Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 90

Wątek: Zmiany w grze - 19.05.2020 - Dyskusja

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    no dali pokaz robili jedno spieprzyli drugie , nawet nie potrafia zrobic porzadnie tego co im kaza, wiec chyba im to nie wychodiz za bardzo
    Ostatnio edytowane przez pretor29 ; 11.05.2020 o 19:59 Powód: cv

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Kolonia
    To nie zawsze musi tak byc 0-1 Powiem tak, moze tak byc jak piszesz, ale rowniez dobrze moze byc tak ze komus pasuje, ze jest zle i nie zamierza pakowac nakladow aby bylo dobrze. Powodow na to moze byc mnostwo. Jak wszedzie w zyciu, ten ustala zasady kto ma zloto.

  3. #13
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Tornados Zobacz posta
    Sparkz ty jak cos dowalisz to ja sie zwijam na podlodze ze smiechu
    A ja tylko loguje się dla wypowiedzi sparkza Bo inaczje to bym konto skasował
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nie nazywajcie tego konserwą tylko kosmetyką, bo błędy się powielają jak grzyby po deszczu a powinno być odwrotnie.
    Bo trzeba będzie przywyknąć do robienia Regionów bez premki i tyle, lepiej tak niż mieli by nowe błędy dodać w pozostałych przygodach z serii
    Ze zmian jedynie to koszary na 7lvl mogą się przydać, czy warsztat się opłaci na 7lvl ciągnąc jeśli dalej słabo będzie z olejem
    A hitem jest pomniejszenie generała kapturka nie no mega ważna sprawa, a ile nowych błędów przez to zaraz się pojawi to lepiej nie wiedzieć

  5. #15
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    A hitem jest pomniejszenie generała kapturka nie no mega ważna sprawa, a ile nowych błędów przez to zaraz się pojawi to lepiej nie wiedzieć
    Zaraz sie okaze ze mu pomieszaja atak i bedzie bil 5000-50000

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.10.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    drodzy gracze, nie chce mi się sprawdzać jak długo gracie, po nickach widzę że długo. czy w ogóle jest sens wypowiadać się w tych tematach dotyczących zmian w grze? moim zdaniem nie. niech młodzi stażem się wypowiadają, oni jeszcze żyją nadzieją. my już powinniśmy przyjąć twórców tej gry, ekipę , która ma w nickach _BB, za zwykłych wyrobników , tzw korpoludków. na nic nie mają wpływu. dlatego nic nie starają się wytłumaczyć graczom, przekonać jakoś do tego co robią (usiłują zrobić), jedynie piszą ogłoszenia, wyjaśnienia co do "poprawek" nieudolnie tłumaczonych z oryginału na j.polski . jedynym konkretnym działaniem tej grupy jest (domyślam się,że nie z własnej inicjatywy) robienie tzw "szczęśliwych godzin" , tłumacząc dosłownie. jak wszyscy wiemy taka promocja jest aktywowana kilka dni przed końcem miesiąca, kiedy to trzeba przelać pracownikom pobory na konto. mógłbym tak jeszcze długo wyliczać, tylko po co ............

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    02.06.2014
    Posty
    105
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Świetne zmiany, cudowne, nowy budynek, który pewnie będzie zbugowany albo jego postawienie wprowadzi jakiś kolejny błąd. Nowe zadania dla lvli 76-79, z których skorzysta jakiś 0,5% graczy. 3 nowe zadania dzienne, które najpewniej są prostu kalką obecnych. No super, świetnie, że wprowadzacie do gry "powiew świeżości". Tylko dlaczego priorytetem dla was nie jest naprawienie obecnie istniejących bugów? Wróżkowy pył nie działa od poprzedniej konserwy, Górski klan (Nieznane regiony) dalej nienaprawiony. Targowisko gildii nadal z błędem (od dobrych 2 miesięcy). Zgłaszane na support ww. problemy są po prostu olewane. No bo ja inaczej nazwać odpowiedzi w stylu "problem jest nam znany, nasi programiści pracują nad jego rozwiązaniem, błędy zostaną wyeliminowane podczas najbliższej konserwy" a gdy przychodzi co do czego, gdy zapowiadana jest konserwa to nawet słowem nie wspomniano o żadnym z tych błędów. Ciekaw jestem jak wiele osób zgłaszało do supportu błędny opis umiejętności szczęśliwego odkrywcy. Jak widzę, że na liście jest "Poprawiony został opis umiejętności Szczęśliwego Odkrywcy" to się zastanawiam czy ktoś rzeczywiście zauważył tam jakiś błąd i to zgłosił czy po prostu ktoś w bb wynajduje tego typu bzdurne błędy, żeby pozorować jakakolwiek robotę. Wiem, że większość z moich pytań jest raczej retoryczna i prędzej wyrośnie mi kaktus na dłoni niż Penelopa rzeczowo odniesie się do poruszonych kwestii. No ale zapytam tak dla zasady. Penelopa co z poważnymi błędami w grze? Dlaczego nimi nie zajmujecie się w pierwszej kolejności?

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.05.2015
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    Premia .Wróżkowy pył. wciąż nie działa _ płomieńie wóżki zmarnowane bo nie zmieniają miejsca kolekcje po zastosowaniu pyłu -

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam
    Pragnę zauważyć, że zapis "+75" lub "75+" informuje, ze coś obowiązuje od 75 w wzwyż. Czyli, dotyczy to poziomu 75 i wyżej. Jeżeli coś ma obowiązywać od poziomu 76 to zapis prawidłowy "+76" lub "76+". W związku z tym należy poprawić interpretacje lub zmienić zapis. Nie ukrywam, że się trochę uśmiałem bo nasunęło mi się skojarzenie z obecnymi formami pisania ustaw sejmowych)

    Pozdrawiam
    bm52

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.01.2013
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    i znów "nowe problemy "zadania gildyjnego nie mogę odklikać /inne wyspy /też tak macie ?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.