Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Wątek: Sezon przygód z kultystami - dyskusja

  1. #31
    Początkujący Osadnik Awatar HTSZ
    Dołączył
    14.02.2014
    Posty
    20
    Serwer
    Złota Góra
    Gdyby nie to, że praktycznie wszystkich przygód miałem wystarczającą ilość, to rzeczywiście byłoby ciężko i wiele osób sobie pewnie darowało z tego powodu. Bardziej maraton niż przyjemność. Zrobiłem 12 bagiennych wiedźm i nie wypadła mi chyba ani jedna przygoda ze starymi przyjaciółmi. Uratowały mnie te trzy u kupca. Event już za mną, wszystkie nagrody zgarnięte ^_^, ale czasu poszło na to sporo i raczej nie było to opłacalne... Dobrze, że chociaż te paczki za surowce są jako bonus :-)

  2. #32
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Drodzy Gracze,

    otrzymujemy sporo pytań związanych z sezonem przygód i osiągnięciami. Dziś chcielibyśmy odpowiedzieć na niektóre z nich:

    1. Czy osiągnięcia można ukończyć tylko w trakcie trwania sezonu?
    Tak.

    2. Jest to wydarzenie, więc osiągnięcia związane z sezonem powinny być wymienione w zakładce "osiągnięcia związane z wydarzeniami". Czy to pomyłka?
    Nie.

    3. Dlaczego osiągnięcia związane z sezonem nie znajdują się w tej zakładce?
    Ponieważ nie traktujemy sezonów tak jak pozostałych eventów w grze.

    4. Czy osiągnięcia pozostaną widoczne po zakończeniu sezonu?
    Tak, te które zostały zdobyte. Pozostałe znikną.

    5. Czy zdobyte punkty pozostaną widoczne po zakończeniu sezonu?
    Tak.

    6. Czy punkty zdobyte za osiągnięcia wliczają się do ogólnej puli, czy są liczone osobno?
    Tak, wliczają się.


    Oto małe podsumowanie i komentarz od twórców gry:

    Kiedy projektowaliśmy ten sezon omówiliśmy go i zdecydowaliśmy, że osiągnięcia związane z sezonem kultystów najlepiej sklasyfikować w kategorii misji. Według nas, nie jest to "oficjalne wydarzenie" (takie jak: Wielkanoc, Walentynki, Wydarzenie Letnie, Halloween, Boże Narodzenie), a tak naprawdę tylko „bonus”, dlatego osiągnięcia trafiły do kategorii „misje”. Nie chcieliśmy wprowadzać zamętu, mieszając osiągnięcia związane z wydarzeniami i sezonami przygodowymi w interfejsie użytkownika.
    Wszystkie osiągnięcia można zdobyć tylko w trakcie trwania sezonu. Po zakończeniu sezonu pomyślnie ukończone osiągnięcia pozostaną widoczne w zakładce „misje”. Zdobyte punkty również pozostaną widoczne. Osiągnięcia, których nie udało się zdobyć w trakcie sezonu, znikną z interfejsu użytkownika (menu osiągnięć).

    Dodatkowo jeszcze raz odpowiedź na pytanie, które cały czas się pojawia:

    Pakiety, które są zablokowane (choć ich nie kupiliście), pojawią się w grze w innej formie, w późniejszym terminie. Obecnie istnieje błąd ograniczający limit specjalistów, który blokuje zakup, jeśli limit jest już "pełny". To nie jest zamierzone i dlatego pakiety będą ponownie dostępne później.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 15.08.2020 o 19:17

  3. #33
    Osadnik
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Victoria Zobacz posta
    Drodzy Gracze,

    otrzymujemy sporo pytań związanych z sezonem przygód i osiągnięciami. Dziś chcielibyśmy odpowiedzieć na niektóre z nich:

    1. Czy osiągnięcia można ukończyć tylko w trakcie trwania sezonu?
    Tak.

    2. Jest to wydarzenie, więc osiągnięcia związane z sezonem powinny być wymienione w zakładce "osiągnięcia związane z wydarzeniami". Czy to pomyłka?
    Nie.

    3. Dlaczego osiągnięcia związane z sezonem nie znajdują się w tej zakładce?
    Ponieważ nie traktujemy sezonów tak jak pozostałych eventów w grze.

