Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Wątek: Zmiany w grze - 28.07.2020 - Dyskusja

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    10.08.2013
    Posty
    121
    Serwer
    Złota Góra
    Jak dla mnie to ktoś tutaj ma problem z tłumaczeniem nazewnictwa budynków.
    Dla przykładu w wersji angielskiej mamy Coinage Tribue (Hołd dla mennicy) i Golden Coinage Tribute (Złoty hołd dla mennicy). Pojęcia nie mam, skąd w polskiej wersji wziął się "Hołd dla mennicy złota". Naprawdę nie można się bardziej postarać przy tworzeniu polskiej wersji językowej?

  2. #12
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    bb i wszystko jasne

  3. #13
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Kilka kliknięć i na testowym zrobiłem te 2 przygody w 10 minut Wypadają z nich 2 identyczne budynki o tej samej nazwie i funkcjach.
    Mieli pewnie jakiś fantastyczny pomysł na 2 różne budynki a kasy wystarczyło na 1. Produkuje 2 monety na 2 h.


    Ostatnio edytowane przez wojtex113 ; 22.07.2020 o 01:00

  4. #14
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    Kilka kliknięć i na testowym zrobiłem te 2 przygody w 10 minut Wypadają z nich 2 identyczne budynki o tej samej nazwie i funkcjach.
    Mieli pewnie jakiś fantastyczny pomysł na 2 różne budynki a kasy wystarczyło na 1. Produkuje 2 monety na 2 h.
    Ostatnio jak patrzylem to byly 4 osiagniecia z mennicami - byk, bractwo, waz i bitwa

  5. #15
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Okazuje się że są dwa rodzaje hołdów dla mennicy. Ten z byka i bractwa produkuje 1 monetę na 2h a z bitwy i węża produkuje 2 monety na 2h. Jak bardzo się pomyliłem w moim poprzednim poście zwracam honor BB zainwestowali gruba kasę w 2 rożne budynki .
    Ostatnio edytowane przez wojtex113 ; 22.07.2020 o 14:26

  6. #16
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    co nie zmienia faktu ze nie ma mennicy i mennicy zlota jako 2 roznych budynkow ... besamir wyjasnil ja kto bb tlumaczy sobie hehehe

  7. #17
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    W grze jest nazwa hołd dla mennicy złota

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.03.2020
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    Zostanie zmieniony hołd dla Piekarni to znaczy, że będzie go mozna jeszcze raz zdobyć, bo co niektórzy go utracili?
    Ostatnio edytowane przez Loenek ; 23.07.2020 o 09:27

  9. #19
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Tu masz info co zrobić
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Drodzy Osadnicy,

    jesteśmy świadomi problemów z hołdem dla piekarni z kalendarza.
    W tej chwili nie powróci do menu gwiazdy, jeśli zostanie zburzony. Podczas przenoszenia budynku należy uiścić opłatę w surowcach, co nie jest zamierzonym działaniem, ale nie można było go skorygować przed rozpoczęciem wydarzenia.
    Proszę nie burzyć hołdu dla piekarni z kalendarza, w przeciwnym razie zniknie całkowicie. Jeżeli ktoś już utracił hołd proszę o kontakt z Supportem za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie głównej, lub mailowo, pod adresem account.support@thesettlersonline.pl
    Problem dotyczy tylko hołdu dla piekarni z kalendarza, nie dotyczy hołdu, który jest dostępny u Kupca za futboówki.

    Miłej gry,
    BB_Penelopa

  10. #20
    Osadnik Awatar Genciak
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Nowy Świat
    A co się dzieje z górskim klanem? Czy ktokolwiek się tym zajmuje? Jest w ogóle na to jakaś ETA? Od kilku konserw jest kompletna cisza w tym temacie.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.