Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 49

Wątek: [23628] Problem z zadaniem "Zaginione pisanki"

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    rok temu osiagniecia nie zaliczone, po roku ta sama historia, niezla amatorszczyzna

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.11.2014
    Posty
    24
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    @ up. A czego wy oczekujecie po wydawcy, które ma takie problemy, że swoje tytuły ostatnio rozdaje za ułamek ceny, bądź zamyka serwery i wygasza stare tytuły on-line żeby słupki w excelu się zgadzały. A do tego jest tak zdziwiony, dlaczego tak się dzieje, co robimy nie tak? Moim szyderczym zdaniem pewnie marketing . Za mało reklamy albo promocji . Nie liczcie na poprawki, prędzej będzie kilka akcji zakupowych na diamenty żeby tylko głowa była ponad powierzchnią, niż to że ktoś będzie poprawiał błędy, bo przecież trzeba byłoby zapłacić jakiemuś człowiekowi z odpowiednią wiedzą. A to są koszty!

  3. #13
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Dareck Zobacz posta
    rok temu osiagniecia nie zaliczone, po roku ta sama historia, niezla amatorszczyzna
    Może małe sprostowanie z naszej strony my w studiu skupiliśmy się na dostarczeniu najwspanialszego budynku w grze tytanooowej kuuury więdz wybacz nam kolego te małe niedociągnięcie w tych zadaniach wielkanocnych no sry nie daliśmy rady albo kura albo zadania chyba wybór jest oczywisty postawiliśmy na kurę. Zdradzę ci małą tajemnicę jak ta kura została zrobiona pierwszy raz przez naszego programistę to my tydzień z radości tańczyliśmy trzymając się za ręce. Dalibyśmy ci w ramach rekompensaty tytanową kurę ale 4 tygodnie tańca to chyba za dużo.

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ciekawe, czy twórcy gry doceniają dzieła wojtka w równym stopniu co gracze

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.03.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam ten sam problem, pliki cookies and tymczasowe usunięte, karta zamknięta i ponownie otwarta, otworzone w innej przeglądarce. To samo.

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.03.2013
    Posty
    26
    Serwer
    Złota Góra
    Znajoma ma to samo. Nie zdążyła wykonać wcześniejszego zadania wielkanocnego, nowe wskoczyło na oczekujące i już nie może z niego wyskoczyć. W moim przypadku miałem skończone zadanie wcześniejsze i chyba dzięki temu problem mnie nie dotknął.

    Co do wcześniejszych wypowiedzi, to osobiście nie do końca je rozumiem. Z jednej strony narzekania na promocje z klejnotami, że są, a z drugiej, że niektóre tytuły wydawca wyprzedaje za grosze. Moim zdaniem fajnie, że są promocje i jeszcze fajniej, że ktoś wtedy decyduje się na ich zakup wspierając tym samym twórców gry. TSO jest, moim zdaniem, jedną z fajniejszych gier przegladarkowych w jakie grałem, a mam ich w życiorysie sporo. Błędy zdarzają się we wszystkich. Muszę powiedzieć, że twórcy TSO podchodzą do nich najuczciwiej.

    Po pierwsze przyznają, że błędy są. W innej grze po zgłoszeniu ewidentnego błędu usłyszałem, że to ja coś źle kliknąłem. Innym razem usłyszałem, że to "zamierzone działanie gry". Za każdym razem "nieistniejący" błąd został naprawiony raz po miesiącu, a raz po blisko roku. Po drugie, wszelkie błędy są zawsze hojnie rekompensowane. TSO jest jedyną znaną mi grą gdzie takie coś funkcjonuje. Co więcej, jeśli w wyniku błędu niektórzy gracze skorzystali na nim, rekompensaty dostają pozostali, których błąd nie dotknął. Sporo ilość błędów jest nawet przeze mnie nie zauważana, a o ich istnieniu dowiaduję się w momencie dostania prezentu/rekompensaty.

    W TSO gram od 2013 lub 2014 z przerwą. Uważam, że gra ma swoje dobre i złe strony, ale wysoko cenię relaks i rozrywkę jaką mi ona zapewnia. Warto widzieć sprawę całościowo, a nie tylko krytykować i siać ferment.

