Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 7 8 9
Pokaż wyniki od 81 do 89 z 89

Wątek: Zmiany w grze - 16.06.2020 - Dyskusja

  1. #81
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Marzenka87 Zobacz posta
    Wystarczy panowie jak zrobicie 10x bogactwo gor, co w 1h jest jak najbardziej mozliwe przy mozliwosciach graczy co juz chwile graja, juz nie wspomne o czekoladach na magazynach ktore przyspieszaja na maxa robienie tej przygody, przy minimalnej ilosci wpadajacych pilek to jest 200 bez premium, przy maksymalnej 400 pilek, przy premium 300-600, ja sobie doliczam jakis czas na pogawedke przy robieniu przygod wiec mysle ze kolo 300-350 w godzinke na luzie Pokazalam xKostekx? Jak nie to masz drugi przyklad,w zeszly event w godzine nawet 12 grobow sie robilo na obserwatorium, co daje przy minimalnej ilosci pilek jaka wpada 240 lub maksymalnej 384 pilki oczywiscie bez premium, ktore jak widac warto wlaczyc. Powodzenia w evencie
    Dziękuję za odpowiedź nie zauważyłem, że bogactwo gór ma 20 piłek i koszty zrobienia tego nie są duże. Można to zrobić kilka razy dziennie.

  2. #82
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Marzenka87 Zobacz posta
    Wystarczy panowie jak zrobicie 10x bogactwo gor, co w 1h jest jak najbardziej mozliwe przy mozliwosciach graczy
    a ja tam lubię trollowanie Marzenki, czasem tylko się zapędzi i pojedzie po bandzie udowadniając matematycznie że zdrowy na umyśle i ciele gracz (nie jestem całkiem pewny że zdrowy) jest w stanie stukać jakiś scenariusz co 6 minut

    na polskie forum patrzę by poczytać wpisy paru osób (zresztą w skali tygodnia jest tego ''parę'' ogólnie) i Marzenka nigdy mnie nie zawiodła

  3. #83
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    a ja tam lubię trollowanie Marzenki, czasem tylko się zapędzi i pojedzie po bandzie udowadniając matematycznie że zdrowy na umyśle i ciele gracz (nie jestem całkiem pewny że zdrowy) jest w stanie stukać jakiś scenariusz co 6 minut

    na polskie forum patrzę by poczytać wpisy paru osób (zresztą w skali tygodnia jest tego ''parę'' ogólnie) i Marzenka nigdy mnie nie zawiodła
    Wiedziałam ze jestes moim fanem Ciesze się, że moge wprowadzic tu troche optymizmu, od razu przyjemniej jest

  4. #84
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Marzenka87 Zobacz posta
    (...) Polecam sprobowac nabrac dystansu. Przyjemnej gry
    Spróbowałem.
    I dystans zrobił się tak duży, że właściwie przestałem grać

  5. #85
    Osadnik Awatar reversi
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Czarci Gaj
    cóż....
    logowanie się na grę trwa niezbyt szybko, wejście na przygodę i powrót na wyspę trwa erę, naprawcie w koncu te gre

  6. #86
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Marzenka87 Zobacz posta
    Jest takie jakie chcesz je widzieć nie wiem co Wam daje wieczne narzekanie, że gra jest taka i owaka, na los tez tak narzekacie? To bardzo zle podejscie, ktore unieszczesliwia ludzi na ich wlasne zyczenie. Jak na cos nie ma sie wplywu to po prostu trzeba to zaakceptowac. Cieszyc sie z aspektow, ktore lubisz a reszte olac. Szkoda zycia na denerwowanie sie nad jakims eventem, posmiejcie sie na czacie, zrelaksujcie a ze sklepu wezcie jedna rzecz, ktora najbardziej Wam pasuje, jesli uda sie Wam kupic cos wiecej potraktujcie to jako nadprogramowa nagrode i od razu zmieni to Wasze nastawienie i pojawi sie usmiech zamiast grymasu, ze nie dales rady wykupic wszystkiego. Są różni gracze i dla jednego 80k pilek jest trudne do zdobycia a dla innych latwe, jak kiedys ktos mial zebrac 30k czegos to tez narzekal ze to duzo a dzis mowi ze po 2 dniach juz jest po evencie. Dla mnie to dobrze, że robią trudniejsze eventy, bo gra łatwa szybciej sie nudzi, a jesli zdobede cos z trudem to mam wieksza satysfakcje. Grą trzeba sie bawic, jesli nie umiecie to po co grac? Zeby sobie nerwy szarpac? Mi tez nie wszystko sie podoba w grze, ale mam wrazenie ze duzo przyjemniej mi sie w nia gra niz Wam, bo sie nią nie denerwuje, akceptuje bledy, przechodze nad nimi do porzadku dziennego, skupiam sie na tym co mi sie podba w grze, a nie na tym co mnie denerwuje. Polecam sprobowac nabrac dystansu. Przyjemnej gry
    Problem z tym, że gra staje się coraz bardziej:
    1. Nudna
    2. Mechaniczna
    3. Powtarzalna

