Zobacz wyniki ankiety: j.w.

Głosujących
16. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    7 43.75%
  • Nie

    9 56.25%
  • Nie wiem

    0 0%
Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Kupiec

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    65
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Kupiec

    Czy jestes za tym, aby wszystkie przedmioty dostepne od poczatku istnienia gry lacznie z eventami byly dostepne u kupca rowniez za klejnoty dla kazdego w takich samych ilosciach? Na przykladzie generala mistrza sztuk walki zwanego jako msw: dostepny od poczatku istnienia gry w ilosci okolo 15 sztuk, a ktos posiada tylko 10 sztuk wiec maksymalnie moze dokupic 5 sztuk itd.

  2. #2
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    Chciałabym zauważyć, że sytuacja o której piszesz ma miejsce w grze od ponad 3 lat.
    W maju 2017 limit ogólny specjalistów został zwiększony i wyrównany dla wszystkich. Każdy zatem mógł dokupić sobie specjalistów z poprzednich wydarzeń nawet jeżeli nie grał w tamtym czasie.

    Od tego czasu limit specjalistów dostępnych w grze jest zwiększany po każdej aktualizacji z konwersją zasobów eventowych. Wówczas w ofercie w sklepie w grze pojawiają się specjaliści, których nie udało się kupić w czasie trwania wydarzenia, jednak trzeba za nich zapłacić klejnotami, a nie walutą eventową. Jedyny wyjątek, o którym mi wiadomo to doświadczony odkrywca, którego limit nie został zwiększony/wyrównany dla wszystkich, jednak powody tej decyzji nie są mi znane.

    Jeśli chodzi o obecne wydarzenie, "Pamiętniku developera" pierwszy raz zastosowano podział limitów na limit: na gracza | na event .
    Nie wiem czy tym razem również niewykupieni specjaliści pojawią się w sklepie.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 17.07.2020 o 15:03

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.