Odpowiedz w tym wątku
Strona 20 z 20 PierwszyPierwszy ... 10 18 19 20
Pokaż wyniki od 191 do 197 z 197

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie rocznicowe 2020 - Dyskusja

  1. #191
    Początkujący Osadnik Awatar maj390
    Dołączył
    13.02.2013
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mam torty w magazynie już się zepsuły , czemu nie wymienione !!

  2. #192
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Eventowe zasoby są wymieniane podczas konserwacji, trzeba więc czekać.

  3. #193
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    A nie łatwiej wysłać każdemu po tej premce na 3 dni i sprawa załatwiona. Czemu jak ktoś ma "na górkę" to musi na siłę aktywować wszystko i potem pisać i nie wiadomo co jeszcze robić.

  4. #194
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    A nie łatwiej wysłać każdemu po tej premce na 3 dni i sprawa załatwiona. Czemu jak ktoś ma "na górkę" to musi na siłę aktywować wszystko i potem pisać i nie wiadomo co jeszcze robić.
    Nie, bo BB mówią, że te 3 dni SĄ w gwieździe. (2x w 1 stosie - co zresztą jest błędem) Dlatego nie wyślą kolejnych.
    Problem polega na tym, że nie wiadomo które to są, jeśli ktoś ma kilka. Pisać masz tylko w sytuacji, kiedy 3 dni nie pojawią się w menu gwiazdy.

  5. #195
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mam 8 premek po 3 dni i co mam nagle je wszystkie odpalić na event który zapowiada się nudny jak polski tasiemiec w tv, tylko po to aby na zaś dostac 1 premkę na 3 dni ? dzieki wole sobie za gwiezdne kupić 1 dniowe premki i tyle. Skoro nie potraficie normalnie załatwić sprawy, tylko wymyślać screeny - ciasteczka - kwiatki i nie wiadomo co jeszcze
    Jak ktoś chce to niech się w to bawi, mnie interesuje stan faktyczny - miało być 2x 3 dni a nie było - teraz są jakieś pokrętne tłumaczenia. Tak to widzę

  6. #196
    Osadnik
    Dołączył
    27.10.2018
    Posty
    148
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie ma obaw z 3 dniowym premium faktycznie jest tak jak pisze BB pokazuje 1 sztukę ale faktycznie są dwie postępować według opisu uruchomić 3 dniową w razie potrzeby po relogu druga sie pojawia bez problemu nic nie zgineło

  7. #197
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    mialem 1 premke 3 dniowa wykrozystalem ja juz dawno i jakos kolejnej nie ma ... a relogow itp itd bylo kilkadziesiat juz.... a to ze bb pisze ze ma byc a w rzeczywistosci i tak nie ma to juz nam znana bajka

    tak jak pisal bartexio nie potrafia nic porzadnie zrobic a potem odwalaja filozofie ....
    Ostatnio edytowane przez pretor29 ; 02.10.2020 o 08:22 Powód: xxx

Odpowiedz w tym wątku
Strona 20 z 20 PierwszyPierwszy ... 10 18 19 20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.