Drodzy Osadnicy,

Większość stron internetowych „The Settlers Online” korzysta z kont Ubisoft (dawniej Uplay) już od bardzo dawna. A teraz, krok po kroku, wprowadzamy konta Ubisoft we wszystkich instancjach „The Settlers Online”, a także aktualizujemy istniejącą implementację do najnowszej wersji. W tym wątku znajdziecie odpowiedzi na niektóre pytania.

Jedną z korzyści korzystania z konta Ubisoft w „The Settlers Online” jest to, że możesz używać tych samych danych uwierzytelniających w wielu witrynach, na przykład na głównej stronie „The Settlers Online”, na której masz swoje konto główne, „The Settlers Online” serwerze testowym i wiele różnych platformach od Ubisoft.

 1. Jakie są zalety korzystania z konta Ubisoft?
  Twoje konto Ubisoft oferuje sposób na uwierzytelnienie się w wielu tytułach, witrynach i platformach Ubisoft. Znacząco poprawia to także bezpieczeństwo Twoich profili. Na przykład możesz dodać zabezpieczający numer telefonu do potencjalnego odzyskania konta, zarządzać zaufanymi urządzeniami, które mogą uwierzytelniać się na Twoim koncie Ubisoft, a nawet zobaczyć historię logowania!

 2. Jakich zmian należy się spodziewać po aktywacji najnowszej integracji konta Ubisoft?
  Aby zagrać w „The Settlers Online”, wszyscy muszą najpierw się uwierzytelnić (tj. Zalogować). I chociaż istnieją różne sposoby uwierzytelnienia, naszym zalecanym sposobem jest konto Ubisoft. Jeśli korzystasz już z konta Ubisoft do uwierzytelniania w The Settlers Online, niewiele się dla Ciebie zmieni - możesz nadal używać tego samego konta do gry.

 3. Jak mogę zarejestrować konto Ubisoft?
  Możesz zarejestrować konto Ubisoft na stronie The Settlers Online lub bezpośrednio tutaj.

 4. Jak mogę uwierzytelnić się na moim koncie Ubisoft?
  Aby uwierzytelnić się na koncie Ubisoft, musisz użyć adresu e-mail, który jest używany na koncie Ubisoft, a także hasła do konta Ubisoft.

 5. Czy aktualizacja integracji kont Ubisoft wpłynie na model biznesowy gry?
  "The Settlers Online" będzie nadal działać jako darmowy tytuł. Aktualizacja integracji kont Ubisoft może być postrzegana jako długoterminowa strategia, której celem jest oferowanie najlepszej jakości usług wszystkim graczom.

 6. Czy polska instancja The Settlers Online ma już najnowszą integrację konta Ubisoft?
  Tak, można już korzystać z zalet konta Ubisoft.