Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 7 8 9
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 90

Wątek: Zmiany w grze - 19.05.2020 - Dyskusja

  1. #81
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    muszę sprawdzic czy nie można zrobić samemu i wtedy zaprosic druga osobę
    Co i tak nie ma znaczenia, bo i tak musisz zaprosic druga osobe i wisiec na przygodzie tak dlugo jak ona nie raczy przygody skonczyc.
    Co jest fundamentalną wadą kooperacyjnych i w zasadzie je dyskwalifikuje (poza jakimis szczegolnymi sytuacjami).
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #82
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Co i tak nie ma znaczenia, bo i tak musisz zaprosic druga osobe i wisiec na przygodzie tak dlugo jak ona nie raczy przygody skonczyc.
    Co jest fundamentalną wadą kooperacyjnych i w zasadzie je dyskwalifikuje (poza jakimis szczegolnymi sytuacjami).
    Wieczorem mozna zrobic swoje, zaprosic kogos i isc spac

  3. #83
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    181
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    NO i jednak event coop. NIe za klejki, nie TwinTown. 100% więcej O rany juz widzę to oblężenie, jak się wszyscy rzucają na.. właściwie na co? na lg by mieć dwa razy więcej niczego? Rozumiem w evencie bo kalkuluje się czas gry i ilość jajek czy prezentów. Ale dla PD... 2x shit to dwa razy wiecej shita.
    A nie mówiłem? dobrze że koszary poszły w up.

  4. #84
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    a mozna bylo zrobic 100% z przygod 2-3 osobowych , ali itp cos konretnego ... a tak mam koooperacje w ktorych to praktycznie niczego nie zyskujemy ... wystrzelac sie z grobow przed eventem i tyle

  5. #85
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.05.2018
    Posty
    29
    Serwer
    Złota Góra
    na górskim labiryncie zamiast śniegu mam zawieje - ktoś miał coś takiego
    zanosi się na to że to kolejna skopana przygoda w klanach

  6. #86
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    W evencie Wielkanocnym gracze robili ali babę drwala, czy lampę oliwną, przez to wpadło sporo 1,2,3 złodziei czy księżniczek, warto by może dać 10 dni sezonowych na takie przygody, a nie na jakieś głupie kooperacyjne. No ale to moje zdanie.

    A tak z innej beczki, to wychodzi na to, że po co szkolić odkrywców pod kątem przygód ? wcześniej wysyłało się ich po ali baby drwale, czy ostatnio po podzielone miasta, jak można te przygody kupować za mapki...
    Ostatnio edytowane przez Androm3da ; 22.05.2020 o 01:49

  7. #87
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Po nic, podobnie jak nie ma sensu szkolic ich do poszukiwania skarbow, albo nie ma sensu szkolic geologow w ogole.

    Po prostu nikt nie myslal jak wprowadzal, i nikt nie ma zamiaru grzebac w tym co juz wprowadzone, zeby te wszystkie elementy jakos spasowac.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #88
    Osadnik
    Dołączył
    29.09.2015
    Posty
    44
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Jestem wstrząśnięty (nie zmieszany) szczodrością BB.
    W najlepszym przypadku dostanę dodatkowo (na premce) w najpopularniejszej chyba przygodzie czyli łupieżcach grobowców:
    925 monet
    A możesz napisać ile będzie podstawy wynagrodzenia za przygodę, dostałam właśnie 1300 monet i dużo nasion słoneczników z łatwej przygody a nie mam premium i wiesz co, jestem zadowolona bo na więcej nie liczyłam
    przyzwyczailiście się do najlepszych surowców i milionów punktów i Wam się nie chce, to wydarzenie nie jest jakieś super fajne ale jednak innym się chce

  9. #89
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez szwargotka Zobacz posta
    przyzwyczailiście się do najlepszych surowców i milionów punktów i Wam się nie chce
    Jesli progi expa na wyzsze levele zaczynaja sie od setek milionow, to robienie czegokolwiek co nagradza gracza punktami w ilosci mniejszej niz miliony jest stratą czasu. W szczegolnosci jesli wziac pod uwage, ze ze wzgledu na ekstremalnie prymitywny system walki wszystkie przygody sa de facto takie same.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #90
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    W szczegolnosci jesli wziac pod uwage, ze ze wzgledu na ekstremalnie prymitywny system walki wszystkie przygody sa de facto takie same.
    Jeszcze jak ma sie stado Mlodszych Gemini to mozna ich wyslac, isc po popcorn i podziwiac jak sie te prostsze przygody same robia.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 7 8 9

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.