Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 49

Wątek: [23628] Problem z zadaniem "Zaginione pisanki"

  1. #21
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez gregor7pl Zobacz posta
    Co do wcześniejszych wypowiedzi, to osobiście nie do końca je rozumiem.
    Czego nie rozumiesz ?

    Dostajesz za darmo gniota w ktorym co rusz cos nie dziala, tworca czuje sie tak odpowiedzialny za tego gniota, że nie kwapi się żeby problemy naprawic nawet przez rok od ich wystąpienia, ludzie sie coraz bardziej orientują w sytuacji (patrzac na reakcje na forum, gdzie rok-dwa lata temu tylko ja i garstka innych osob narzekalismy na problemy) a jednoczesnie ilosc promocji sie nasila tak jakby cynicznie zakladali, ze niezaleznie od stanu produktu nabierzesz sie na to, zeby wydac na niego pieniadze, i bedziesz wydawac tym czesciej im sie bardziej pogrąża.

    Cos tu jest nie teges

    Po pierwsze przyznają, że błędy są. W innej grze po zgłoszeniu ewidentnego błędu usłyszałem, że to ja coś źle kliknąłem. Innym razem usłyszałem, że to "zamierzone działanie gry". Za każdym razem "nieistniejący" błąd został naprawiony raz po miesiącu, a raz po blisko roku. Po drugie, wszelkie błędy są zawsze hojnie rekompensowane. TSO jest jedyną znaną mi grą gdzie takie coś funkcjonuje. Co więcej, jeśli w wyniku błędu niektórzy gracze skorzystali na nim, rekompensaty dostają pozostali, których błąd nie dotknął. Sporo ilość błędów jest nawet przeze mnie nie zauważana, a o ich istnieniu dowiaduję się w momencie dostania prezentu/rekompensaty.
    Problem w tym, ze nawet jesli, tak jak wedle pewnego powiedzenia, czego oczy nie widza tego sercu nie żal, to nadal nie oznacza to ze tego nie ma.


    Jest tutaj cale sporo bledow ktore wisza latami i nikt ich nie rusza. Jest pare bledow ktore nawracaja wielokrotnie pomimo tego, ze byly "naprawiane". Jest cala masa bledow na ktore jesli ktos kompetentny patrzy, to sie powaznie zastanawia jak one sa w ogole mozliwe, bo wydaje sie to niewykonalne (tak jakby wyprodukowac młotek który nie działa). Moze Cie to ominelo, ale juz mielismy precedens gdzie ludziom ktorzy w wyniku bledu 'cos uzyskali' BB pokasowalo konta za korzystanie z exploitow. Sugerowanie ze to jest jedna z lepszych gier ktore miales okazje widziec jest dosc dziwne, bo ja widzialem duzo, a zaskakuje mnie, ze bywaja jeszcze gorsze
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 16.04.2020 o 19:33
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #22
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat

    to tym razem suchy fakt gra straciła od grudnia 33% ruchu
    Ostatnio edytowane przez wojtex113 ; 16.04.2020 o 19:42

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.03.2013
    Posty
    26
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Czego nie rozumiesz ?
    Nie rozumiem dlaczego jeszcze grasz w tę grę. Serio. Skoro trudno Tobie wyobrazić sobie gorszą grę, to w nią nie graj.

    Ja nie uważam, że nie należy krytykować, wręcz przeciwnie, bez reakcji od graczy Twórcy nawet nie będą wiedzieli, że coś nie tak. Dowcip i dystans też zawsze w cenie. Ale ograniczenie się TYLKO do krytyki wszystkiego nic wnosi. Gram długo w TSO, mógłbym wypisywać długa listę bezsensów gry, bo ją dobrze znam, tylko po co? Jak są błędy, to je zgłaszam. Jak jakiś element gry mi się nie podoba to ..., to z niego nie korzystam (np. przez długi czas nie robiłem ekspedycji). Jak nie widzę sensu jakiegoś budynku lub specjalisty to go nie kupuje. Może dlatego nadal gra sprawia mi przyjemność i radość? I tej radości życzę wszystkim innym.
    Ostatnio edytowane przez gregor7pl ; 16.04.2020 o 21:53

  4. #24
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez gregor7pl Zobacz posta
    Nie rozumiem dlaczego jeszcze grasz w tę grę
    Gram okazyjnie, jak pokaze sie cos wartego ogrania, co mi sie wydaje calkowicie racjonalne.

