Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: Problem z zalogowaniem do gry.

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2016
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat

    Problem z zalogowaniem do gry.

    Pasek postępu przed wejściem do gry zatrzymuje się na środku i tam pozostaje. Próbowałem wejść do gry kilkakrotnie z tym samym efektem. Proszę o pomoc, sytuacja zaistniała po aktualizacji. Korzystam z Chroma.
    Ostatnio edytowane przez Slaweksu ; 20.05.2020 o 01:26

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    kliknij odswiez, jak ci ten pasek stoi, widac pobiera jakis wiekszy nowy pakiet po aktualizacji i w koncu zaskoczy.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2016
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    Od godziny 11 pasek postępu w logowaniu się nie posunął. Zatem albo ten pakiet ma 3-4 gb albo strona gry się zawiesza w tym miejscu. Proszę o pomoc.

  4. #4
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Probowales wlaczyc i wylaczyc komputer? Wyczyscic cache? I inne tego typu bajery?

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Witajcie. Od kilku dni mam problem z zalogowaniem się do gry. Z przeglądarek Chrom i firefox niw korzystam bo dobija sie o flash, po zainstalowaniu wtyczki i próbie zalogowania ekran robi się biały albo włączy sie ekran gry ale po chwili przeskakuje na biały ekran. Zacząłem używać dedykowanej przeglądarki i pobrałem ją z ekranu głównego gry. Przez jakis czas działało bez zarzutu. W momencie gdy autorzy zmienili sposób logowania moja gra całkowicie przestała działać. Od kilku dni nie umiem jej uruchomić. Wyczyściłem pamięć podręczną, odinstalowałem i zainstalowałem na nowo. Czy wiecie może co z tym zrobić? Z góry dziękuję za pomoc
    pozdrawiam

  6. #6
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Opisany przez Ciebie problem może być spowodowany błędnymi lub/i nieaktualnymi danymi w pamięci podręcznej (tzw. cache) Twojej przeglądarki lub Flash Playera.

    Aby mieć pewność, że korzystasz z aktualnej wersji gry, zalecamy regularnie czyścić pamięć podręczną przeglądarki internetowej, a ponadto skorzystać z instrukcji umieszczonych poniżej.

    Pamiętaj, aby wylogować się z gry na co najmniej 15 minut i zamknąć stronę przed wykonywaniem tych czynności. Następnie zrestartuj przeglądarkę i zaloguj się ponownie.

    Instrukcja, jak wyczyścić cache Flash Playera:
    - przejdź proszę na ten adres: http://www.macromedia.com/support/do...manager07.html
    - poczekaj aż załaduje się Panel Ustawienia przechowywania witryn internetowych
    - kliknij w nim na "Usuń wszystkie" i potwierdź swój wybór

    Instrukcja czyszczenia pamięci DNS:
    1) uruchom wiersz poleceń
    Start -> Uruchom -> wpisz "cmd" i zatwierdź
    2) wpisz "ipconfig /flushdns" i zatwierdź

    Gracze zgłaszają, że pomaga zmiana przeglądarki na Microsoft Edge.

    Gdyby powyższe czynności nie pomogły - proszę o kontakt z Supportem.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Od ostatniej aktualizacji mam problem z zalogowaniem się na swoje konto, zrobiłem wszystko co powyżej i nic nie daję, dzisiaj próbowałem rano i popołudniu i nic, dwie godziny nic nie daje. Ktoś pomoże?

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.04.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Słoneczny Gród
    u mnie nie działa przeglądarka ubisoftu. czy problem jest znany, czy tylko ja tak mam?

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    29.05.2012
    Posty
    69
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Niestety,zdaje sie że i mnie dopadło....szit

  10. #10
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    https://support.google.com/chrome/an...DDesktop&hl=pl
    Może problemem jest blokowanie ciasteczek w momencie dodania nowego logowania pojawiło się kilka nowych

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.