    Sugerowane przez Ciebie trzaskanie hurtowe scenariuszy, których należałoby zrobić ok. 1000, wymaga pewnie kilkuset tysięcy kliknięć. Do tego dochodzą nieustanne zamulenia, zawieszenia i awarie wtyczki flasha. O irytujących błędach w grze nie wspomnę.

    Zasadniczy problem polega na tym, że gra, która miała być w założeniu strategiczna, jest teraz właściwie całkowicie bezmyślna. Doprowadziła do tego celowa polityka BB, która spowodowała całkowitą dewaluację wszelkich surowców i zasobów. Wszystko stało się praktycznie bezwartościowe, aby zmusić ludzi do kupowania klejków.
    Ostatnio edytowane przez LeoBullero ; 03.07.2020 o 08:54

  7. #87
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mylisz sie w dwoch miejscach

    Gra nie moze sie stac bardziej bezmyslna i mechaniczna, bo od samego poczatku opiera sie tylko i wylacznie na czynnosciach mechanicznych. Engine nie daje i nigdy nie dawal mozliwosci robienia czegokolwiek w sposob aktywny i taki, ktory by karał za niedokladnosc czy nieumiejetność, przez co cala gra redukuje sie do czynnosci ktore sa w zasadzie kompletnie powtarzalne.

    Prosty eksperyment myslowy - zalozmy, ze lamiac regulamin uzylbys prostego programiku ktory nagrywa klikniecia mysza, pozbawionego jakiejkolwiek inteligencji czy procesu myslowego. Poza blokami (ktore wymagaja pewnej koordynacji czasowej) ktorej czynnosci w grze nie moglbyś w ten sposob pokryc? To daje odpowiedz na pytanie ktora czesc gry faktycznie wymaga myslenia.

    Drugie miejsce w ktorym sie mylisz to bezwartosciowosc produkcji, ktora jest wynikiem tylko i wylacznie tego, ze ktos sie uparl na przeniesienie gry ktora historycznie miala charakter sesyjny w tryb MMO, gdzie docelowo gracz mial grac w nieskonczonosc. Konsekwencja tego jest nieskonczona produkcja surowcow, dodatkowo napedzana tym, ze jesli robisz przerwy w rozgrywce przestajesz te surowce wydawac, wiec nadwyzki rosna.

    Tak jak juz kiedys pisalem, BB moglo wyjsc z twarza pozwalajac tej grze umrzec gdzies okolo 2015, zanim zaczelyby wychodzic takie rzeczy jak te opisane wyzej - bo teraz jest oczywiste, ze u samych podstaw gry popelniono bledy designowe ktore na obecnym etapie sa nie do naprawienia.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #88
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.01.2017
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    Do starych błędów doszły nowe, i w koło Macieju Odkrywcy chodzą na próżno i nic nie noszą, ( skąd my to znamy ? ) itd.....
    Błędów wymieniać by można do woli ale co to da ? , my swoje a BB swoje.

  9. #89
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Marzenka87 Zobacz posta
    Jak na cos nie ma sie wplywu to po prostu trzeba to zaakceptowac. Cieszyc sie z aspektow, ktore lubisz a reszte olac.
    I dlatego jest jak jest. I w grze.... i wokol niej. Milego akceptowania

Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 7 8 9

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.