    Ja nie uważam, że nie należy krytykować, wręcz przeciwnie, bez reakcji od graczy Twórcy nawet nie będą wiedzieli, że coś nie tak.
    I widzisz, w tym wlasnie jest sedno problemu. W kazdej powaznej fimie za jakosc odpowiadaja ludzie zatrudnieni do tej jakosci utrzymania, ktorzy z zalozenia sa kompetentni w obszarze do ktorego sie ich zatrudnia. To ze gracz ma zglaszac bledy nie jest normą, tylko groteskową aberracją, bo te bledy powinny byc naprawione na dlugo przed tym az finalny produkt bedzie w rękach konsumenta.

    Jesli jakas firma produkujaca software bez informacji od klientow nie bedzie wiedziala ze z jej produktem cos jest nie tak, to od tej firmy i jej produktow trzeba sie trzymac z daleka, jak od tredowatego.

    Ale ograniczenie się TYLKO do krytyki wszystkiego nic wnosi
    Alez wnosi, bo pokazuje ze klient oprocz tego, ze jest w stanie karnie łyknąć cokolwiek co mu sie rzuci może też mieć oczekiwania, ktorym trzeba wyjsc naprzeciw zeby klientowi produkt sprzedac, a to jest glownym motorem napedowym jakosci tego produktu.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #25
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez gregor7pl Zobacz posta
    Błędy zdarzają się we wszystkich. Muszę powiedzieć, że twórcy TSO podchodzą do nich najuczciwiej.
    A wymienisz te gry?


    Cytat Zamieszczone przez gregor7pl Zobacz posta
    Po pierwsze przyznają, że błędy są. W innej grze po zgłoszeniu ewidentnego błędu usłyszałem, że to ja coś źle kliknąłem. Innym razem usłyszałem, że to "zamierzone działanie gry". Za każdym razem "nieistniejący" błąd został naprawiony raz po miesiącu, a raz po blisko roku.
    Obecny blad z ostatnim zadaniem wielkanocnym byl juz rok temu. Blad z poczta, na ktora trzeba klikac dwa razy, trwa od dawna. Blad z grafika z poprzedniego eventu na wyspie na srodku przy poczatku nowego eventu, jesli sie nie logowalo pomiedzy eventami, tez nie powstal w tym roku. Blad z prestizem i odkrywcami jest od poczatku eventu. Na zglaszany blad o niezmienianiu miejsc znajdek po rzuceniu odpowiedniej premki, na poczatku Penelopa odpisywala, ze "przepraszaja i pracuja nad tym", a potem gracze sami doczytali, ze w opisie premki stoi, ze znajdki eventowe nie zmieniaja miejsca.


    SOA nr 1 (Standardowa Odpowiedz Administratora) to "wyczysc ciastka", nawet jak napiszesz w wiadomosci do supportu, ze juz to zrobiles. SOA nr 2 to "pracujemy nad tym".


    Cytat Zamieszczone przez gregor7pl Zobacz posta
    Po drugie, wszelkie błędy są zawsze hojnie rekompensowane. TSO jest jedyną znaną mi grą gdzie takie coś funkcjonuje.
    Again, wymien prosze te gry.
    Bo ja gram w 2-3 inne, gdzie nie tylko rekomenpensuja bledy, ale i daja prezenty. A ilosc bugow jest minimalna.


