Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 46

Wątek: Nowy sposób logowania UBISOFT

  1. #31
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Pierwsze logowanie zrobilam na operze, akceptowalam regulamin, maila i haslo podpowiedzialo wiec od razu moglam sie zalogowac, nie bylo zadnego problemu, bardzo mi sie to spodobalo na drugi dzien kiedy weszlam na strone gry i zanim cokolwiek kliknelam, automatycznie zaczelo mnie logowac i teraz jednym kliknieciem wchodze do calej gry na dodatek u mnie dziala to szybciej niz poprzednie logwanie, na telefonie tez bez zadnych problemow, zadnego kombinowania, raz wpisalam maila i haslo i poszlo.

  2. #32
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez M0rdechaj Zobacz posta
    Spróbujcie się zalogować najpierw na konto ubisoft: www.ubisoft.com zapamiętajcie dane w przeglądarce, i w tedy spróbujcie na settlersach, mi się tak udało, nawet danych logowania już nie musiałem wprowadzać.
    Próbowałem na Operze i dalej to bez sukcesu. Za to Edge bez problemu.

  3. #33
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    W momencie dodania nowego sposobu logowania pojawiło się kilka nowych elementów szpiegujących na stronie logowania gry może jest to przyczyna problemów z logowaniem. Prawie wszystkie przeglądarki teraz automatycznie blokują różne elementy szpiegujące. Ja używam uBlock Origin on nic nie blokuje za to Privacy Badger widzi 7 elementów szpiegujących i wszystko chce blokować a zablokowanie tego syfu uniemożliwia zalogowanie się na stronie. Wystarczy raz się zalogować i dalej blokować ten syf a automatyczne logowanie działa bez problemu.

  4. #34
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Już znalazłem przyczynę problemów z Operą. Była nią włączona opcja "Blokuj pliki cookie innych firm", czyli blokowało ciastka spoza witryny thesettlesonline.pl. Zazwyczaj pomaga to pozbyć się szpiegów i śmieci, ale w tym wypadku blokowało też ciastka z ubisoft.com.

  5. #35
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    oni, czyli (bb) popsuli, niech teraz mysla jak naprawic, czemu to zawsze my jestesmy krolikami doswiadczalnymi i szukamy rozwiazn.

  6. #36
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez z3nfist Zobacz posta
    oni, czyli (bb) popsuli, niech teraz mysla jak naprawic, czemu to zawsze my jestesmy krolikami doswiadczalnymi i szukamy rozwiazn.
    bo oni nie potrafia? zreszta jak oni cos naprawia to polowe wiecej popsuja wiec niech se dadza spokoj

  7. #37
    Osadnik
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Nowy Świat
    już wcześniej nikły chęci do gry. Obecnie jak mam czekać aż mi się okienko skończy ładować, to w ogóle odechciewa mi się tej operacji.
    Może to czas aby podziękować za dotychczasową grę i w końcu skończyć.

  8. #38
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2020
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Banda niedouczonych informatyków szkoda czasu na twoje wypociny Penelopa , wszystko działało ok ,jestem tym już zmęczona bye ,bye

  9. #39
    Osadnik Awatar lepszat
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Słoneczny Gród
    U mnie pomogła następująca sekwencja na Chrome:
    1. Obok adresu strony klikamy na ikonkę od plików cookie
    2. Klikamy "Pokaż pliki cookie i inne dane witryn..."
    3. Wchodzimy w zakładkę "Zablokowane"
    4. Klikamy "connect ubisoft com" i klikamy "Zezwalaj"
    5. Klikamy "Gotowe" i odświeżamy stronę. Wtedy powinno już wszystko banglać.

  10. #40
    Osadnik Awatar lepszat
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Słoneczny Gród
    U mnie pomogła następująca sekwencja na Chrome:
    1. Obok adresu strony klikamy na ikonkę od plików cookie
    2. Klikamy "Pokaż pliki cookie i inne dane witryn..."
    3. Wchodzimy w zakładkę "Zablokowane"
    4. Klikamy "connect ubisoft com" i klikamy "Zezwalaj"
    5. Klikamy "Gotowe" i odświeżamy stronę. Wtedy powinno już wszystko banglać.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.