Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Historia.... pozytywów

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Historia.... pozytywów

    Ponieważ jest wiele tematów gdzie po BB jedzie sie jak po (tu kazdy sobie wstawi po czym lubi jeździć) i sam sie złapałem, że masakrycznie krytykuje wszystko co jest zwalone - a jest co krytykować, to prawda. Dla draki postanowiłem założyć temat co pozytywnego porobiło sie w historii Settlersow.
    Zacznę od mojego ulubionego cytatu z Piwonii - jak zaczynałem grę w 2014 spytałem się ile trzeba mieć pop optymalnie i odpowiedz: "Ja mam aż 10k ale ciągle robię krawców ty tyle mieć nie musisz"... Trochę sie zmieniło od tego czasu.
    1. Kampanie nowe - poza krawcami 1001 nocy, Górski klan, Wyprawy, Scenariusze i kolonie (lubię robić coś co nie rżnie sie wg scenariusza, szkoda ze bez pozytywu ekonomicznego - STOP - tu mialy byc tylko plusy ;D Jest co robic poza krawcami - IMHO duży wybór.
    2. Grupowe wysyłanie generałów,grupowa dodawanie wojsk w koszarach (kiedyś sie dodawało po sztuce!)
    3. Obsługa kolejek w magazynach itp - kiedys można było tylko anulowac i ustawiać od nowa...
    4. Nowe rodzaje budynków - premie strefowe ale również kilka rodzajów bud. na wodzie, obserwatorium i stanica
    5. Możliwość robienia manuskryptów na kilka sposobów - kiedyś była tylko 1 introligatornia na wszystko...
    6. Tokeny i podnoszenie lvl wszystkich budynków
    7. Excelsior - zamiana premi za logowanie i za znajdki na cokolwiek w dużym wyborze

    ode mnie na razie tyle - dopiszcie co Wam sie jeszcze podoba z wprowadzonych rzeczy na przestrzeni lat.
    Ostatnio edytowane przez Zee4c ; 17.04.2020 o 08:50
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  2. #2
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Kasowanie raportow i odbieranie nagrod od odkrywcow kilkoma kliknieciami!! To jest dopiero super funkcja!

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    9. Levele powyzej 50

  4. #4
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Krawce - w momencie pojawienia sie najlepiej zaprojektowane i wykonane przygody w historii gry. Wymagaly odrobine zbalansowania ale wyszly bardzo dobrze.

    MMA - pierwsza wersja na testowym byla beznadziejna, wywalili go ze sklepu i wprowadzili pozniej z umiejetnosciami ktore jak wszyscy wiedza sprawdzily sie doskonale.

    Gorski klan jest OK, spojny ale bez rewelacji, troche zal ze łudzili sie, że uda sie zrobic ambitna kampanie ktora pozwala na wiele roznych rozwiazan ale ostatecznie nic z tego nie wyszlo.

    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    9. Levele powyzej 50
    i skalowanie expa takie, ze wiekszosc graczy tych leveli nigdy nie osiagnie ? szanujmy sie troche, gra wypadlaby zdecydowanie lepiej gdyby sie skonczyla na 50 i zwyczajnie pozwolono jej umrzec okolo 2015 roku ...
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Sparkz nie psuj tematu ;D narzekaniem - w nawiązaniu do twojej wypowiedzi o MSW będzie:

    10. Drzewo rozbudowy generałów
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jednak pociagne wywod sparkza, bo nie zaliczyles jego wypowiedzi


    11. MMA, MGG, Borys, Czempioni

  7. #7
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie chce psuc tematu, dlatego tylko 2 zdania napisalem
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #8
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Nie chce psuc tematu, dlatego tylko 2 zdania napisalem
    U ciebie jedno zdanie wyraza wiecej niz 1000 slow

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    klan , ali

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Gra się rozwija na przestrzeni lat i tyle, czy w dobrym kierunku, czy w złym, kogo to obchodzi. Najważniejsze że dalej mamy ochotę w nią grać. A tak z innej beczki, to do każdego pozytywu można by dopisać kilka negatywów, ale nie chcę psuć tematu.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.