Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 20 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 17 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 197

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie rocznicowe 2020 - Dyskusja

  1. #61
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    juz po? czy to wrozy kolejna?

  2. #62
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez krotos666 Zobacz posta
    Mówisz ?
    Więc ile dostałem % ze stanicy mając włączone: event x2, stanicę, prestiżową ( nie mam włączonego premium) ?

    https://prnt.sc/u9jbde
    Stanica: +50% doświadczenia za pokonanych wrogów. Za obozy blokowane i te które same znikają po zniszczeniu przywódcy sektora nie dostaniesz dodatkowego expa. Im więcej bloków i pozostawionych obozów tym mniejszy efekt stanicy. Czytać ze zrozumieniem

  3. #63
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    chyba jego wypowiedzi nei zrozumiales

  4. #64
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Senlandia Zobacz posta
    Stanica: +50% doświadczenia za pokonanych wrogów. Za obozy blokowane i te które same znikają po zniszczeniu przywódcy sektora nie dostaniesz dodatkowego expa. Im więcej bloków i pozostawionych obozów tym mniejszy efekt stanicy. Czytać ze zrozumieniem
    Do czego pijesz ?
    Myślisz, że tego nie wiem ?

  5. #65
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,696
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Aktualizacja


    Drodzy Gracze,

    w trakcie dzisiejszej poprawki rozwiązane zostały następujące problemy:

    • Problem z podwójnymi zadaniami eventowymi został rozwiązany.
    • Kilka tłumaczeń w grze zostało naprawionych. Między innymi "undefined text" w zadaniu "Zdobądź trochę napojów" (Celebraton -Runda VIII).
    • Przygoda Mglisty Tort została ulepszona w taki sposób, aby zapobiec problemowi, w wyniku którego generałowie nie atakowali w sposób w jak powinni, co powodowało, utknięcie w drugim sektorze.



    Wysłaliśmy również brakujące 7-dni premium dla Graczy, którzy nabyli Rocznicową paczkę Premium 2.

    Udanych rozgrywek,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 29.09.2020 o 20:06

  6. #66
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2014
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja jestem w pierwszym sektorze mglistego tortu i generałowie nie mogą atakować.
    po 5krotnym relogu zmuszona byłam całą przygodę zrobić katapultami. żaden generał nie dał się nawet przestawić, nie mówiąc już o atakowaniu.
    Ostatnio edytowane przez Kasjamarina ; 03.09.2020 o 18:12

  7. #67
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    niestety zadnego bledu nie naprawili dalej to samo

  8. #68
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Hristo Zobacz posta
    Czy to w związku z Wydarzeniem rocznicowym obniżono bonus ze Stanicy Wywiadowców z 50% do około 15%? Sprawdziłem na razie na Drwalu i Pierwszym Złodzieju. Może ktoś zauważył od kiedy bonus jest mniejszy?
    Nic nie zmniejszono XD

    Przygoda: Dzieci sawanny
    Generał: Niezłomna generał, bez umiejętności
    Wojsko: 220 żołnierzy
    Atak: Z miejsca lądowania na tego przywódcę http://prntscr.com/ub02y1 - pozabija coś po drodze. Potem anulowane.
    Aktywny bonus eventowy, premium, prestiżowa premia dla znajomego
    Wynik bez stanicy: http://prntscr.com/ub0eju
    Ze stanicą: http://prntscr.com/ub0x6g

    Połowa z 9.012 to 4.506

    9.012 + 4.506 = 13.518 ---> tyle powinno wyjść

    a na stanicy wyszło 13.436

    Skład ostatniego atakowanego obozu to 55 oprych, 55 Łowca, 55 Pies strażniczy
    Po ataku bez stanicy w obozie zostało: 51 oprych
    http://prntscr.com/ub1cl9
    Po ataku ze stanicą: 54 oprych
    http://prntscr.com/ub1eos

    I gien walczył rundę krócej...
    Pewnie stąd rozbieżność

    WNIOSEK: SZACH MAT! Kolejna teoria spiskowa upadła!

  9. #69
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie chodzi o teorie spiskowe tylko prosty czytelny opis budynku i nie było by problemu.
    Stanica działa w następujący sposób :
    - każdy generał (co nie jest mikołajową lub borysem) bez pojętnego zyskuje 50 % doświadczenia za pokonane obozy
    - generał mikołajowa z pojętnym 3 punkty dzięki stanicy zyskuje około 21% doświadczenia za pokonane obozy
    - generał borys z pojętnym 3 punkty dzięki stanicy zyskuje około 28% doświadczenia za pokonane obozy
    doszedł jeszcze nowy magik drżacobrodu którego można użyć na 3-4 obozach w drwalu bez strat i zyskać 200% doświadczenia

  10. #70
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Nie chodzi o teorie spiskowe tylko prosty czytelny opis budynku i nie było by problemu.
    Stanica działa w następujący sposób :
    - każdy generał (co nie jest mikołajową lub borysem) bez pojętnego zyskuje 50 % doświadczenia za pokonane obozy
    - generał mikołajowa z pojętnym 3 punkty dzięki stanicy zyskuje około 21% doświadczenia za pokonane obozy
    - generał borys z pojętnym 3 punkty dzięki stanicy zyskuje około 28% doświadczenia za pokonane obozy
    doszedł jeszcze nowy magik drżacobrodu którego można użyć na 3-4 obozach w drwalu bez strat i zyskać 200% doświadczenia
    Jesteś pewien, że to własnie tak działa? Mnie się wydawało ze powinny się dodawać te bonusy. Może to też sprawdzę... chwilowo mi się nie chce.

    FAQ Stanica
    Ostatnio edytowane przez kinia19910 ; 03.09.2020 o 23:58

Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 20 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 17 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.