Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 46

Wątek: Nowy sposób logowania UBISOFT

  1. #1
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    205
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Nowy sposób logowania UBISOFT

    Dzisiaj logując się do gry zauważyłem, że pojawił się nowy sposób logowaia. Zamiast standardowego loginu i hasła, wyskoczyło białe okienko Ubisoft. I tu uwaga. Nie doczytało się, a po chwili pojawił się komunikat: "ERROR". W niektórych przeglądarkach w ogóle miałem białe okienko i nic, pusto. Natomiast zamiast loginu i hasła miałem jeden przycisk i jakiś kod systemowy "com_login_costam_costam". Nie można było się zalogować.

    Widziałem, że ten sposób logowania był już na testowym wprowadzony, ale coś tu nie do końca działa. Zauważyłem, że w niektórych przeglądarkach uniemożliwia logowanie w ogóle. W SLIM nie sprawdzałem, nie zdążyłem, bo po chwili wróciło do starego sposóbu.
    Coś, ktoś kombinuje.

    Uważajcie, bo któregoś dnia może być problem z logowaniem.
    Skrzydła do góry!

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Minael Zobacz posta
    Dzisiaj logując się do gry zauważyłem, że pojawił się nowy sposób logowaia. Zamiast standardowego loginu i hasła, wyskoczyło białe okienko Ubisoft. I tu uwaga. Nie doczytało się, a po chwili pojawił się komunikat: "ERROR". W niektórych przeglądarkach w ogóle miałem białe okienko i nic, pusto. Natomiast zamiast loginu i hasła miałem jeden przycisk i jakiś kod systemowy "com_login_costam_costam". Nie można było się zalogować.

    Widziałem, że ten sposób logowania był już na testowym wprowadzony, ale coś tu nie do końca działa. Zauważyłem, że w niektórych przeglądarkach uniemożliwia logowanie w ogóle. W SLIM nie sprawdzałem, nie zdążyłem, bo po chwili wróciło do starego sposóbu.
    Coś, ktoś kombinuje.

    Uważajcie, bo któregoś dnia może być problem z logowaniem.
    Ja się loguje ze slim i białe okienko jest, logowanie trwa dłużej, i trzeba każdorazowo wpisywać hasło (mimo że jest zapisane w systemie). Ogólnie to lipton

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Niestety z Chrome nie udało mi sie zalogować w ogóle. Musiałem użyć Firefoxa którego nie znoszę.
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Polecam przeglądarkę BRAVE na silniku chromium.
    PS: działają wtyczki z chrome

  5. #5
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Udany rok, jeszcze czerwca nie ma, flash jeszcze nie padł a juz sie trzeba bawic z przeglądarkami
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    No i znowu wszyscy narzekają zamiast się cieszyć, że już w momencie logowania zaczyna się przygoda. Jaki to wspaniały pomysł deweloperów na urozmaicenie rozgrywki. Zanim się zalogujesz do tej wspaniałej gry masz już zabawę szukasz dawno zapominanego hasła później szukasz działającej przeglądarki i z bijącym sercem sprawdzasz czy już możesz grać w tą wspaniałą grę. Widzę logo bb i od razu wiem że będzie kupa .......... wspaniałej rozrywki brawo wielcy i wspaniali deweloperzy.

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    no to bb ja kwam to tak pieknie sprawnie poszlo to jeszcze , klan , pył, piekarnia , lancuch wielkanocny i cala masa podobnych

  8. #8
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Czy aktualizacja integracji kont Ubisoft wpłynie na model biznesowy gry?
    "The Settlers Online" będzie nadal działać jako darmowy tytuł. Aktualizacja integracji kont Ubisoft może być postrzegana jako długoterminowa strategia, której celem jest oferowanie najlepszej jakości usług wszystkim graczom.
    Rzeczywiscie najlepsza jakosc uslug jak widze

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    skopali doszczętnie ten sposób logowania,
    było prosto i szybko,

    komu to przeszkadzało..

    taką nowość, niech se wsadzą , głęboko. w ... "
    ---

    nie pozdrawiam, tak się wkurzyłem.. na te działania

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    10.08.2013
    Posty
    121
    Serwer
    Złota Góra
    U mnie na SLIMIE nie idzie się zalogować. Po wpisaniu loginu i hasła dostaję szary ekran i koniec.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.