Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 49

Wątek: [23628] Problem z zadaniem "Zaginione pisanki"

  1. #31
    Osadnik Awatar Niklas
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    89
    Serwer
    Nowa Ziemia
    może ten łańcuch zadań jest na kwarantannie z wiadomego ostatnio powodu??? ;P

    u mnie też go izolują ;P

  2. #32
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Kolejna fajna sprawa pojawia się nowa oferta w zakładce gildia wcześniej piękne głosowanie co sobie wybierzesz wspaniale nowocześnie cudownie społeczność decyduje co pragnie. Malutki naprawdę drobniutki błąd nie możesz kupić tego wybranego przedmiotu no bo ktoś nie ustawił automatycznego zwiększania limitu wybranego przedmiotu. BB trzyma stały poziom dna

  3. #33
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    ....przedmiotow KOLEKCJONERSKICH (...)

    jak rzucisz i sprawdzisz to wszystko oprocz pisanek zmienia miejsce...
    Przecież eventowe też należą do kolekcjonerskich - to raz. A problem został zgłoszony prawie tydzień przed rozpoczęciem eventu, kiedy jeszcze nie było pisanek - to dwa.

  4. #34
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wszyscy tak mają czy tylko nieliczni ?

  5. #35
    Początkujący Osadnik Awatar Geralt007
    Dołączył
    03.04.2017
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Problem z zadaniem "Zaginione pisanki"

    Zadanie wielkanocne "Zaginione pisanki" jest drugi dzień w sekcji Zadania oczekujące, pomimo tego, że nie mam żadnych zadań wielkanocnych.

  6. #36
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Kolonia
    znany problem

    https://forum.thesettlersonline.pl/t...ocne-zwieszone

    "Witam serdecznie!

    Skierowaliśmy już tę sprawę do programistów gry. Niestety nie jestem w stanie powiedzieć, kiedy zostanie to naprawione. Mam nadzieję, że stanie się to stosunkowo szybko i że następne zadania się pojawią, umożliwiając Wam dokończenie zmagań w wydarzeniu wielkanocnym.

    Z góry bardzo dziękuję za cierpliwość.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa "

  7. #37
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.03.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ej za dwa dni event się skończy a mi nie zaliczy tego zadania i osiągnięcia z nim związanego nie z mojej winy. Czym prędzej to musi być naprawione albo od razu zaliczyć ludziom to i dać wszystkie nagrody.

  8. #38
    Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Geralt007 Zobacz posta
    Zadanie wielkanocne "Zaginione pisanki" jest drugi dzień w sekcji Zadania oczekujące, pomimo tego, że nie mam żadnych zadań wielkanocnych.
    Słuchajcie ja w drugi dzień eventu miałem skończony pierwszy ciąg zadań głównych lecz nie miałem tzw licznika.. zgłoszone to zostało do supportu i przez tydzień czasu się z nimi użerałem.. (zdjęcia oraz zakładanie tysiąc zgłoszeń bo oni potrafią zamknąć temat nawet nie rozwiązując problemu ale pisząc że problem został rozwiązany) i po tygodniu w końcu dostałem informacje że jest ten problem zgłoszony już przez duża ilość ludzi i nie wiedzą kiedy to zostanie naprawione ale zostało wysłane do techników. Jest koniec eventu a ja jedyne co miałem z zadań to pierwszy ciąg reszty ciągów zadań nie dostałem do tej pory. Więc co za tym idzie skończyłem jeden ciąg zadan z czterech (a logowany każdego dnia). Więc szykujcie się że nie zostanie to naprawione...

  9. #39
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    mam to samo i moi znajomi tez . w oczekujacych mam zaginione pisanki juz 4 dzien........

  10. #40
    Osadnik
    Dołączył
    20.12.2015
    Posty
    67
    Serwer
    Złota Góra
    Ja mam w oczekujących pisankowy zakład i nic nie mogę zrobić.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.