Odpowiedz w tym wątku
Strona 19 z 20 PierwszyPierwszy ... 9 17 18 19 20 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 197

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie rocznicowe 2020 - Dyskusja

  1. #181
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    dowcipni od pisania ''zmień grę'' niech się pukną mocno w głowy, jak jeździsz codziennie po dziurawej jezdni i chcesz by wszyscy na poprawie skorzystali (zaklajstrujcie, zasypcie te dziury!) to urzędnik ci odpowie byś chodził pieszo, a klakierzy po fachu będą mu bić brawo?!

    a jak wszyscy zrobią jak radzi i zaczną chodzić pieszo to pan z ZDM straci robotę, bo po co nadzorować dziurawe drogi po których nikt nie jeździ?
    tak ciężko wam skapować że chodzi o wspólne dobro, jakim jest ulica, gra itd, w ciasnych rozumach się nie mieści że wytykanie błędów z troski wynika a nie kaprysu?

    jeszcze raz zapytam o 3 dni premium (z 2 jakie było nagrodami w X etapie) którego NIKT nie dostał
    BB wyśle je na pocztę jak mgliste torty z zakalcem, czy zakłada że kiedy 1-2% graczy napisze indywidualnie reklamacje to je uwzględni i będzie ''załatwione''
    to taka dobra firm w końcu, błąd był OGÓLNY i brakujące prem wyśle ale tylko do tego 1% ?

  2. #182
    Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Nowa Ziemia
    przestań jęczeć chłopie jak stara baba, pada złe bo powinno być słonce, dziurka w drodze złe, 3 dni prem nie dali to juz tragedia, ogarnij sie trochę i przestań płakać
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 01.10.2020 o 12:48

  3. #183
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez garage1 Zobacz posta
    przestań jęczeć chłopie jak stara baba, pada złe bo powinno być słonce, dziurka w drodze złe, 3 dni prem nie dali to juz tragedia, ogarnij sie trochę i przestań płakać bo na wymioty sie zbiera
    a ty januszu kto, rzecznik zarządu dróg miejskich i jesteś pewny że to co pada to deszcz?

    bug z brakującym prem z nagród na X poziomie był zgłaszany, nikt nie dostał dwóch i to że masz to w zadku nie znaczy że wszyscy inni też, podobnie z myśleniem-nie ma przymusu, nie myśl, klikaj, bądź szczęśliwy

    błąd z mglistym tortem był ''naprawiony'' półśrodkiem u wszystkich, bug z brakiem siedmiodniowego premium w rocznicowej paczce też i automatycznie wysłali to do zainteresowanych
    wiec pytam co z brakującym trzydniowym prem, jeśli nie jesteś pracownikiem BB (a nie jesteś) ani nie jesteś zainteresowany prem, bo masz wykupione za klej to zostaw forum i idź trzaskać expa, nic nie wniesiesz do tematu poza opowieściami o swoich problemach żołądkowych a ja chciałbym się dowiedzieć tego od kompetentnej osoby

  4. #184
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    dowcipni od pisania ''zmień grę'' niech się pukną mocno w głowy, jak jeździsz codziennie po dziurawej jezdni i chcesz by wszyscy na poprawie skorzystali (zaklajstrujcie, zasypcie te dziury!) to urzędnik ci odpowie byś chodził pieszo, a klakierzy po fachu będą mu bić brawo?!
    Problem w tym ze TSO to tylko gra. Gra ma sprawiac radosc i przyjemnosc. Skoro grasz i jedyne co to narzekanie z Twojej strony to po co sie meczyc. Oszczedz nam swojego marudenia. A jesli masz jakis problem lub pomysl to napisz o tym w odpowiednim dziale na forum lub skorzystaj z formularzu kontaktowego. Proste.
    Jesli juz chcesz stosowac analogie to bardziej pasuje tu np ulubiony bar/kawiarnia/sklep. Nikt ci nie karze korzystac z ich uslug gdy jestes nie zadowolony z jakosci obslugi. Zawsze jest inny bar/kawiarnia/sklep gdzie mozesz milo spedzic czas i wydac swoje ciezko zarobione pieniazki.

