Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: [23769] Nie mogę kupić paczki wiedźmy 1 / 3

  1. #11
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    a wystarczylo ze strony bb na samym poczatku sprawdzic co wprowadzaja w tych paczkach
    Wystarczylo zeby ktos sie przez 5 min zastanowil podczas wprowadzania limitow czy maja byc lokalne czy globalne.

    Zadziwiajace jak im sie udaje zrobic cokolwiek bez jakiegokolwiek myslenia o warunkach w jakich to ma dzialac.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #12
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    306
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Victoria Zobacz posta
    Wygląda na to, że tutaj również blokada spowodowana jest błędnym ograniczeniem limitu specjalistów.

    Tak jak mówiłam wcześniej, podczas trwania wydarzenia problem nie zostanie naprawiony, ale pakiety zostaną udostępnione ponownie podczas jednej z kolejnych wersji gry, aby wszyscy, którzy nie mogą ich teraz kupić mogli to zrobić w późniejszym terminie.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria
    jestem ciekaw czy ci którzy teraz kupili należne 2 paczki to czy w późniejszym czasie będą mogli znowu wykupić 2 paczki ?

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.08.2015
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    hmmmmm

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.