Zobacz wyniki ankiety: Czy uważasz, że konieczne jest uporządkowanie generałów wysyłanych na przygodę

Głosujących
88. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    81 92.05%
  • nie

    4 4.55%
  • nie mam zdania

    3 3.41%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: wysyłanie generałów na przygodę

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja bym chciała aby okienko wysyłanie generałow było za miast 2x3, to jakies 3x3 lub 4x4 i aby ukladali sie np. msw, potem weterani, itp a nie każdy sobie cholera wie gdzie w jakiej kolejności

  2. #12
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A może tak po krasnoludzku - alfabetycznie?

  3. #13
    Osadnik Awatar lepszat
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Podbijam temat. Wystarczy by byli ustawieni alfabetycznie po nadanej nazwie tak jak to można ustawić w gwieździe.

  4. #14
    Osadnik Awatar Acoma
    Dołączył
    20.11.2020
    Posty
    85
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W samej przygodzie też by wystarczyło, że lądowanie danego genka zależy od gracza - tak samo jak 'wyławianie' go z gwiazdy na wyspie, tak samo w przygodzie - jak 'dotarł' na miejsce, to dopiero gracz decyduje w jakim miejscu ma się 'rozpakować'.
    Samo przesuwanie to już standardowo...

  5. #15
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ...57.

    Penelopo, czy pomysl zostal juz przekazany dalej?

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    09.03.2017
    Posty
    81
    Serwer
    Słoneczny Gród
    macie złe podejście - cały czas mówicie o lądowaniu gienków, tymczasem można zrobić żeby nie musieli lądować, tylko żeby można im było przypisywać wojo w menu gwiazdy bez ustawiania garnizonów na wyspie i wysyłać załadowanych wojem prosto z gwiazdy na przygodę.
    no i wtedy odległość garnizonu gienka od magazynu przestaje mieć znaczenie,
    można też zrobić kilka sposobów wysyłania do wyboru, ale co ja tam wiem zresztą..
    A ustawienie gienków na przygodzie... macie przecież menu gwiazdy i na wyspie przygody, no i nie chwaląc się wrodzoną przebiegłością ośmielę się stwierdzić iż ilość miejsca na wyspach przygód jest ograniczona więc może trzeba się dostosować a nie wysyłać wszystkie gienki jakie macie, albo przynajmniej nie wszystkie na raz..

  7. #17
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    ...57.

    Penelopo, czy pomysl zostal juz przekazany dalej?

    69
    Ponawiam pytanie do Penelopy...

  8. #18
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez hadzi4 Zobacz posta
    otwieram wiki pod przygodę, misje. pakuje wojo w odpowiedniego generała i wysyłam...nie rozumiem problemu a czy ląduje 5 sek czy 20 sek jeden od drugiego to dla mnie bez znaczenia
    Otwieram swój kalkulator w którym mam ustawione ataki 7x mikołajkową 2x borysem 4x niezłomna 3x fale młodymi 2x starym geminim do tego 2 kwaterów i 8x msw do ataków na fale i co sie dzieje nie wszyscy lądują
    Przykładowo skarb wiedzy weź tak na pusto wyślij tyle generałów.

    Może nie każday korzysta z wiki i nie kazdy atakuja w jedenj przygodzie 1 generałem.
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

  9. #19
    Osadnik Awatar Acoma
    Dołączył
    20.11.2020
    Posty
    85
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ariette Zobacz posta
    macie złe podejście - cały czas mówicie o lądowaniu gienków, tymczasem można zrobić żeby nie musieli lądować, tylko żeby można im było przypisywać wojo w menu gwiazdy bez ustawiania garnizonów na wyspie i wysyłać załadowanych wojem prosto z gwiazdy na przygodę.
    no i wtedy odległość garnizonu gienka od magazynu przestaje mieć znaczenie,(...)
    Ponieważ to przy lądowaniu jest losowanie miejsce - tak przy powrocie, jak i na samej wyspie.
    Bardziej logicznym pomysłem byłoby dodanie opcji, iż przy powrocie z przygody, generał lub jakichś z kwatermistrzów ląduje od razu w gwieździe, i tak samo 'zatowarowanie' przed wysyłką na przygodę lub wyspę także można by było robić bez 'wysadzania' na wyspę.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.