Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 62

Wątek: Zmiany w grze - 27.08.2020 - Dyskusja

  1. #21
    Odkrywca Awatar Robalus
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    1,043
    Serwer
    Nowy Świat
    tak z innej beczki... wszystko za klejki w evencie... chyba będzie promocja -50% na klejki... by wyciągnąć jak naj naj.... a tak po za tym dlaczego ciągle mnie wywala z netu i gry jak jestem zalogowany w setach....już nawet mi się nie chce pisać do suportu bo to trwa już tak długo... nikt z tym nic nie zrobił przez tyle czasu i zapewne nic z tym nie zrobi... Pozdro dla graczy

  2. #22
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    czytaj wyzej co pisali wszystko masz dostepne zadarmo z celow spolecznosciowych i przekazywania balonow

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    08.07.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Nowy generał Drżącobrody zmieni podejście do grania mikołajowa idzie w niebyt
    Może by tak było gdyby miał ładowność 200. Brakujące 50 konnych arkebuzerów to jest 5k mniej w ataku. Ok 4.5k jak sie uwzględni atak generała.
    Będzie tylko kilka przypadków gdzie da sie go sensownie wstawić za Mikołajke. Zważywszy że jest (prawie wyłącznie) za klej to nie ma co sie napalać.

  4. #24
    Odkrywca Awatar Robalus
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    1,043
    Serwer
    Nowy Świat
    tak wszystko za damke mam .... zrywanie łącza też , co 6 - 8 minut....
    '
    nawet drogi nie można wybudować taki jest za damke "system"....

    i niech nikt nie mówi że to wina 10 .... bo na 7 też tak jest...

    jak tu przygody robić....

    poczekam aż Ciebie dopadnie i w tedy pogadamy....
    Ostatnio edytowane przez Robalus ; 18.08.2020 o 16:43

  5. #25
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    z tego co widzialem na testowym to rafineria nie produkuje z powietrza tylko z oleju plus surowiec czyli pobiera 500 oleju plus ryby zeby wyprodukowac 1000 oleju... chyba ze juz coszmienili
    Wkładasz 2 oleje wyjmujesz 4 , wkładasz 4 wyjmujesz 8 itp itd trudno ogarnąć. Produkuje z powietrza pod warunkiem że masz 2 oleje na strat i chwilę czasu żeby wystartować produkcję ( kliknąć dodaj olej z gwiazdy i produkcję dodać do kolejki
    Cytat Zamieszczone przez a1934876817568 Zobacz posta
    Może by tak było gdyby miał ładowność 200. Brakujące 50 konnych arkebuzerów to jest 5k mniej w ataku. Ok 4.5k jak sie uwzględni atak generała.
    Będzie tylko kilka przypadków gdzie da sie go sensownie wstawić za Mikołajke. Zważywszy że jest (prawie wyłącznie) za klej to nie ma co sie napalać.
    Będzie drżacobrody za darmo jako 3 cel społecznościowy. Sprawdzałem w drwalu można nim skasować większość obozów a wszystko bez symulatora. Wydawało mi się, że w tej fazie gry stracenie w drwalu 100 kz czy 1000 kz nie robi nikomu różnicy ale jak widzę myliłem się. Do tego drżącobrody ma w sobie umiejętność łowcy nagród.

  6. #26
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Wkładasz 2 oleje wyjmujesz 4 , wkładasz 4 wyjmujesz 8 itp itd trudno ogarnąć.
    po co mi to mowisz skoro to samo napisalem

  7. #27
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Wydawało mi się, że w tej fazie gry stracenie w drwalu 100 kz czy 1000 kz nie robi nikomu różnicy ale jak widzę myliłem się.
    Jak robisz jednego drwala dziennie to nie robi, z drugiej strony w takim przypadku dodatkowy exp z generala tez nie robi bo zadnego wysokiego levela nie wbijesz.

    Jak robisz drwale do oporu, to, będąc z góry ograniczonym w tym ile mozesz zrobic przygod dziennie, na zwiekszonych stratach calkiem prawdopodobnie stracisz wiecej niz zyskasz z generala.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #28
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    z tego co widzialem na testowym to rafineria nie produkuje z powietrza tylko z oleju plus surowiec czyli pobiera 500 oleju plus ryby zeby wyprodukowac 1000 oleju... chyba ze juz coszmienili
    Niestety nie napisałeś tego samego bo produkcję można rozpocząć posiadając 2 oleje słownie dwa a nie 500. Jeżeli dla ciebie ryby to nie powietrze to nie mam pytań. Mam w gwieździe 50 kk ryb
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    po co mi to mowisz skoro to samo napisalem
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Jak robisz jednego drwala dziennie to nie robi, z drugiej strony w takim przypadku dodatkowy exp z generala tez nie robi bo zadnego wysokiego levela nie wbijesz.

    Jak robisz drwale do oporu, to, będąc z góry ograniczonym w tym ile mozesz zrobic przygod dziennie, na zwiekszonych stratach calkiem prawdopodobnie stracisz wiecej niz zyskasz z generala.
    Zobacz obalam twój świat:
    - można robić raz w tygodniu kilka drwali po kolej na premium 1 dniowym
    - jest możliwość skasowania prawie każdego obozu drżacobrodym lub masz możliwość użycia innego generała
    - mam 77 lvl pomimo, że nie gram cały czas
    -mam 80 k populacji
    - mam produkcję kz na poziomi 2050 na dobę bez żadnych premii
    - pamiętasz bug z portem mam dzięki temu 200 kz już wyprodukowanych
    Ostatnio edytowane przez wojtex113 ; 18.08.2020 o 18:10

  9. #29
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    z powietrza to jest z niczego tak jak manufaktura i staw rybny , a pobor surowca t opobor surowca jaki by on nie byl koniec...

  10. #30
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    - można robić raz w tygodniu kilka drwali po kolej na premium 1 dniowym
    I czym to sie liczbowo rozni od robienia jednego dziennie skoro tracisz exp na nierobieniu przygod przez reszte tygodnia ?

    - jest możliwość skasowania prawie każdego obozu drżacobrodym
    jest, jakie realnie straty w porownaniu do mikolajowej albo innego generala ?

    lub masz możliwość użycia innego generała
    no mam, tylko jak to sie ma do bonusu do expa z tego generala jesli uzywam innego ? zrobienie przygody samo w sobie nie jest problem od prawie 5 lat.

    - mam 77 lvl pomimo, że nie gram cały czas
    -mam 80 k populacji
    - mam produkcję kz na poziomi 2050 na dobę bez żadnych premii
    co to ma do tego co napisalem ?

    To nie jest chyba trudne do ogarniecia : jesli tracisz wiecej wojska robiac ta sama przygode to dysponujac takim samym wojskiem zrobisz tych przygod mniej. Jesli zrobisz ich mniej, to albo bonus od tego generala Ci tą roznice w expie zrekompensuje, albo nie.

    Liczyc mi sie nie chce, szacunkowo obstawiam ze straty sa na tyle duze, ze ten general z tego wlasnie powodu nie wygra z mikolajowa. Jesli jestes w stanie mi na liczbach pokazac, ze jest inaczej, to spoko, masz racje
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.