Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz możliwości przenoszenia budynku magazynu bez burzenia starego ?

Głosujących
5. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    5 100.00%
  • nie

    0 0%
  • nie wiem

    0 0%
Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: ✘ Przenoszenie magazynu - bez burzenia starego

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2020
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    ✘ Przenoszenie magazynu - bez burzenia starego

    Co byście powiedzieli na możliwość przenoszenia budynku magazynu? Tego zwykłego magazynu na wyspie lub archipelagu. Bez burzenia starego i stawiania od nowa. Przy organizowaniu miejsca pod nowe budynki często napotykamy problem - budynek magazynu blokuje nam teren. Przenieść nie możemy więc burzymy i stawiamy nowy. Uważam że przenoszenie ułatwiło by życie i pozwalałoby nie tracić miejsca magazynowego na czas odbudowy na poprzedni lvl.
    Poproszę o krótkie odpowiedzi: tak, nie lub nie wiem.

  2. #2

  3. #3
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia

    :)

    Pytanie 24: Onejug, Wielka Brytania
    Nie możemy przemieszczać magazynów, musimy je burzyć i stawiać od nowa. Proszę, abyście umożliwili przemieszczanie magazynów. Czy możecie to zrobić?
    BB_Alex: W tej chwili nie mogę niczego obiecać. Stworzenie możliwości przesuwania magazynów wytworzy sytuacje kryzysowe, ponieważ jest to głęboko związane z własnością sektora i wszystkimi budynkami znajdującymi się w tymże sektorze. Wymaga to głębszej oceny i badan. Obecnie nie mamy odpowiedniego rozwiązania.

    W tej chwili nie jest to możliwe.

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.