    4. Czy osiągnięcia pozostaną widoczne po zakończeniu sezonu?
    Tak, te które zostały zdobyte. Pozostałe znikną.

    5. Czy zdobyte punkty pozostaną widoczne po zakończeniu sezonu?
    Tak.

    6. Czy punkty zdobyte za osiągnięcia wliczają się do ogólnej puli, czy są liczone osobno?
    Tak, wliczają się.


    Oto małe podsumowanie i komentarz od twórców gry:

    Kiedy projektowaliśmy ten sezon omówiliśmy go i zdecydowaliśmy, że osiągnięcia związane z sezonem kultystów najlepiej sklasyfikować w kategorii misji. Według nas, nie jest to "oficjalne wydarzenie" (takie jak: Wielkanoc, Walentynki, Wydarzenie Letnie, Halloween, Boże Narodzenie), a tak naprawdę tylko „bonus”, dlatego osiągnięcia trafiły do kategorii „misje”. Nie chcieliśmy wprowadzać zamętu, mieszając osiągnięcia związane z wydarzeniami i sezonami przygodowymi w interfejsie użytkownika.
    Wszystkie osiągnięcia można zdobyć tylko w trakcie trwania sezonu. Po zakończeniu sezonu pomyślnie ukończone osiągnięcia pozostaną widoczne w zakładce „misje”. Zdobyte punkty również pozostaną widoczne. Osiągnięcia, których nie udało się zdobyć w trakcie sezonu, znikną z interfejsu użytkownika (menu osiągnięć).
    Genialne, wyjasnienie na 1 dzień i 10h przed zakonczeniem GRATULUJĘ Pomijam kwestie ilosci przygod w okresie wakacyjnym... Tak jak na forum nie pisze, to szczerze gratuluje pomyslu umieszczenia w misjach pseudo-mini-eventu, ktory zostanie usuniety i wlasnie gracze zostali o tym poinformowani. Jeszcze raz graty, innych slow tu cenzura nie pusci ;-)
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 17.08.2020 o 15:03 Powód: zdublowany post

  4. #34
    Osadnik
    Dołączył
    05.06.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Kolonia
    Gdyby nie było tego mikro wydarzenia byłoby narzekanie, że nuda. Moim zdaniem jest to taka sobie propozycja zabawy. Ja wybrałem rower i słońce. Nikomu nie zazdroszczę nagród i punktów. Solidnie na nie zapracował. Wolę sprawdzić w terenie jak dojrzewają dynie i czy w tym roku urodzaj bedzie :-)

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Maszkulec Zobacz posta
    Gdyby nie było tego mikro wydarzenia byłoby narzekanie, że nuda. Moim zdaniem jest to taka sobie propozycja zabawy. Ja wybrałem rower i słońce. Nikomu nie zazdroszczę nagród i punktów. Solidnie na nie zapracował. Wolę sprawdzić w terenie jak dojrzewają dynie i czy w tym roku urodzaj bedzie :-)
    Dobrze, że zrobili mini wydarzenie, kto chce w lato cisnac przygody przy kompie to jak najbardziej mu sie naleza osiagniecia i nagrody i nie ma czego zazdroscic. Chodzi o sposob przeprowadzenia czy tez informowania graczy. Umieszczono w kategorii misje, wiec z zalozenia nalezalo przyjac, ze nie zniknie...ale w TSO wszystko mozliwe. Nie ma co plakac, nagrody nie sa warte tego czasu w okresie wakacyjnym ;-)

  6. #36
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dla mnie jedyna interesującą nagrodą z tego eventu byłaby premia dla znajomego - ale zrobienie 85 przygód w 10 dni latem w czasie wakacji jest ofertą tylko dla ludzi zmuszonych do kwarantanny ;D
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  7. #37
    Osadnik
    Dołączył
    11.05.2012
    Posty
    77
    Serwer
    Czarci Gaj
    85 przygód w 10 dni. Co najmniej 4h grania dziennie i zakup tych dropów, które się dało.

    Zaliczyłem to, ale błagam, NIGDY WIĘCEJ TAKIEGO EVENTU.

  8. #38
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Wudz Zobacz posta
    85 przygód w 10 dni. Co najmniej 4h grania dziennie i zakup tych dropów, które się dało.

    Zaliczyłem to, ale błagam, NIGDY WIĘCEJ TAKIEGO EVENTU.
    Wkrótce rozpocznie się Wydarzenie Rocznicowe 2020! Bądź czujny!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.