Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33

Wątek: Generał "Sylvana"

  1. #11
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak pisałem wyżej to typowy skok na kasę jedna sylvana jest za piłki a druga w ewentowej zakładce 6999 kleju. Fajna zachęta kupuj teraz bo po ewencie za klej nie będzie.

  2. #12
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja tam się ciesze ze będzie możliwość nabycia "drugiego borysa" bo jednak się nim trochę gra ;D
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  3. #13
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    ja tam się ciesze ze będzie możliwość nabycia "drugiego borysa" bo jednak się nim trochę gra ;D
    właśnie, właśnie. Może się nazywać króliczka Bunny i mieć brodę i wąsy. Ważne że umiejętności ma po starszym bracie Borysie

  4. #14
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    ja tam się ciesze ze będzie możliwość nabycia "drugiego borysa" bo jednak się nim trochę gra ;D
    Pytanie tylko czy ona zostanie jako "drugi borys" bo juz sie zaczya placz ze jest 2 takich samych generalow i zeby jej bb zmienilo umiejetnosci.... A potem bedzie wiekszy placz ze jest slaby nowy general

  5. #15
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    Dzięki za zauważenie nowego Generała - pamiętajcie, że to wersja testowa i może się zmienić.

    Dzięki za opinie.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  6. #16
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BB_Ondgrund Zobacz posta
    She has the same trait as General Boris, and the picture is linked to the trait. But we will check if we can improve this.
    Jeżeli ktoś pomyślał, że ja to naprawdę tak myślę to ........... Sytuacja jest bardzo śmieszna w kwietniu nie ma 2 borysa a już w czerwcu jest dwóch a miał być tylko jeden na całą grę. Zabawa w przebieranie go żeby nie być śmiesznym to chyba pokazuje dokładnie kto kieruje tą grą. Jeżeli ktoś myśli, że po 20 grudniu gra będzie działać jak zarządzają nią tacy śmieszni ludzie. Flash w grudniu nie musi być dalej darmowy dla firm.
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Pytanie tylko czy ona zostanie jako "drugi borys" bo juz sie zaczya placz ze jest 2 takich samych generalow i zeby jej bb zmienilo umiejetnosci.... A potem bedzie wiekszy placz ze jest slaby nowy general
    Nie musisz się obawiać, że ktoś słucha twoich opinie oni tylko piszą to z grzeczności, że słuchają tak samo jak babcia mówi że ładny z ciebie kawaler i panny się uganiają za tobą
    Ostatnio edytowane przez wojtex113 ; 28.05.2020 o 14:39

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    24.08.2018
    Posty
    85
    Serwer
    Kolonia
    Chyba, że "przejdziemy" na the settlers, nowe logowaniu ubisoft, premiera na koniec roku tak jak flash

  8. #18
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez jimjimjimek Zobacz posta
    Chyba, że "przejdziemy" na the settlers, nowe logowaniu ubisoft, premiera na koniec roku tak jak flash
    Wystarczy wyobrazić sobie sytuację że po 20 grudnia większość przeglądarek wywali na stałe flasha i wtedy wchodzi na scenę cały w bieli magiczny klient do tso autorem jest bb ja już leże

  9. #19
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Sam generał spoko, bo póki co to wersja którą już znamy. Czyli mamy drugiego Borysa i to jedyny pozytyw zapowiadanego eventu
    Cała reszta gadżetów i dodatków to mizeria i dno,

  10. #20
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Widać, że mam zaległości w grze
    Co to jest?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.