Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7
Pokaż wyniki od 61 do 66 z 66

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie letnie 2020 - Dyskusja

  1. #61
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Victoria Zobacz posta
    Wnioski są wyciągane. Przykładem jest choćby modyfikacja osiągnięcia, w którym trzeba było kliknąć 1000 przedmiotów kolekcjonerskich związanych z futbolem. W tym roku było to 750 przedmiotów, co sprawiło, że osiągniecie stało się bardziej wykonalne dla osób, które mogły poświęcić na grę trochę mniej czasu. Nie trzeba już było zbierać kolekcji 3x dziennie.
    Co do tysiąca postów - nie ma tyle. Niezależnie od tego ile ich jest, miło by było, gdyby wreszcie przestały się pojawiać posty, które mają na celu tylko "punktowanie" BB (w negatywnym znaczeniu) a konstruktywnej krytyki było więcej niż tylko "narzekania dla samego narzekania". Warto też pisać o plusach.
    Wiem, że narzekanie to podobno jest nasza cecha narodowa, ale zdecydowanie polecam ten drugi kierunek dyskusji.
    Zespołowi BB łatwiej będzie wtedy przedyskutować pewne aspekty ponownie i wyjść naprzeciw oczekiwaniom społeczności.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria
    Każda krytyczna wypowiedź to od razu "nasza cecha narodowa"- taaa jaaasne.. na zagranicznych serwerach to się pewnie wszystko wszystkim podoba . BB słucha tylko tego co dla nich wygodne a nie głosu graczy.

    Co do eventu- fanty w sklepiku fajne- zwłaszcza możliwość zdobycia Sylvanek bardzo na plus. Robienie skarbu wiedzy z taką ekipą to nawet przyjemność.Szkoda, że takie symboliczne ilości piłek w dropach i od poszukiwaczy. Osobiście odpuściłam, bo żeby kupić np. paczkę za 12 k piłek to bym chyba musiała spać przy kompie. Mega pozytyw, że w końcu nic się nie popsuło podczas wydarzenia i nie było konserwacji po konserwacji.

  2. #62
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    181
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Hej Mar85!

    Nie martw się, The Settlers Online pozostanie czynne!

    W sprawie Twoje pytania odnośnie wygaszenia Flasha, Jak BB_Alex napisał już na forum serwera testowego, nie pracujemy nad rozwiązaniem za pomocą DSO2 lub HTML5. Niemniej jednak monitorujemy sytuację związaną Flashem i pracujemy na różne sposoby, aby znaleźć jak najlepsze rozwiązanie do jesieni 2020 roku. Jednym z pomysłów jest samodzielny klient, podobny do tego, z którego aktualnie korzystamy (Wersja przeglądarkowa slim).

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Chciałem zauważyć ,że nie korzystamy póki co bo od 3 miesięcy nie działa. Nie wiem co może być aż tak trudnego w ponownym uruchomieniu tego Slima. Poza tym jak ten kolejny ma tak działać ,że wykrzacza go 5 razy w roku z byle powodu to ja raczej podziękuję za grę. gra ma mi sprawiać jakąś tam przyjemność a nie generować kolejną walkę z wiatrakami.

  3. #63
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Igorb1985 Zobacz posta
    Chciałem zauważyć ,że nie korzystamy póki co bo od 3 miesięcy nie działa. Nie wiem co może być aż tak trudnego w ponownym uruchomieniu tego Slima. Poza tym jak ten kolejny ma tak działać ,że wykrzacza go 5 razy w roku z byle powodu to ja raczej podziękuję za grę. gra ma mi sprawiać jakąś tam przyjemność a nie generować kolejną walkę z wiatrakami.
    Żona czy mąż też mają sprawiać jakąś przyjemność, a też się wykrzaczają i to zapewne więcej niż 5x w roku :P
    Poza tym co to za przyjemność z grania, tylko się tyje i psuje wzrok :P
    Przyjemnością jest np wyjechanie do afryki i pomoc głodującym dzieciom, albo upolowanie lwa lub krokodyla gołymi rękami :P

  4. #64
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Freha Zobacz posta
    Każda krytyczna wypowiedź to od razu "nasza cecha narodowa"- taaa jaaasne.. na zagranicznych serwerach to się pewnie wszystko wszystkim podoba . BB słucha tylko tego co dla nich wygodne a nie głosu graczy.
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    narzekanie? krytyka cy nie kazdy ma prawo do wlasnego zdania ...
    Nie zrozumieliście mnie.
    Oczywiście, że każdy ma prawo do własnego zdania, ale najważniejsze jest to, aby dyskusje były merytoryczne.
    CM czyta forum i przekazuje Wasze opinie dalej. Następnie są one rozpatrywane i brane pod uwagę. Oczywiście nie wszystkie prośby czy pomysły mogą zostać spełnione.
    Krytyka jest w porządku, jeżeli jest konstruktywna.

    Konstruktywna krytyka to rodzaj krytyki, której celem jest pomoc, a nie piętnowanie.

    Na zagranicznych serwerach bywa różnie, jednak konstruktywnej krytyki jest więcej niż u nas, u nas niestety więcej jest narzekania i piętnowania, nad czym ubolewamy.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

  5. #65
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    181
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Victoria Zobacz posta
    Nie zrozumieliście mnie.
    Oczywiście, że każdy ma prawo do własnego zdania, ale najważniejsze jest to, aby dyskusje były merytoryczne.
    CM czyta forum i przekazuje Wasze opinie dalej. Następnie są one rozpatrywane i brane pod uwagę. Oczywiście nie wszystkie prośby czy pomysły mogą zostać spełnione.
    Krytyka jest w porządku, jeżeli jest konstruktywna.

    Konstruktywna krytyka to rodzaj krytyki, której celem jest pomoc, a nie piętnowanie.

    Na zagranicznych serwerach bywa różnie, jednak konstruktywnej krytyki jest więcej niż u nas, u nas niestety więcej jest narzekania i piętnowania, nad czym ubolewamy.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria
    Jest, ponieważ wszelkie konstruktywne uwagi i pomysły nie spotykają się z pożądanym przez graczy zainteresowaniem Dewelopera.

  6. #66
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Victoria Zobacz posta
    Krytyka jest w porządku, jeżeli jest konstruktywna.[/COLOR]
    Konstruktywna krytyka to rodzaj krytyki, której celem jest pomoc, a nie piętnowanie.
    Jesli ktos nie wykonuje swojej pracy nalezycie, to nie zasluguje na to zeby mu w tej pracy pomagac tylko wlasnie na to, zeby takie podejscie do pracy pietnowac.

    Konstruktywna krytyke mozna stosowac tam gdzie to ma sens - jesli chodzi o dopieszczenie szczegolow czy tuning gry tak, aby bardziej odpowiadala oczekiwaniom. Jesli pol historii gry opiera sie na decyzjach z rzyci wzietych i jest do doprawione konsekwentną nieudolnoscią i zaniedbaniem, to nie bardzo wiadomo jak sie o tym konstruktywnie wypowiadac.

    A komentarz odnosnie CMa jest dosc zabawny, bo od czasu Xaara nie ma zadnej dyskusji pomiedzy strona developerska a graczami, tylko imitacja komunikacji za pomocą ciągle tych samych frazesów
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.