Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [brak błędu] - odkrywca (b.dlugie poszukiwania)

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Czarci Gaj

    [brak błędu] - odkrywca (b.dlugie poszukiwania)

    Hej,

    pojawił się bardzo nietypowy błąd w grze. Wyslalem odkrywce na poszukiwania skarbu b. dlugie i mial znalezc "zasoby potrzebne do rekrutacji jednostek wojskowych wysokiej klasy" a przytargal 100 rudy zlota. Jak to uzyc do tych jednostek wysokiej klasy?

  2. #2
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Nie za kazdym razem przyniesie ci to czego akurat potrzebujesz Te 100 rudy zlota to tylko jedna z mozliwosci - musisz slac do skutku

  3. #3
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    w lotto tez jest taki błąd, żeby zgarnąć pulę trzeba 6 trafień, a mi zawsze wpada zero.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ciągle uważam że to błąd w opisie. Nic nie ma, że jest jakaś szansa albo prawdopodobieństwo, że przyniesie tylko że znajdzie to co wpisałem w pierwszym poście. Więc opis wprowadza w błąd jeśli do puli są brane także inne znaleziska. Jeszcze dwóch darmozjadów tak samo szuka bo potrzebowałem posłać do zadania. Ciekawe co przyniosą...

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Omg...
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.