Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Reklama gry

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    23.12.2013
    Posty
    117
    Serwer
    Złota Góra
    Chcesz reklamy a oni nawet kasy nie mają aby zatrudnić kogoś kto naprawi istniejące błędy? Za pół roku kończy się flash i pewnie sami nie wiedzą co będzie. Ich przeglądarka? A działa to? W grudniu to będzie dopiero odpływ graczy. Mnie już szkoda czasu. Wyspa nie jest z gumy a oni walą kolejnymi budynkami i jeszcze wymyślają że ich ilość wpływa na szybkość produkcji. Gracze ponarzekali to dajmy 7 level. Aha, tylko trzeba mieć też pierdyliard budynków aby ten olej produkować. Bez składu i ładu. Doją tylko starych graczy którzy grają z przyzwyczajenia i żal im odejść bo poświęcili mnóstwo czasu. Niektórzy są chyba oderwani od rzeczywistości i nie widzą w jaką to stronę zmierza. Załóżmy że gra przetrwa z 10 lat i co będę wchodził do gry aby klikać np. 200 grubasów żeby ich wysłać. A budynki będę zbierał do gwiazdy? A gienki nauczą pływać?

  2. #12
    Odkrywca Awatar Robalus
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    1,043
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie będę cytował z kim się zgadzam a z kim nie... BB nie ma kasy i nastawił się by wydoić nas starych graczy... Nowych nie ma i nie będzie, sam jakiś czas temu zainteresowałem na nowo Setami 2 znajomych (pamiętających jak ja gdy graliśmy w Settlers 1 na Amidze...) i co lipa !!! Pomogłem im w grze - rady i zatowarowanie wyspy , dali radę do 42 i 45 lvl... Przestali grać i porzucili konta... Dlaczego ??? Każdy z nas wie i ma swoją teorie dlaczego tak się stało... Ale wszyscy macie racje... Tak za jakiś czas jak gra przetrwa to zostanie nas garstka starych którzy grają z przyzwyczajenia i mają nadzieje że coś się zmieni... Będziemy wysyłać po 200 - 300 grubasów, 40 geologów i klepać po 2000 premi na 55 wyspach w około głównej... Ile mam mieć budynków i jaką populacje 200k , bo już teraz możemy robić przygody Bajkowe cały dzień i jeszcze mamy gotowe armie by dalej grać... Za chwilkę większość budynków będzie można kupić za grosze, bo nikt ich nie będzie chciał... Zresztą już to widać w handlu w grze i w realu... A do tego wyślemy statki kosmiczne w poszukiwaniu nowych wysp... Będziemy handlować z innymi rasami bo między nami już się nie da, bo wszyscy mamy gwiazdy zawalone większością towaru i moglibyśmy przestać produkcji towarów itp... A zapomniałem o łodziach podwodnych i lotniskowcach i o zakupie ekwipunku dla gienków by mogli nurkować na głębokość 20.000 metrów...
    Mam Pytanie do szanownego grona , ilu mamcie w swoich Gildiach nowych - aktywnych graczy tak po niżej 50 lvl...???

    Może jakimś ratunkiem na chwilę byłoby połączenie serwerów... Ale nie wierzę....

    Sorki za tą litanie "troszkę" mnie poniosło... Pozdrawiam Graczy i znajomych
    Ostatnio edytowane przez Robalus ; 15.06.2020 o 11:04

