Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Wątek: Zmiany w grze - 28.07.2020 - Dyskusja

  1. #21
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Genciak Zobacz posta
    A co się dzieje z górskim klanem? Czy ktokolwiek się tym zajmuje? Jest w ogóle na to jakaś ETA? Od kilku konserw jest kompletna cisza w tym temacie.
    Gdzieś w połowie czerwca były naprawione.

  2. #22
    Rukkia
    Cytat Zamieszczone przez Genciak Zobacz posta
    A co się dzieje z górskim klanem? Czy ktokolwiek się tym zajmuje? Jest w ogóle na to jakaś ETA? Od kilku konserw jest kompletna cisza w tym temacie.
    Klany są naprawione, na evencie już działało poprawnie. Ale bardziej sprawdziłam to przypadkiem, bo chciałam zrobić na evencie dla większej nagrody i expa, niż gdzieś to było mocno ogłaszane, a przynajmniej ja nie widziałam i byłam zdziwiona, a w gildii też nic nie wiedzieli :P

  3. #23
    Osadnik Awatar Genciak
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Nowy Świat
    A wtedy nie zostały czasem naprawione tylko bramy? Jak robiłem po tej informacji, że niby zostały naprawione to i tak padało więcej wojska i armia dalej nie miała 100% celności nawet jak się zdjęło antypremie w nieznanych regionach.

  4. #24
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    wszystko dziala normalnie, a z bramami problemu nei bylo tylko z premiami

  5. #25
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Rukkia Zobacz posta
    Klany są naprawione, na evencie już działało poprawnie. Ale bardziej sprawdziłam to przypadkiem, bo chciałam zrobić na evencie dla większej nagrody i expa, niż gdzieś to było mocno ogłaszane, a przynajmniej ja nie widziałam i byłam zdziwiona, a w gildii też nic nie wiedzieli :P
    Zawsze są podane informacje pod "Zmianami w grze", tak było i tym razem https://forum.thesettlersonline.pl/t...rze-16.06.2020

  6. #26
    Osadnik Awatar Genciak
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Nowy Świat
    W takim razie zwracam honor. Musiałem to pominąć. Dzięki za naprowadzenie mnie i podesłanie linka! Lecę ciupciać

  7. #27
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie można było nazwać przygód w osiągnięciach po polsku ? w sensie węża i wielką bitwę.

  8. #28
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Tak się spieszyli z konserwą że brakło tłumaczeni, ba nawet punktów nie dodali za te osiągi. A swoją droga powodzenia zrobić Węża czy Bitwe w godzinę, gdzie na prostszy Lud Gór są 2 godziny do osiągnięcia.

  9. #29
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    A swoją droga powodzenia zrobić Węża czy Bitwe w godzinę, gdzie na prostszy Lud Gór są 2 godziny do osiągnięcia.
    Odpowiednio duzy zapas strzal itp i lecisz.

    Raczej trudno, zeby wielkim wyzwaniem bylo jednorazowe zrobienie czegos w grze w ktorej niektore rzeczy gromadzisz miesiącami / latami.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    10.08.2013
    Posty
    121
    Serwer
    Złota Góra
    Coś tłumaczenie wcięło...


Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.