Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46

Wątek: Nowy sposób logowania UBISOFT

  1. #41
    Osadnik
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Złota Góra
    w końcu ktoś łopatologicznie napisał co zrobić żeby się zalogować, dzięki !
    tradycyjnie z przedstawicieli gry nikt się nie wysilił...

  2. #42
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie nie działa podstawowe ułatwienie które miało byc jedynym pozytywem tej "nowości" tzn poprzednio używałem konta ubisoft i komputer pamiętał dane - wystarczyło raz kliknąć loguj. Teraz wchodzę na stronę i nic sie nie dzieje (miało sie logowac automatycznie) i muszę za każdym razem podawać login, hasło by sie logowac...
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  3. #43
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez PaoDram Zobacz posta
    w końcu ktoś łopatologicznie napisał co zrobić żeby się zalogować, dzięki !
    tradycyjnie z przedstawicieli gry nikt się nie wysilił...
    Witaj!


    Bardzo proszę kliknąć na przycisk do ukończenia rejestracji, a następnie wybrać opcję "anuluj rejestrację" poniżej opcji do logowania. Wówczas logowanie się już na konto powinno być normalnie możliwe.

    Jeśli to nie pomoże, to uprzejmie proszę o kontakt z Supportem i informację, jak brzmi nazwa omawianego konta i jak się dotychczas na nie logowano. Proszę Supportowi podać, jaki jest pseudonim gracza i jaki jest przypisany do niego adres e-mail. Pozwoli nam to zbadać, jaki jest status konta i powiedzieć Ci, jak można rozwiązać ów problem.

    Proszę NIE podawać hasła.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #44
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    na edge śmiga- pamięta hasło i login. Na slimie ma zapisane i hasło i login, ale hasła nie widzi i trzeba je każdorazowo wpisywać ręcznie. Na szczęście wystarczy wykasować i jeszcze raz wpisać ostatnią literę hasła i wtedy już je widzi. Jeśli to udogodnienie to strach się bać utrudnień

  5. #45
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    U mnie nie działa podstawowe ułatwienie które miało byc jedynym pozytywem tej "nowości" tzn poprzednio używałem konta ubisoft i komputer pamiętał dane - wystarczyło raz kliknąć loguj. Teraz wchodzę na stronę i nic sie nie dzieje (miało sie logowac automatycznie) i muszę za każdym razem podawać login, hasło by sie logowac...
    Ja mam jeszcze zabawniej, mam konto na EU i na testowym, z roznymi loginami i haslami, i przy kazdym odwiedzaniu stron startowych dla tamtych wersji SSO probuje mnie usilnie automatycznie zalogowac na te same dane ktore mam zapisane dla wersji PL, co oczywiscie konczy sie porazka, wiec musze sie wylogowywac recznie z zalogowania ktore w ogole nie powinno miec miejsca, po drodze klikajac po kilka wiadomosci o bledach, a czasami zalogowac nie moge sie w ogole.

    Sliczny przyklad tego jak mozna cos spartolic zmieniajac cos co nie potrzebowalo zmian.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #46
    Osadnik
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Nowy Świat
    Czy wam też tak muli przy logowaniu ?
    Najpierw spiralkaaaaa, potem Proszę czekać. Nie da się tego jakoś ominąć ?
    Przyznam że mnie to czekanie drażni. Z tego powodu obecnie loguję się może raz w tygodniu.
    Na chrome to w ogóle nie chce strona otworzyć i jest napis
    Twój zegar się spieszy
    Synchronizacja z czasem time.windows.com nic nie daje.
    Przecież nie będę specjalnie zmieniał kompa aby móc się logować
    Takim to sposobem TSO pozbędzie się sporo graczy i chyba mnie też.

    oo widzę że zaczął się event piłkarski.

    No i znowu nie mogę się wylogować. Ciągle powraca zalogowana strona albo napis Błąd. Jakaś tragedia
    Ostatnio edytowane przez Kłusownik1 ; 25.06.2020 o 11:08

Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.