Odpowiedz w tym wątku
Strona 15 z 20 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 197

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie rocznicowe 2020 - Dyskusja

  1. #141
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez YouRQ Zobacz posta
    Dwóm graczom z gildii wskoczyło zadanie "Dzień obchodów" z którego jest jako nagroda stanica, oboje mają 80lvl. Co to za zadania dla wybranych ?!
    wstepne zalozenia sa takie, ze to jedno z zadan ukrytych, ktore sie uruchomi, jak sie zrobi wszystkie wczesniejsze z eventu... ale to tylko nasze spekulacje

  2. #142
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    128
    Serwer
    Czarci Gaj
    A jest ktoś z lvl80 kto nie dostał tego zadania, bo na razie to jak dla mnie jest wspólne, tylko te osoby dostały.

  3. #143
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez YouRQ Zobacz posta
    A jest ktoś z lvl80 kto nie dostałe tego zadania, bo narazie to jak dla mnie jest wspólne, tylko te osoby dostały.
    osoby z innymi lvlami tez u nas dostaly

  4. #144
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    128
    Serwer
    Czarci Gaj
    Yhym czyli padła teoria

  5. #145
    Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    110
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nasza teoria jest taka, że kto sumiennie robił łańcuch 4 zadań dziennie, w nagrogę dostał zadanie ze Stanicą Wywiadowców - jak to się mówi: "się gra, się ma"

  6. #146
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    to moze zamiast teorii niech sie wypowie ktos z bb

  7. #147
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to proste trzeba zrobić wszystkie 22 zadania - na wiki na ten moment jest podane 19... Kto robił wszystkie po kolei ten już miał - jak ja na 71 lvl - stanice
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  8. #148
    Osadnik Awatar sNooB
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja nie ominąłem żadnego, ale żadnych dodatkowych zadań nie dostałem. Być może mam za niski level, bo 60

  9. #149
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez sNooB Zobacz posta
    Ja nie ominąłem żadnego, ale żadnych dodatkowych zadań nie dostałem. Być może mam za niski level, bo 60
    nie mogłeś ''ominąć'' bo nowe przychodzą po kolei jak skończysz poprzednie zadania, były jak flaki z olejem ale dla stanicy warto pomęczyć się do końca
    na wiki masz już wszystko uzupełnione, ostatnia seria to ''dzień obchodów'' zobacz co masz u siebie i może zdążysz zaliczyć
    http://settlersonlinewiki.eu/eventy/...ania-eventowe/
    ten event był straszny, nigdy więcej takich maratonów-i to akurat powinno się spełnić bo na następną rocznicę nie liczę
    Ostatnio edytowane przez Aruzus ; 22.09.2020 o 16:07

  10. #150
    Osadnik Awatar sNooB
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Nowy Świat
    Sądziłem że chodzi o te zadania przekazywaniem balonów Dziękuje za wyjaśnienie, może jeszcze się uda coś zawalczyć.


    Edit: Niestety przez nadmierną ilość przygód do zrobienia, jestem bez szans na wykonanie wszystkiego. Szkoda że nie robiłem wcześniej tych zadań, ale nie zakładałem że dadzą coś więcej poza garścią śmieci. Jednak to powinno być opisane, a tak nagrody dostaną tylko nadaktywni gracze.
    Ostatnio edytowane przez sNooB ; 23.09.2020 o 00:54 Powód: Dopisek

Odpowiedz w tym wątku
Strona 15 z 20 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.