    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    jeszcze raz zapytam o 3 dni premium (z 2 jakie było nagrodami w X etapie) którego NIKT nie dostał
    BB wyśle je na pocztę jak mgliste torty z zakalcem, czy zakłada że kiedy 1-2% graczy napisze indywidualnie reklamacje to je uwzględni i będzie ''załatwione''
    to taka dobra firm w końcu, błąd był OGÓLNY i brakujące prem wyśle ale tylko do tego 1% ?
    Ja zglosilem sprawe 3dniowego Premium do supportu. W menu gwiazdy mamy 1 premie. Tak naprawde sa 2. Dzis testowalem na wlasnej skorze. Uzylem 3dniowe Premium i w gwiezdzie mam druga, mimo ze na poczatku nie bylo informacji o dwoch 3dniowych premiach Premium (wiem, maslo maslane).

    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    wiec pytam co z brakującym trzydniowym prem, jeśli nie jesteś pracownikiem BB (a nie jesteś) ani nie jesteś zainteresowany prem, bo masz wykupione za klej to zostaw forum i idź trzaskać expa, nic nie wniesiesz do tematu poza opowieściami o swoich problemach żołądkowych a ja chciałbym się dowiedzieć tego od kompetentnej osoby
    Zglaszales sprawe do supportu? Probowales rozwiazac problem? Czy od razu, z gory marudzisz i jeczysz dla samego faktu marudzenia i jeczenia bo tak juz masz...?
    Ostatnio edytowane przez Stary_Niedźwiedź ; 25.09.2020 o 20:36

  5. #185
    Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Aruzus to taki typ człowieka ze tylko jęczy i płacze. Nie dziwie się młodym graczom że mogą być źli ze nie dostali 3 dni perm, ale grając ponad 7 lat tak jak Aruzus i jęczeć o jakieś nędzne 3 dni prem to trzeba mieć dobrze zryty beret lub być takim typem człowieka

  6. #186
    Początkujący Odkrywca Awatar Stary_Niedźwiedź
    Dołączył
    02.03.2020
    Posty
    259
    Serwer
    Nowa Ziemia
    garage1 ja jestem nowym, starym graczem. Gralem w TSO od czasu bety, gdy nawet jeszcze PL wersji nie bylo. Odszedlem w 2015r. 5 lat przerwy dobrze mi zrobilo. Bawie sie przednio. Dla mnie ewent byl udany i ogolnie jestem zadowolony. Celebraton byl troche monotonny ale za to nagrody to wynagrodzily.

  7. #187
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Właśnie zebrałam Wasze opinie i jeszcze dziś przekaże je naszym deweloperom. Bardzo dziękuję za konstruktywną krytykę i pozytywne opinie. Widzę sporo merytorycznych, ciekawych komentarzy co mnie bardzo cieszy.

    Dzięki!
    BB_Penelopa

  8. #188
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Stary_garage1 - ale się chlopie naprodukowałeś, nie wiem po co te metryczki i wzajemne poklepywanie po plecach?
    a pytałem tylko o 3 dni premium, które wcięło przy odbiorze nagród z X fazy celebrowania bo prem za klej nie kupuję - ale NIE pytałem ciebie, więc nie szarp mnie za nogawki, pisałem-wbijaj expa, baw się dobrze

    mam nadzieję że jakaś odpowiedź się pojawi przed upływem roku, ale (jeszcze raz) nie od ciebie, dzięki

  9. #189
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Oficjalne wieści co do nagrody za X rundę celebratonu:

    Zdajemy sobie sprawę, że nagrodą powinny być 2 x 3 dni premium. Z powodu błędu graficznego wydaje się, że otrzymaliście 1 x 3 dni. Tak naprawdę otrzymaliście prawidłową nagrodę. Po aktywowaniu 3 dni premium i zresetowaniu strefy (wylogowaniu się na 20 minut, wyczyszczeniu ciasteczek itd.) brakujące 3 dni pojawią się w Menu Gwiazdy.

    Gdyby tak się nie stało proszę skontaktować się z Supportem.


    Wskazówka: pewnie wielu z Was, podobnie jak ja ma w gwieździe kilka razy 3 dni premium.
    Aby uniknąć zastanawiania się, które z tych 3 dni są akurat tymi z celebratonu, screenowania gwiazdy i dosyć uciążliwego korespondowania z Supportem, zalecam aktywowanie wszystkich trzydniówek naraz, na przykład podczas wydarzenia Halloween. Wówczas wystarczy zescreenować gwiazdę tylko przed i po aktywacji premium - na wszelki wypadek, choć BB zapewniają, że te 3 dni tak naprawdę cały czas mamy w menu gwiazdy - tylko schowane jedne pod drugimi.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 01.10.2020 o 13:09

  10. #190
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    nie , nie ma

Odpowiedz w tym wątku
Strona 19 z 20 PierwszyPierwszy ... 9 17 18 19 20 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.