  7. #17
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    No i przybył na ratunek błędny rycerz gregor7pl których świetnie rozumie jak to trudno jest wynaleźć takie wspaniałości jak tytanowa kura czy zakapturzony generał. Kolejny ciekawy przykład to nieudany całkowicie generał borys który wybrał się w prawie roczną samotną podróż w nieznane regiony aby uzyskać eliksir otumanienia mas i wmówienia wszystkim jaki to on wspaniały niby jest. Teraz wszyscy go pragną a przecież to całkowity niewypał nie wiem jak to się stało ja mam go u siebie na wyspie ale stoi w rogu wstydu i nie wpuszczam go nigdzie indziej. Ostatnio był u mnie gnom i powiedział mi, że ostatnie rekompensaty to on rozsyła jak wszyscy tańczyli z radości przy tytanowej kurze. Szanowny rycerzu gregor7pl podziękowania ślij do gnoma.
    Wystarczy sobie zajrzeć tutaj https://forum.thesettlersonline.pl/forums/245-Gra aby zobaczyć z kim mamy do czynienie. jakby tak wprowadzić wszystko to co chce ta masa to jakby tu grać.
    Brak wielokrotnego bezsensownego klikania przecież to esencja tej gry.
    Budynki by się budowały od razu cooooooooo? ja jak sobie siądę na wyspie i patrzę jak te budynki się budują i budują a ten koleś wali tym młotem w ten budynek przecież to najpiękniejszy widok w tej grze.
    Kolejna wspaniała sprawa to odprawianie odkrywców każdy stoi w długiej kolejce i czeka aż ja kliknę i dam mu zgodę też to chcą zabrać.
    Jak tu grać po tych wszystkich zmianach gdzie znaleźć sens dobrze. że ci heretycy tego nie przepchnęli.
    Ostatnio edytowane przez wojtex113 ; 16.04.2020 o 16:16

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.03.2013
    Posty
    26
    Serwer
    Złota Góra
    Mam Borysa i jestem b. zadowolony. Kwestia przygód jakie robisz. Ja wykorzystuje często.

    Kura dla mnie nie jest przydatna. Nie kupiłem. Nie narzekam. Wyobrażam sobie, że ktoś mógłby uznać ja za ciekawy budynek, może ktoś na niskim lvl?

    Zakapturzony jest całkiem spoko. W kilku przypadkach już wiem, że się sprawdzi. Mam jednego, zbieram na drugiego. Gdyby był "bardziej udany" czyli jak rozumiem silniejszy, to inni generałowie straciliby sens. A tak jest ciekawie, bo mamy kilka gen z których każdy w danej sytuacji może być optymalny.

    Dzięki za uznanie mnie za rycerza Doceniam dowcip wypowiedzi. Uważam, że nie ma co przesadzać w krytyce, ani w zachwytach. Ja mam porównanie, więc może jestem bardziej obiektywny wobec TSO.

  9. #19
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    gregor7pl pozdrawiam i doceniam wyważone podejście do gry i nie tylko

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.11.2014
    Posty
    24
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    uszanowanie,
    czuje się wywołany do tablicy, bo strasznie drażnią mnie argumenty (ale to mój problem) w różnych dziedzinach życia, wytykające krytykę nie na miejscu albo sianie fermentu. Trochę już żyję na tym świecie i zawsze takie głosy były podnoszone w momencie kiedy kończyły się rzeczowe argumenty. Szczególnie modne spolszczone określenie "hejt", które wykorzystywane jest wszędzie gdzie czyjaś duma nie pozwala na przyjęcie krytyki, słusznej lub też nie. Krytyka, konstruktywna czy też nie, jest potrzebna. Wskazuje błędy, niewłaściwy kierunek zmian a finalnie oczekiwania np. klienta. Filtrowaniem tego, co jest śmieciem a co jest merytoryczne, niech zajmie się adresat - twórca gry. (Prymitywna walka polegająca na oczernianiu konkurencji to osobna bajka). Konkludując. Bez klienta nie ma produktu. Bez produktu nie ma przedsiębiorstwa. Związek przyczynowo skutkowy. Idąc dalej, przytaczając jeszcze raz ostatnie problemy (porażki) wydawcy, uważam że powinien właśnie jeszcze mocniej słuchać nie tylko głosów zachwytu ale i krytyki, bo może dzięki temu zapobiegnie odpływowi klientów. Co przecież ma miejsce. Grywałem w różne gry i wcale nie uważam żeby poziom obsługi produktu jakim jest settlers on-line (od strony technicznej) był w czołówce. A tak poza tym, to co to właściwie jest za argument? "Nie możemy powiedzieć że jest źle, bo u innych jest jeszcze gorzej" !?

    Bardzo cieszy mnie fakt, że czerpiesz Szanowny Panie radość i satysfakcję wynikającą z chwil pełnych relaksu przy grze, jednakże trzeba przyjąć że są głosy przeciwne. Osobiście uważam też, że głosy nawet prześmiewcze, satyryczne, względem zaistniałej sytuacji problemu są budujące. Pomagają podnieść rangę problemu, utrudniając próbę jego zamiecenia pod dywan. Efektem ignorancji twórców względem błędu kodu gry, jest chociażby wątek w którym właśnie piszemy te nasze elaboraty. Błędu, który zafunkcjonował rok kalendarzowy temu...

    Pozdrawiam i życzę niezmiennej pogody ducha.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.