  3. #13
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    181
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Robalus Zobacz posta
    Nie będę cytował z kim się zgadzam a z kim nie... BB nie ma kasy i nastawił się by wydoić nas starych graczy... Nowych nie ma i nie będzie, sam jakiś czas temu zainteresowałem na nowo Setami 2 znajomych (pamiętających jak ja gdy graliśmy w Settlers 1 na Amidze...) i co lipa !!! Pomogłem im w grze - rady i zatowarowanie wyspy , dali radę do 42 i 45 lvl... Przestali grać i porzucili konta... Dlaczego ??? Każdy z nas wie i ma swoją teorie dlaczego tak się stało... Ale wszyscy macie racje... Tak za jakiś czas jak gra przetrwa to zostanie nas garstka starych którzy grają z przyzwyczajenia i mają nadzieje że coś się zmieni... Będziemy wysyłać po 200 - 300 grubasów, 40 geologów i klepać po 2000 premi na 55 wyspach w około głównej... Ile mam mieć budynków i jaką populacje 200k , bo już teraz możemy robić przygody Bajkowe cały dzień i jeszcze mamy gotowe armie by dalej grać... Za chwilkę większość budynków będzie można kupić za grosze, bo nikt ich nie będzie chciał... Zresztą już to widać w handlu w grze i w realu... A do tego wyślemy statki kosmiczne w poszukiwaniu nowych wysp... Będziemy handlować z innymi rasami bo między nami już się nie da, bo wszyscy mamy gwiazdy zawalone większością towaru i moglibyśmy przestać produkcji towarów itp... A zapomniałem o łodziach podwodnych i lotniskowcach i o zakupie ekwipunku dla gienków by mogli nurkować na głębokość 20.000 metrów...
    Mam Pytanie do szanownego grona , ilu mamcie w swoich Gildiach nowych - aktywnych graczy tak po niżej 50 lvl...???

    Może jakimś ratunkiem na chwilę byłoby połączenie serwerów... Ale nie wierzę....

    Sorki za tą litanie "troszkę" mnie poniosło... Pozdrawiam Graczy i znajomych
    Okrągłe "0"

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    08.07.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ojciec613 Zobacz posta
    myśle że fajnym dodatkiem byłby (...) gienki z których sie nie korzysta wcale albo w bardzo rzadkim przypadku
    No tego to akurat mamy od groma już

  5. #15
    Odkrywca Awatar Robalus
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    1,043
    Serwer
    Nowy Świat
    Niestety znowu muszę wtrącić swoje parę groszy do posta - a1934..... Tak masz racje że robimy hurtem przygody tylko kilkoma , tymi samymi gienkami...!!! Resztę moglibyśmy sprzedać na "wage" w skupie .... Ale przypomne że kiedyś na tych gienkach wbijaliśmy poziomy by mieć dostęp do lepszych przygód i towarów... Myślę że choć za to powinniśmy być im wdzięczni i zapewnić im "emeryture"...
    Tych wprowadzanych na szybko, słabszych i nikomu nie potrzebnych jest sporo...Ale to jest wina zachłanności BB ...
    Nam starym graczom zależy na tym by gra była rozwojowa i przybywali nowi gracze !!! Ale jak widać na tym zależy tylko nam ... Windowanie cen w sklepie za nowe tematy w klejkach nie da już kokosów BB, więc jak widać co robią i jak postępuje firma w temacie podtrzymania gry... Rozumiem że jest im ciężko kombinować jak tu urozmaicić rozgrywkę i by przyciągnąć nowych graczy - bo bez nich gra stoi w miejscu - a nawet się cofa !!!
    Kiedyś by wbić 50 lvl trzeba było sporo się naklikać, po wprowadzeniu czasu premium i innych tam - to jak była kaska i trochę pomocy można było od zera do 50 lvl wbić poniżej miesiąca !!! Sam wygrałem zakład o to.... Nie mówię że to było złe, nowi mogli szybko dobić i robić nowe fajne przygody.... Ale masa błędów i lipnych decyzji BB nie pomogła w temacie...
    Gram z szacunku do TYTUŁU i z przyzwyczajenia... Lubie sobie zrobić przygodę na czas i bić kolejne rekordy w jakim moge ukończyć przygodę... To taki mój jobek... Ale gram już dla siebie tylko , bo zbytnio nawet nie ma komu pomagać... Pustki w gildiach....
    Pozdrawiam wytrwałych i tych co mają nadzieję...

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.