Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [23817] Rozmiar czerwonych drzew jest niezgodny z opisem

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    21.06.2020
    Posty
    39
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    [23817] Rozmiar czerwonych drzew jest niezgodny z opisem

    Naciąłem się na wasz kolejny bubel. mam już parę ozdób, w tym wiśnię i buk/dąb/cośtam z kuferka. przy każdej ze wspominanych pozycji opis mówi wyraźnie, że drzewo okupuje miejsce 1x1. gdyby nie liczyć wąskiego czerwonego, pewnie była by to prawda...

    Wąskie czerwone drzewa w wykonaniu bb, to chyba baobaby, bo zasadzić je można w miejscach nie mniejszych niż 2x2 (rozmiar pól przenicy).
    jak to wygląda widać na załączonych screenach.

    Teraz, oczekuje z waszej strony jednego z dwóch poniższych działań:
    a) w ciągu 3 kolejnych konserw naprawiacie blokowanie wąskich czerwonych drzew, tak by faktycznie były WĄSKIE, a więc zgodne z opisem (rozmiar 1x1)
    b) zabieracie 2 wąskie drzewa z mojego konta z powrotem do kufra i zwracacie na konto wydane na nie klejki.


    Niniejszym uważam ten temat za zamknięty, a jeśli - jak często wcześniej - pokażecie, że wasza opieszałość dorównuje waszej niedbałości i nie zrobicie z tym nic,
    to obiecuje, że na haloween event lub jakiś długi weekend zgłoszenia od wściekłych, rozgorączkowanych graczy wszystkich serwerów PL, nie mogących grać, będziecie liczyć w tysiącach...

    I żeby nie było niedomówień: ja nie grożę - ja obiecuję...

    ########################## edycja, poniżej załączam odpowiedź serwisantki bb, ta pani chyba uważa mnie za ślepca ##########################

    [ciach!]
    Przypominam, że nie wolno ujawniać korespondencji z Supportem na forum. Dlatego treść została usunięta.

    ########################## poniżej załączam dokładne screeny, żeby każdy mógł zobaczyć ##########################
    link do galerii: https://imgur.com/a/6Zduia2
    we wszystkich screenach prezentowana ozdoba obudowana została wkoło grządkami kwietnymi 1x1 i okrążona jak najciaśniej drogą, żeby nie pozostawiać wątpliwości
    widoki wybudowanej ozdoby oraz oferty w kufrze, wraz z opisem

    dobre blokowanie - przykład A



    dobre blokowanie - przykład B



    blokowanie robione przez ślepego kodera, tudzież grafika:



    ############### CZY Przemiła pani serwisant nie wciska aby ciemnoty?? - jak blokują ozdoby na screenach - każdy widzi - oceńcie sami #####################
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: tso_fake_tree.jpg, 
wyświetleń: 160, 
rozmiar: 20.8 KB, 
ID: 3415.   Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: tso_fake_tree_real_space.jpg, 
wyświetleń: 150, 
rozmiar: 21.2 KB, 
ID: 3416.  
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 29.09.2020 o 22:07 Powód: wycięto korespondencję z Supportem

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Nar-Kotek Zobacz posta
    Niniejszym uważam ten temat za zamknięty

    Lepiej sprawdz, co Ci BB zmienilo w tresci, bo na chwile obecna ostatnio edytowala BB_Penelopa, wczoraj o 10:44

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    to ja odsprzedam BB po kosztach wszystkie duże i ogromne drzewa bo tez mają w opisie pole 1x1, a zajmują tyle miejsca co dom
    pisać do supportu czy gdzieś wystawić bo nie wiem?

    ''wyjątkowo'' nie jest to błąd tłumaczenia bo w oryginale na testowym jest to samo
    Ostatnio edytowane przez Aruzus ; 28.07.2020 o 12:31

  4. #4
    Odkrywca Awatar Robalus
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    1,043
    Serwer
    Nowy Świat
    BB zawsze górą....

  5. #5
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witajcie,

    Tytuł wątku został dostosowany, aby był zgodny z treścią.
    Rozmiar rzeczywisty czerwonych drzew faktycznie nie jest zgodny z opisem. Problem został przekazany wyżej do sprawdzenia. Nadany numer to [23817].

    #EDIT: 21.12.2020:
    Problem został naprawiony podczas aktualizacji 13 października 2020 roku. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.


    Pozdrawiam
    MOD_Victoria
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 21.12.2020 o 20:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.