Odpowiedz w tym wątku
Strona 13 z 20 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 197

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie rocznicowe 2020 - Dyskusja

  1. #121
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    pytanie do pani penelopy i reszty tam ciezko pracujacych ...

    jest w zadaniach napisane rzuc premie na kopalnie miedzi , rzuc premie na piekarnie itp... niestety nie zalicza ulepszonych i przemyslowych budynkow /....

    wiec pytam :

    jesli postawie przemyslowa kop ktora ma 7lvl to mi nie zaliczy ale jesli postawie zwykla i podniose do 7 lvl to zalicza ... przeciez to jedno to samo tylko nazwa inna ... hahah

    ja rozumie ze malo potraficie ale takich rzeczy nie ogarniacie? bblogic
    Ostatnio edytowane przez pretor29 ; 14.09.2020 o 16:29 Powód: xxx

  2. #122
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Vicia zawiodłem się na Tobie
    Przecież jest forum jest odpowiedni dział, jest czat gry a nawet jest serwer testowy

    problem w tym że nikt tego nie czyta i nie robi z tym porządku.
    Dawno temu zgłosiłem im źle naliczane PD natacy wszystko podałem a co BB na to nic
    Wystatrczy tylko napisać że mikołajkowa liczy PD od bazowej części ale nie 30% tylko z tego co wyszło to chyba jakieś 13
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

  3. #123
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    14.09.2020Rozporządzenie Burmistrza!
    Drodzy Gracze,

    Wygląda na to, że dostawa balonów z tego tygodnia ta, która ma podtrzymywać Świętowanie, nigdy nie dotarła! Wasz Burmistrz zszedł do magazynu, aby zobaczyć, co się dzieje, tylko po to, aby odkryć, że balony, mimo że wszystkie uwzględnione, nigdy nie zostały załadowane!

    Aby to nigdy się nie powtórzyło, Burmistrz wydał następujący dekret:



    Jeżeli trzeci ostatni cel zostanie osiągnięty, otrzymacie nagrody zarówno z tygodnia #2, jak i z tygodnia #3 - zacznijcie więc przekazywać swoje balony już teraz!

    Pamiętajcie, aby nie gromadzić balonów i przekazywać je, żeby zostały zaliczone do celu; nie zostaną doliczone, jeśli zostaną w Waszych magazynach!

    Udanej Rocznicy!
    BB_Penelopa

    Czy można to przetłumaczyć na polski język bo z tego nie wiadomo o co chodzi. Sztab kryzysowy się naradzał i tylko tyle wymyślił słabo to wygląda.

  4. #124
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Po prostu rób swoje, a nie będziecie wypisywać jakieś teorie spiskowe.
    Ludzie mają dość tych teorii w życiu codziennym, nie potrzebują tego tutaj.

  5. #125
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.06.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam
    bawimy się jak damy, jak nie damy to się nie bawimy ...... Kiedy zaczynaliście wśród znajomych było nas piętnastu - dwudziestu obecnie jestem sam ..... To jest efekt braku pomysłu na grę, braku sprzętu, braku fachowców, zero dbałości o klienta tylko kasa kasa kasa. Wyczyściłem magazyn że wiatr hula a wy mi mówicie że sorrrrry ???????? Czegoś tam nie dostanę albo jak będę posłuszny to może dostanę później ??????? Ta gra z the settlers już dawno nie ma nic wspólnego powinna nazywać się usterka lub konserwacja ...
    Z pozdrowieniami dla prezesa, wyrazami współczucia dla pracowników wasz zapomniany pracodawca gracz .....

  6. #126
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez krotos666 Zobacz posta
    Po prostu rób swoje, a nie będziecie wypisywać jakieś teorie spiskowe.
    Ludzie mają dość tych teorii w życiu codziennym, nie potrzebują tego tutaj.
    Wszystko się sprawdziło w 100% co napisałem przyszedł geniusz to teorie spiskowe pewnie jeszcze wierzysz, że to burmistrz coś zepsuł bo zszedł do magazynu ile ty masz lat 5
    Ostatnio edytowane przez wojtex113 ; 15.09.2020 o 01:58

  7. #127
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    [...]

    Czy można to przetłumaczyć na polski język bo z tego nie wiadomo o co chodzi. Sztab kryzysowy się naradzał i tylko tyle wymyślił słabo to wygląda.
    A czego ty nie rozumiesz w tej informacji od BB? Ile ty masz lat...? 5?

  8. #128
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Stary_Niedźwiedź Zobacz posta
    A czego ty nie rozumiesz w tej informacji od BB? Ile ty masz lat...? 5?
    Tak się składa, że nie mam 5 lat i trochę wiem o świecie. Burmistrza nie mam na wyspie więc się pytam co to jest i o czym ten wpis jest. Proste wnioskowanie mówi skoro nie wykonaliśmy zadania nie ma nagród a jeżeli bb je daje to znaczy , że mają jakiś błąd u siebie chyba nie są tacy rozrzutni, że dają coś za darmo. Jeżeli był błąd to czy go naprawili.

  9. #129
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    506
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    mają jakiś błąd u siebie chyba nie są tacy rozrzutni, że dają coś za darmo. Jeżeli był błąd to czy go naprawili.
    niejaki wojtex113 pisał wcześniej - chyba go znasz?:
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Straszne rzeczy się dzieją skrypt jest z zeszłego roku i doliczy do 1,4 kkk zamiast do 1,5 kkk ale nie ma się co martwić będzie komunikat, że był błąd w zliczaniu balonów. Nagrody roześlą ręcznie taka to ..... firemka
    i to jest moim zdaniem najbliższe prawdy. Wiec sam nie wiesz co piszesz, co czytasz czy w ogóle nic nie rozumiesz?
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  10. #130
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Burmistrza nie mam na wyspie więc się pytam co to jest i o czym ten wpis jest.
    BB uzylo Burmistrza jako pewnego rodzaju ubarwienie, sprawienie by wiadomosc ktora chcieli przekazac nam nie byla jakims formalnym i suchym tekstem. Czasem uzywaja Krola. Jak zaczynasz gre to dostajesz wiadomosc od Krola. Nie masz na wyspie Krola prawda?

    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Proste wnioskowanie mówi skoro nie wykonaliśmy zadania nie ma nagród a jeżeli bb je daje to znaczy , że mają jakiś błąd u siebie chyba nie są tacy rozrzutni, że dają coś za darmo.
    Nie wykonalsmy celu drugiej fazy i nie dostalismy nagrod. Nie wiem co tobie BB dalo ale ja nie dostalem nagrod za druga faze. BB, w gescie chojnosci, moze by nas zmotywowac, a moze jest jakis inny, ukryty cel, chce nam dac nagrody z drugiej fazy po wykonaniu celu fazy trzeciej (wraz z nagrodami za pomyslne ukonczenie trzeciej fazy).

    Naprawde nie wiem czego ty nie rozumiesz. No chyba ze zgrywasz sie tutaj i udajesz mniej madrego niz naprawde jestes.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 13 z 20 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.