Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: Problem z zalogowaniem do gry.

  1. #11
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    205
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Znów jakieś problemy z certyfikatem. Wcześniej jakoś to się dało obejść akceptując na chwilę. Teraz już niebardzo. Pojawiło się wyskakujące okienko (ramka) z logowaniem i tam jest info Ubisoftu i tu już nie zawsze działa potwierdzenie certyfikatu. Po prostu przyciski nie działają. Jak się samą ramkę otworzy w nowym oknie (ale nie każdy to wie lub potrafi - nie powinno to być wymagane od użytkowników, jasna sprawa), to tam już to działa. Potem wystarczy odświezyć stronę i samo nas zaloguje. Ale to jest koszmar. Co chwila w innej przeglądarce inne problemy. Poprzednie logowanie było OK i po co to było zmieniać? Tam działało idealnie, a tu idealnie nic nie działa. Ciasteczka to pikuś... To wygląda jak jakiś firewall dla pewnej części graczy, którzy nie potrafią lub nie mają możliwości obejścia tego lub kombinowania ...
    Skrzydła do góry!

  2. #12
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak zablokowałem ciasteczka w operze pokazał się błąd i nie mogłem się zalogować. Po odblokowaniu ciasteczek nie od razu mogłem wejść do gry musiałem kilka razy odświeżać przeglądarkę bo pokazywał się inny błąd logowania. Gra wykorzystuje od 20 do 10 ciasteczek. Problemem może być też automatyczne kasowanie ciasteczek ustawione w przeglądarce lub program typu CCleaner który sam kasuje ciasteczka. Można wtedy odnieść takie wrażenie jak opisane przez ciebie.
    https://zapodaj.net/3ce16f58a4c12.png.html

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam, gra nie działa w żadnej przeglądarce, cały czas pyta o najnowszy Adobe flash player, kilkakrotnie już aktualizowałem go i dalej to samo. Nawet Microsoft edge, który ma wbudowany flash player wyświetla ten sam komunikat. Żarciki sobie stroicie ,czy jak? od grudnia kończy się wsparcie Adobe flash i jak wtedy mamy grać?

    Cache jest wyczyszczony.

    nie pozdrawiam

  4. #14
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Bo juz od ladnych paru miesiecy musisz recznie wlaczac flasha zeby on dzialal....

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Co się dzieję z tą grą??? Próbuję się dziś zalogować, nic tylko czarny ekran. Od ponad miesiąca codziennie problemy z zalogowaniem ale jakoś po godzinie udawało się, a dziś nic z tego.

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    20.12.2015
    Posty
    67
    Serwer
    Złota Góra
    Witam podbijam temat u mnie jest napis: "Uplay jest chwilowo niedostępny" Co robić?

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Entermax Zobacz posta
    Witam podbijam temat u mnie jest napis: "Uplay jest chwilowo niedostępny" Co robić?
    Mam podobny problem.

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    18.10.2019
    Posty
    31
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a u mnie biały ale ptaki ćwierkają

  9. #19
    Odkrywca Awatar Robalus
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    1,043
    Serwer
    Nowy Świat
    Mnie wywla non stop z gry... Obojętnie czy Winda 10 czy 7 (choć tu jest trochę lepiej) Próbowałem na różnych kompach i zawsze po jakimś czasie wywala... Największa lipa jest gdy jest spory ruch na serwerze....

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    20.12.2015
    Posty
    67
    Serwer
    Złota Góra
    Witam ponownie.
    Od mojego poprzedniego posta trochę już minęło i kilka postów w tym temacie przybyło, a odpowiedzi ze strony "gry" nie ma.
    Proszę o ustosunkowanie się do naszych postów w sprawie problemów z logowaniem.
    Czy coś w tej sprawie się dzieje, ktoś nad tym pracuje, jakiś pomysł na naprawę jest??!!
    Pozdrawiam

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.