Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zmianami w premii strefowej "głęboki śnieg" ?

Głosujących
7. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Pomysł świetny, jestem na tak

    2 28.57%
  • Pomysł do kitu, jestem na nie

    5 71.43%
  • Biorę lekarstwa które mogły by mieć wpływ na decyzję w opcjach 1/2, więc nie odpowiem

    0 0%
Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Mały upgrade kampanii "Górski Klan"

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Mały upgrade kampanii "Górski Klan"

    Tak sobie pomyślałem, że przydały by się jakieś zmiany w "Górskim Klanie", ciąg przygód jest już z Nami kilka lat i jakoś tak zrobiło się nudno.
    Nie chcę jakoś zmieniać całego ciągu, a tylko upgradować premię strefową "głęboki śnieg", dla przypomnienia zacytuję opis tej premii strefowej - "Brnąc w śniegu twój Generał porusza się wolniej o 50%".
    Pewnie większość z Was którzy to czytają, zastanawia się jak by ta zmiana miała wyglądać. Już piszę :P
    Myślę, że fajnym pomysłem byłoby rozwinąć opis i działanie tej premii (głęboki śnieg), a mianowicie, żeby generał miał 30% szansę na to, że podczas każdego ataku na obóz wpadnie w zaspę śniegu, a gdyby już wpadł w ową zaspę, to trza by czekać 5 minut żeby się z niej wygramolił, oczywiście żeby nie było zbyt łatwo, to po tym wrócił by do garnizonu i całą akcję ataku trza by zaczynać od nowa.

    Co o tym myślicie ? :P

  2. #2
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mysle ze jestes tu na tyle dlugo zeby wiedziec, ze BB ma generalnie w nosie wprowadzanie jakichkolwiek zmian do istniejacego contentu, niezaleznie od tego jak dobre by mialy byc.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    i jakoś tak zrobiło się nudno
    Za szybko się chyba nudzisz A jeśli taki stan Cię dopadł, rozumiem, że "Górski Klan" robiłeś ...set razy..?

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    znaczy sie podziekuja ci za pomysl napisza ze przekaza dalej i tyle i zniknie to w otchlani

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.