    Cytat Zamieszczone przez gregor7pl Zobacz posta
    Po drugie, wszelkie błędy są zawsze hojnie rekompensowane.
    Tak, za tworcow blad z magazynami w nagrode zbanowano ze 20% graczy.
    Za bledy w lancuchu przygod z kuzni, zwracaja tylko przygode, a nie koszty wojska ktore sie zdążylo stracic czy czasu/premki.


    Cytat Zamieszczone przez gregor7pl Zobacz posta
    Sporo ilość błędów jest nawet przeze mnie nie zauważana, a o ich istnieniu dowiaduję się w momencie dostania prezentu/rekompensaty.
    Co dowodzi niestety tego, ze grasz troche nieuwaznie, bo nawet jesli masz szczescie i zaden z licznych bugow Cie nie dotknal, to wystarczy czytac czaty/gildie, zeby sie o nich dowiedziec


    Cytat Zamieszczone przez gregor7pl Zobacz posta
    wysoko cenię relaks i rozrywkę jaką mi ona zapewnia. Warto widzieć sprawę całościowo, a nie tylko krytykować i siać ferment.
    Piszesz jak z biura PR
    Ostatnio edytowane przez Ranhea ; 17.04.2020 o 16:27

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.03.2013
    Posty
    26
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    A wymienisz te gry?
    Np. The-West, ale też parę innych gier od inno, i też parę innych w które już nie gram. Jak znacie jakąś fajną grę, gdzie nie zdarzają się bugi itp, to chętnie usłyszę i sprawdzę.

    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    Standardowa Odpowiedz Administratora
    A zgłaszałaś jakiś bug do Microsoftu, albo na jakimś forum? Wszędzie to samo. Wkurzające. Pomoc Microsoftu nigdy nie była dla mnie pomocna. Mało osób musi ogarnąć mnóstwo pytań, do tego nie znając się merytorycznie, a jest rozliczana i ma płacone za ilość odpowiedzi.

    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    Piszesz jak z biura PR
    Nie, nie jestem z PR. Wkurzyło mnie tylko to ciągłe narzekanie. Też lubię narzekać, ale bez przesady.
    Ostatnio edytowane przez gregor7pl ; 17.04.2020 o 17:08 Powód: zgłaszałeś => zgłaszałaś

  7. #27
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez gregor7pl Zobacz posta
    Wkurzyło mnie tylko to ciągłe narzekanie. Też lubię narzekać, ale bez przesady.
    A mnie irytuje, jak sie ktos powoluje sie na liczne gry, a potem wymienia tylko jedna gre oraz forum Microsoftu, ignoruje argumenty, ktore przecza jego tezie, oraz automatycznie traktuje ewidentnie zenskie nicki po mesku :P Narzekasz na narzekanie, cos mi sie wydaje

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez gregor7pl Zobacz posta
    Kura dla mnie nie jest przydatna. Nie kupiłem. Nie narzekam. Wyobrażam sobie, że ktoś mógłby uznać ja za ciekawy budynek, może ktoś na niskim lvl?
    A temu komuś z niskim levelem kwiatki potrzebne do produkcji tytanu będą spadać z nieba?

    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    Na zglaszany blad o niezmienianiu miejsc znajdek po rzuceniu odpowiedniej premki, na poczatku Penelopa odpisywala, ze "przepraszaja i pracuja nad tym", a potem gracze sami doczytali, ze w opisie premki stoi, ze znajdki eventowe nie zmieniaja miejsca.
    Qe? W opisie jest tylko "Nie dotyczy przedmiotów mających stałe miejsce odradzania".

  9. #29
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Mistamus Zobacz posta
    Qe? W opisie jest tylko "Nie dotyczy przedmiotów mających stałe miejsce odradzania".
    ....przedmiotow KOLEKCJONERSKICH (...)

    jak rzucisz i sprawdzisz to wszystko oprocz pisanek zmienia miejsce...

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wiadomo kiedy będzie odblokowany ostatni łańcuch zadań ?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.