Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 62

Wątek: Zmiany w grze - 27.08.2020 - Dyskusja

  1. #41
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Troche tak jakbyś od producenta młotków oczekiwał, że wypuści na rynek nowy, ekscytujący model młotka z ciekawą funkcjonalnością i nieszablonowym designem.
    W dzisiejszych czasach to producent walczy o klijenta, a nie klijent o producenta, także bym sie z tym młotkiem nie zdziwił, aby pozyskać jakiekolwiek nowe grono odbiorców. Niestety w MMO, liczy się przychód $ a nie to co odbiorców interesuje. Obecnie z gier w które grywam, tylko GGG ze swoim PoE słucha wiernie graczy

  2. #42
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Bardzo proszę zaczekajcie z narzekaniem, do czasu aż zostanie opublikowany Pamiętnik Dewelopera związany z Wydarzeniem Rocznicowym 2020! Nie wszystko z serwera testowego zostanie wgrane 1:1 do najnowszej wersji gry.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 20.08.2020 o 11:53

  3. #43
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    306
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie!

    Bardzo proszę zaczekajcie z narzekaniem, do czasu aż zostanie opublikowany Pamiętnik Dewelopera związany z Wydarzeniem Rocznicowym 2020! Nie wszystko z serwera testowego zostanie wgrane 1:1 do najnowszej wersji gry.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    czyli będzie jeszcze gorzej moze to naturalne

  4. #44
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Mistamus Zobacz posta
    A co z Paczką Wiedźmy #1?
    Niestety, paczka wiedzmy #1 nie zostanie ponownie dodana do sklepu. Kiedy odpowiadałam na Twój post dotyczący tej paczki, zrobiłam to zgodnie z moją najlepszą wiedzą. W międzyczasie problemy zostały sprawdzone i okazało się, że błędne ograniczenie limitu specjalistów dotyczyło tylko pakietu wiedźmy #3. Dlatego tylko ten pakiet pojawi się ponownie w sklepie.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

  5. #45
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Victoria Zobacz posta
    Niestety, paczka wiedzmy #1 nie zostanie ponownie dodana do sklepu. Kiedy odpowiadałam na Twój post dotyczący tej paczki, zrobiłam to zgodnie z moją najlepszą wiedzą. W międzyczasie problemy zostały sprawdzone i okazało się, że błędne ograniczenie limitu specjalistów dotyczyło tylko pakietu wiedźmy #3. Dlatego tylko ten pakiet pojawi się ponownie w sklepie.
    Jest to bzdura, no, ale cóż, po prostu wydam mniej klejnotów...
    Nie dziwię się w sumie, sprawdzali to pewnie ci sami specjaliści co zawsze, prawda? Ci, którym jedyne, co się udaje, to tworzenie nowych błędów.

  6. #46
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tylko narzekacie i narzekacie.
    A ekipie z BB należy się szacunek za dzielną walkę z problemami które sama tworzy

  7. #47
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.10.2013
    Posty
    26
    Serwer
    Złota Góra
    Należy się wielki szacun - za poprawianie błędów - ale nie rozumiem jak można coś bardziej popsuć poprawiając usterkę

  8. #48
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Będzie jakieś podwajanie lub potrajanie PD na przygodach?

  9. #49
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Isimek Zobacz posta
    Należy się wielki szacun - za poprawianie błędów - ale nie rozumiem jak można coś bardziej popsuć poprawiając usterkę
    Spoko, oni też tego nie rozumieją

    Cytat Zamieszczone przez MOD_Victoria Zobacz posta
    Niestety, paczka wiedzmy #1 nie zostanie ponownie dodana do sklepu. Kiedy odpowiadałam na Twój post dotyczący tej paczki, zrobiłam to zgodnie z moją najlepszą wiedzą. W międzyczasie problemy zostały sprawdzone i okazało się, że błędne ograniczenie limitu specjalistów dotyczyło tylko pakietu wiedźmy #3. Dlatego tylko ten pakiet pojawi się ponownie w sklepie.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria
    Wracam do tematu, choć miałem odpuścić.
    Sprawdziłem u znajomych - mają po 5 uroczych odkrywców, do tej pory można było dwukrotnie nabyć po dwie sztuki w eventach i jednego (a właściwie jedną) teraz z paczki. My mamy po 4 - tylko z eventów, więc z cała pewnością paczka nie została kupiona. Problem pojawił się po dokupieniu na początku eventu "zielonego" czyli szczęśliwego odkrywcy z "Czarnego rynku".
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 29.09.2020 o 20:21 Powód: połączenie postów

  10. #50
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    218
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Tak patrzę co tam było w tej paczce wiedźmy 1 i nie wiem po co ją kupować... To badziew za klejnoty. Daj spokój, inne paczki były zdecydowanie lepsze. A nawet jakbym miał kupę klejnotów to też bym jej nie kupił.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.