Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 66

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie letnie 2020 - Dyskusja

  1. #41
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez don_Roberto Zobacz posta
    Hej. Czy ktoś wie czy coś (poza piłkami zapewne) będzie zamieniane na inne rzeczy po evencie? Mam na myśli czy warto zachować te wszystkie manekiny, smary itd., czy lepiej zrobić z nich faule, wślizgi itp.? Czy to obojętne, bo i tak na nic tego nie zamienią?
    Hej Don_Roberto!

    Konwersja zasobów eventowych
    • Waluta eventowa zostanie usunięta i wymieniona na złote monety w stosunku 1:1
    • Zasoby taktyczne zostaną usunięte z menu gwiazdy, magazynów i poczty w grze bez rekompensaty
    • Elementy taktyczne (premie) zostaną usunięte z menu gwiazdy bez rekompensaty
    • Scenariusze eventowe zostaną usunięte z menu gwiazdy i poczty w grze bez rekompensaty

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #42
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    To co w koncu z ta Sylvana za klejnoty? Zostaje czy nie?

  3. #43
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Z punktu widzenia osoby, która wystartowała z eventem 29.06 o 9tej rano uważam, że to był ostatni moment aby móc w ogóle ukończyć ciąg zadań "Obowiązki gospodarza" (zobaczę czy to się faktycznie uda).
    Czy nie można byłoby w przyszłości zrobić jednak tak, że po ukończeniu jednego zadania kolejne wskakuje od razu? Jeżeli twórcy nie chcieli dać możliwości "natychmiastowego" zdobycia "Stoiska z przekąskami" to mogli zrobić tak, że kolejne 5tki zadań dostępne są dopiero na początku kolejnego tygodnia eventu.
    W ten sposób te osoby, które dołączyły później nadal miałyby szansę na ukończenie tego ciągu zadań. Tymczasem w tym evencie każdy kto dołączył po 10tej 29.06 nie zrobi już "Obowiązków gospodarza".

    EDIT: Udało się...
    Ostatnio edytowane przez Ludwi13 ; 13.07.2020 o 09:20

  4. #44
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    A to moja opinia o evencie:
    Plusy:
    - dobór przygód z największą liczbą futbolówek w dropie, pd z przygód x3, nagrody z przygód x2, futbolówki z wypraw.
    - zadania eventowe stopniowo pojawiające się, nagrody spoko.
    - osiągnięcia poza jednym same się zrobiły i fajnie, że w nagrodach za ich wykonanie były futbolówki.
    - futbolówki z poszukiwań skarbów, nie było tragedii
    - kalendarz eventowy, sporo futbolówek, premek, 3 budynki, dobrze że mało okien ze zwykłymi surowcami jak mięso czy granit w moim wypadku.
    - kupiec, sporo pozycji, każdy coś dla siebie wybierze, ja znalazłam dla siebie kilka rzeczy. Do tego nielimitowane wieże magazynowe, kto jeszcze nie zakupił ich wcześniej na pewno się ucieszył i powtykał je przy swoich budynkach produkcyjnych zamiast dużych magazynów zwalniając miejsce na dodatkowy budynek produkcyjny.
    - mennica żetonów, no dużo lepszy budynek od kury tytanowej, ale nie wyróżniający się na wyspie :P na premce da całkiem sporo żetonów.

    Minusy:
    - skleroza moja zajmuała mi mennice żetonów hahaha po ciężkim poranku znalazła się na wyspie :P

    Cały event łatwy, troche przydługi, ale bez większych problemów technicznych, przycięcia gry standardowe.

