informację o 21 zadaniach z wieloma wyjątkowymi nagrodami? Wydaje mi się, że to nie BB olało kwestię informacji, a to Ty olałeś przeczytanie Pamiętnika Dewelopera i teraz szukasz o co to się przyczepić tym razem :P
    Fajnie, że nie napisali o stanicy, tylko o wyjątkowych nagrodach, to pokazało ilu graczom się chce grać dla samej gry, a ilu tylko jak coś jest super do zdobycia lub za free.

    Oby więcej takich eventów!

  10. #170
    Osadnik
    Dołączył
    08.07.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Marzenka87 Zobacz posta
    to pokazało ilu graczom się chce grać dla samej gry, a ilu tylko jak coś jest super do zdobycia lub za free.
    Niektórzy lubią dziubanie dla samego dziubania a inni wolą dziubać żeby osiągnąć jakiś cel.
    BB uważa na przykład że wysyłanie klkudziesięciu odkrywców codziennie jest fascynującą zabawą (gra dla gry) ale jest spora grupa graczy dla których jest to jałowa i monotonna klikanina. Ale nie - to będzie automatyzacja.

    Sparkz ma tu racje - jest coraz więcej elementów gry które ludzie robią/kupują "bo może cos z tego potem będzie albo sie do czegoś przyda" a nie dla tego że są ciekawe/cokolwiek wnoszące do dalszej rozgrywki.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 17 z 20 PierwszyPierwszy ... 7 15 16 17 18 19 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.