Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 90

Wątek: Zmiany w grze - 19.05.2020 - Dyskusja

  1. #61
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    Najśmieszniej będzie jak się nie dowiemy do wtorku o co chodzi - i koszary by się zdążyły podnieść - bo to znaczy ze BB nawet do 7 nie potrafi liczyć...
    Najpewniej we czwartek/piatek dadza info ze w poniedzialek/wtorek bedzie jakis "event"

  2. #62
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A co mogą dać teraz ? tydzień przygód sezonowych albo kryzysowe.

  3. #63
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.09.2015
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Ciężko mi się odnieść, gdyż wywaliło mnie o 10:25 i już się nie da zalogować.

  4. #64
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2014
    Posty
    225
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    Przygoda premium wyłącznie za klejnoty? Sa takie?
    Poza tym nie byłoby komunikatu by wstrzymywać rozbudowę koszar skoro przygoda byłaby dla bardzo niewielkiej grupy graczy.
    Najśmieszniej będzie jak się nie dowiemy do wtorku o co chodzi - i koszary by się zdążyły podnieść - bo to znaczy ze BB nawet do 7 nie potrafi liczyć...
    Przykro mi, że cię sprowadziłem trochę na ziemię, nie znasz BB?
    Po ukończeniu całości Twin Towns, wskakują nam zadania w wykrzykniku, które pojawiają się co kilka dni, za nie też są dobre nagrody. Więc nie sądzę, aby tak łatwo ją rozdawali. Więc albo będzie do zdobycia za klejki, albo na jakimś evencie, w co wątpię.
    A teraz, tak jak piszą ludzie wyżej, będzie jakiś mini-event z dropem x2 czy tam x3 z niektórych przygód.

  5. #65
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    przypomnij jeszcze co z tego lecialo, bo z tego co pamietam to nic co reprezentowalo dla mnie jakas szczegolna przydatnosc
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #66
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    182
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    Przygoda premium wyłącznie za klejnoty? Sa takie?
    Poza tym nie byłoby komunikatu by wstrzymywać rozbudowę koszar skoro przygoda byłaby dla bardzo niewielkiej grupy graczy.
    Najśmieszniej będzie jak się nie dowiemy do wtorku o co chodzi - i koszary by się zdążyły podnieść - bo to znaczy ze BB nawet do 7 nie potrafi liczyć...
    A ja mam gdzieś ich eventy przygodowe tudzież zadania kryzysowe koszary poszły od razu do góry.... zanim się ogarną będą już stały na siódemce.

  7. #67
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    506
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez StachuSiekiera Zobacz posta
    Przykro mi, że cię sprowadziłem trochę na ziemię, nie znasz BB?.
    jakoś nie wydaje mi sie byś mnie gdziekolwiek sprowadził. Co do "cennych" przygód i nagród - za łańcuchy górskie tez sa nagrody IMHO cenniejsze niż cokolwiek w podzielonym mieście i nie są to przygody za klejki. To ze się raz w historii 8 lat darzyło (przygoda za klejnoty) nie znaczy sie sie teraz powtórzy. Jedyny sensowny argument to ten ze było za mało testów na testowym i dlatego bedzie jakis event coop. Ale BB nie raz nas z tej strony zaskakiwało dając nieprzetestowane albo ewidentnie zbyt mało przetestowane "produkcje"... Wiec żebyśmy sie nie zdziwi ;D
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  8. #68
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    Co do "cennych" przygód i nagród - za łańcuchy górskie tez sa nagrody IMHO cenniejsze niż cokolwiek w podzielonym mieście i nie są to przygody za klejki.
    Technicznie nie są, realnie - trochę są, bo cały Excelsior opiera się na tym, zeby graczowi obrzydzic zbieranie krysztalkow do poziomu przy którym zacznie się podpierać klejnotami.

    Poza tym subiektywna wartosc tych nagrod to troche inna sprawa, jesli np w ktorejs z nowych przygod bedzie wypadalo Friendly Premium albo jakis inny towar ktory jest de facto alternatywnie dostepny za klejnoty.

    Jedyny sensowny argument to ten ze było za mało testów na testowym i dlatego bedzie jakis event coop. Ale BB nie raz nas z tej strony zaskakiwało dając nieprzetestowane albo ewidentnie zbyt mało przetestowane "produkcje"... Wiec żebyśmy sie nie zdziwi ;D
    Od 2013 roku praktycznie wszystko co sie pojawia na testowym jest w jakis sposob popsute, a wiekszosc z tego jest popsute w sposob wskazujący, że testów wewnętrznych nie ma w ogole, wiec raczej nie powinno sie pisac o slabym przetestowaniu

    Sam raportowalem w 2015 buga w Księżniczce który sprawial, ze przygody się nie dało (fizycznie się NIE dało) skonczyc, a co mozna bylo znalezc w 100% przypadkow po 10 minutach od jej uruchomienia.
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 20.05.2020 o 14:25
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #69
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    506
    Serwer
    Nowa Ziemia
    NO i jednak event coop. NIe za klejki, nie TwinTown. 100% więcej O rany juz widzę to oblężenie, jak się wszyscy rzucają na.. właściwie na co? na lg by mieć dwa razy więcej niczego? Rozumiem w evencie bo kalkuluje się czas gry i ilość jajek czy prezentów. Ale dla PD... 2x shit to dwa razy wiecej shita.
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  10. #70
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    A moglem ulepszac te koszary... a nie jednak nie moglem bo przeciez oleju nie mialem ^^

Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.