Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem kantoru handlowego wewnątrz gildii?

Głosujących
29. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    25 86.21%
  • NIE

    4 13.79%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Kantor handlowy wewnątrz gildii.

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar Walchilmen
    Dołączył
    27.11.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Złota Góra

    Kantor handlowy wewnątrz gildii.

    Witam, mam propozycję dla braci z Gildii, aby powstał kantor handlowy wewnątrz Gildyjny. Nie wiem, czy już się pojawił taki temat, lecz to ułatwiłoby handel pomiędzy członkami danej Gildii i pomoc najsłabszym, można byłoby zawsze wystawiać oferty dla wszystkich członków Gildii. Działałby on na takiej samej zasadzie jak kantor handlowy, jednakże dostęp do niego mieliby tylko członkowie danej Gildii i mogliby kupować od swoich pobratymców, żeby każdy mógł skorzystać z oferty zaproponowanej od członka Gildii. Oczywiście w normalnych cenach, bo nierzadko na wadze kwoty te są mocno wyśrubowane. Jeśli ma ktoś jakieś sugestie lub komuś się podoba ten temat, proszę o komentarze w tej sprawie, z góry dziękuje

  2. #2
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zamiast nowego budynku nowe opcje w starym
    1. Wystawiając ofertę odhaczasz opcję "tylko dla członków gildii", oznacza to że oferta będzie widoczna tylko dla członków gildii.
    2. Robiąc zakupy włączasz filtr "oferty gildyjne" i robisz zakupy
    wydaje mi się, że temat był już wałkowany a pomysłów było więcej ale nie chce mi się szukać

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Walchilmen Zobacz posta
    Witam, mam propozycję dla braci z Gildii, aby powstał kantor handlowy wewnątrz Gildyjny. Nie wiem, czy już się pojawił taki temat, lecz to ułatwiłoby handel pomiędzy członkami danej Gildii i pomoc najsłabszym, można byłoby zawsze wystawiać oferty dla wszystkich członków Gildii. Działałby on na takiej samej zasadzie jak kantor handlowy, jednakże dostęp do niego mieliby tylko członkowie danej Gildii i mogliby kupować od swoich pobratymców, żeby każdy mógł skorzystać z oferty zaproponowanej od członka Gildii. Oczywiście w normalnych cenach, bo nierzadko na wadze kwoty te są mocno wyśrubowane. Jeśli ma ktoś jakieś sugestie lub komuś się podoba ten temat, proszę o komentarze w tej sprawie, z góry dziękuje
    Jak nie dasz ankiety, to zaraz Ci usuna ten temat.
    Poza tym, rozumiem, ze wysokie ceny na handlu przeszkadzaja Ci tylko, jak chcesz cos kupic, bo sprzedac po wysokich pewnie chcesz

    Byl wczesniej pomysl m in z bankiem gildii, nawet go testowano jak dobrze pamietam, ale cosik upadl.

    Pomysl RedJula uwazam za zacny, i jak powstanie watek, to chetnie zaglosuje na tak

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2020
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    Witam
    Jestem za wprowadzeniem Kantoru Handlowego Gildii.To jest super pomysł.Pozdrawiam

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.06.2020
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    Witam, jestem za wprowadzeniem kantoru handlowego gildii. pozdrawiam

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.11.2018
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    Dobry pomysł, jestem za. Zarówno dla potrzebujących, jak i tych co mają nadmiar.

  7. #7
    Odkrywca Awatar Robalus
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    1,043
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Zamiast nowego budynku nowe opcje w starym
    1. Wystawiając ofertę odhaczasz opcję "tylko dla członków gildii", oznacza to że oferta będzie widoczna tylko dla członków gildii.
    2. Robiąc zakupy włączasz filtr "oferty gildyjne" i robisz zakupy
    wydaje mi się, że temat był już wałkowany a pomysłów było więcej ale nie chce mi się szukać
    RedJul chyba powiedział już wszystko w temacie i myślę że nie ma potrzeby wałkować tematu... A po drugie można wysłać ofke bez pośrednio do członka i tyle....

    Pozdrawiam

  8. #8
    Początkujący Osadnik Awatar Walchilmen
    Dołączył
    27.11.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Robalus Zobacz posta
    RedJul chyba powiedział już wszystko w temacie i myślę że nie ma potrzeby wałkować tematu... A po drugie można wysłać ofke bez pośrednio do członka i tyle....

    Pozdrawiam
    Oferty mają być widoczne przez pewien czas, nie każdy jest zalogowany 24h... Teraz wiesz Robalus ????

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Walchilmen Zobacz posta
    Oferty mają być widoczne przez pewien czas, nie każdy jest zalogowany 24h... Teraz wiesz Robalus ????
    a sprawdzałeś ile jest ważna oferta z kantoru a ile indywidualna po wysłaniu?

    zaleta tego pomysłu jest taka, że możesz wystawić coś w ''promocyjnej'' cenie, ogłosić w gildii i czekać aż ktoś kupi jeśli nie śpieszy, bo z czasem ważności oferty na handlu i po wysłaniu to zupełne pudło
    nie wiem czy do duża zaleta bo grać nie ma komu więc kupować też nie bardzo, jak zawęzisz rynek do paru osób opchniesz więcej albo przyjemność zrobisz komuś większą, chyba nie?
    jak chcesz coś opchnąć w promocji to cieszysz się że ktoś w ogóle coś kupi na handlu, a chcesz rozdać to ślesz znajomym za rybę bez dodatkowej opcji w kantorze

  10. #10
    Odkrywca Awatar Robalus
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    1,043
    Serwer
    Nowy Świat
    Myslałem że dość prosto wyjaśniłem temat priv ofek handlu.... Walchilmen gdybyś grał od roku czy dwóch a nie od 2012 to bym zrozumiał że nie zakumałeś mojego wpisu... Ale w Gildii ludzie piszą co potrzebują i zawsze można pomóc... Mamy pełne magazyny i gwiazdy klamotów i nie ma co z ty robić...
    Kiedyś myślałem że jak będę miał czegoś tam 1kk to będzie coś .... A teraz to już nie robi żadnego wrażenia....
    Azarus wyjaśnił temat do końca i myślę że już wszyscy rozumieją o co mi chodziło...!!! Dzięki Azarus Pozdro
    Ostatnio edytowane przez Robalus ; 20.06.2020 o 13:19

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.