    Przy wieczornych maratonach grobów, pykaniu bogactw w wolnych chwilach kupiłam dużo więcej niż chciałam, mianowicie:
    3x Mennica żetonów
    2x Geolog archeologiczny
    1x Wszechstronny pakiet
    2x Żądna przygód odkrywczyni
    1x Korzystna paczka z premiami
    2x Stoisko z przekąskami
    1x Szczęśliwy odkrywca

    może kupie jeszcze jedna sylvane, bo ponad 5,5k piłek zostało, dozbieram na handlu

  5. #45
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia

  6. #46
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    uniesienie podwaja sprawdzalem ...

    podsumowujac :

    lagi , lagi , pomiedzy lagami jak juz sie udalo kolejne lagi i tak w kolko ...
    ilosc pilek w przygodach marna...

    jakis plus? poprostu byl event i tyle

    event byl przydlugi ? wg mnie standard 21 dni
    Ostatnio edytowane przez pretor29 ; 13.07.2020 o 15:31 Powód: xxx

  7. #47
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia


    Wychodzi , że lepsze będzie drzewko miłości, bo nie każdy ma setki premii "miłosne uniesienie " do wykorzystania 2x w tygodniu.

    do postu, poniżej:

    to pokaz na obrazku, co i jak jakie premie , użyte, bo coś nie tak, mam premie dla znajomego i na niej nie zwiększa produkcji o 50%.

    i co to za uniesienie, nie równe uniesieniu, pokazanemu na obrazku...

    do postu, poniżej:

    jeśli , wpierw dałeś uniesienie, potem dodałeś drzewko , a
    owe premie się nie kumulują to masz tylko 14 żetonów,
    u mnie na samym drzewku 22 ,
    bez premii z drzewka, na prestiżowej jest tylko 1 żeton
    Ostatnio edytowane przez z3nfist ; 13.07.2020 o 19:09 Powód: dopisek, do postu niżej

  8. #48
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    drzewko kumuluje sie z uniesieniem , to co ty zaznaczyles to tyczy sie uniesienia ktore nie kumuluje sie z premka znajomego

    takze sprawdzone na 1000% u mnie drzewko x7 plus uniesieniex2 wychodzi 14 zetonow na 1 mennicy , to samo robilem z holdem dla intro

    tak samo premia znajomego plus drzewko dziala ... bo z twojego opisu na obrazu wycyztalem ze nie zwieksza
    Ostatnio edytowane przez pretor29 ; 13.07.2020 o 17:05 Powód: xx

  9. #49
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ech, znowu widzę pewien bajcarski post, jak w poprzednim evencie. Łatwy event i wieczorne maratony z grobami, i w zasadzie wszystko kupione bez słowa o tym, że trzeba było handlować. Zakładając nawet jeden z przekąskami z kalendarza i tak potrzeba jakieś 51k piłek. Do tego to trzeba mieć co najmniej prestiżową, co najmniej 70 podrasowanych odkrywców, a te maratony z grobami to chyba całodobowe, a nie wieczorne. Zakładając nawet 8 na godzinę na obu slotach i pełnie szczęścia z premium to jakieś 400 piłek - a to raczej nierealne. Zaproszenie, odpalanie przygody, przeładowanie generałów i czas odrywający od klikania robi 8 na godzinę mało realnym. Wieczorny to dla mnie jakby 3-4 godziny czyli maks. 1600 piłek = co raczej jest nierealne. To daje 33k piłek, a realnie obstawiam 20-25k. 70 podrasowanych odkrywców przynosi niecały 1000 piłek co przez 21 dni nie da nawet 20k. A ja swoich wysyłałem na najdłuższe i jeszcze często na krótkie jako wypełnienie. Czyli nadal brakuje do 50k. A tu jeszcze 5,5k piłek zostało. Czyli jakieś ponad 10k. Patrząc na czas rejestracji i to co ja nadal mam dostępne w sklepie to wątpliwe jest posiadanie 70 odkrywców bez wykupienia wszystkich ze sklepu - ja z eventów zebrałem wszystkich i jeszcze ze sklepu mam niewykupionych może 10-15 maks i mam właśnie jakieś 70 odkrywców. Są kozacy na serwerach, ale bądźmy poważni.

  10. #50
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    ja dostałam 22 żetony na bufie drzewka i uniesienia

    a po co ci wszystko ze skrzyni?
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 30.07.2020 o 22:59 Powód: połączenie postów

Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.