Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 120

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Wielkanocne 2020 - Dyskusja

  1. #71
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dziwne ze Rolnik nie dostrzegł ironii pięknego pomysłu Wojtexa ;DD ja dodaje watek do odpowiedniego działo z ankietą - uważam ze niewyczerpalna kopalnia kamienia za 30k klejnotów jest bardzo potrzebnym budynkiem na obecnym etapie gry D
    W ogóle to forum i dialog z BB przypomina mi Rejs i scenę z poetą mówiącym o smutku i bezsensie - on to mówił no przecież prześmiewco ironicznie
    Ostatnio edytowane przez Zee4c ; 08.04.2020 o 11:05
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  2. #72
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2015
    Posty
    10
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Tytanowa kura - najbardziej beznadziejny budynek w historii tej gry.
    Wydajność - 1 szt rudy tytanu co 40 minut to czysta kpina
    Zużycie surowców - 50 ryb można przeboleć, ale 20 sztuk surowca dostępnego tylko jako drop, na dodatek potrzebnego jeśli chcemy rozwijać budynki do 7 poziomu.
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 08.04.2020 o 11:46

  3. #73
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Bimbolus Zobacz posta
    ale 20 sztuk surowca dostępnego tylko jako drop, na dodatek potrzebnego jeśli chcemy rozwijać budynki do 7 poziomu.
    co zabawne problem sie sam rozwiazuje przez inny problem : masz dostep do na tyle malej ilosci olejarni, ze jesli tylko aktywnie robisz jakiekolwiek przygody to i tak surowca nie przerobisz, a kura może zeżreć nadwyżki
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #74
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2015
    Posty
    10
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    co zabawne problem sie sam rozwiazuje przez inny problem : masz dostep do na tyle malej ilosci olejarni, ze jesli tylko aktywnie robisz jakiekolwiek przygody to i tak surowca nie przerobisz, a kura może zeżreć nadwyżki
    Ale to jest rozwiązanie dla nolajfów którzy na co dzień robią więcej przygód niż ja w czasie eventu :/

  5. #75
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    W końcu nadszedł ten wspaniały dzień kiedy mogłem sobie pozwolić na zakup tytanowej kury. Stawiam sobie na wyspie ten piękny budynek i z bijącym mocno sercem otwieram interfejs tego budynku i moim oczom ukazuje się wspaniałe przeliczenie zbędnego nasienia oleistego i kilku ryb na 1 tytan co 40 minut. Oczami wyobraźni już widzę ile dobra będzie z tego tytanu na mojej wyspie. Wspaniała robota programiści z BB im więcej patrzę na ten budynek tym większy podziw we mnie wzbudza. Duma mnie rozpiera że ja posiadam ten wspaniały budynek a jak sobie pomyślę, że jeszcze dokupię sobie 2 sztuki tytanowej kury szok. Własnie spostrzegłem, że znowu BB mnie rozpieszcza i jest promocja na klejnoty to dzisiaj będę mógł sobie pozwolić na komplet tytanowych kur na mojej wyspie. Siedzę i patrzę na moje 3 tytanowe kury im więcej patrzę tym większa radość mnie ogrania ja sobie siedzą a tytan płynie na moją wyspę szerokim strumieniem. Tyle szczęścia dla mnie czym ja sobie na te tytanowe kury zasłużyłem. Wielki podziw dal twórcy tego budynku jeszcze raz dziękuje za tyle radości dla mnie.

  6. #76
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ale jest bardzo piękna ta tytanowa kura. Kurnik jest przepiękny i pasuje mi do epickiego gospodarstwa. W dodatku jest ona wyjątkowa, bo pływa po wodzie.
    Dokładnie jak w zagadce: Co to jest? Po wodzie pływa kura się nazywa?

  7. #77
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Może ktoś podać choćby 1 skład obozu wroga (przygody z wojskiem elitarnym) gdzie wyszkolony zakapturzony będzie miał mniejsze straty niż najlepszy (na ten obóz) inny generał?
    Bo ja nie znajduję...

  8. #78
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Ali Baba, młody drwal, obóz 5, straty wg symulatora 15-24, gdzie Borys ma 23-24, Vargus 31-34

  9. #79
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Glavo Zobacz posta
    Ali Baba, młody drwal, obóz 5, straty wg symulatora 15-24, gdzie Borys ma 23-24, Vargus 31-34
    n oto mamy 1 gdzie straty sa praktycznie identyczne

  10. #80
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Glavo Zobacz posta
    Ali Baba, młody drwal, obóz 5, straty wg symulatora 15-24, gdzie Borys ma 23-24, Vargus 31-34
    OK, czyli mówimy o obozie 150 mistrzów miecza, który bez problemu można blokować, ale racja, straty są średnio o 4 KZ mniejsze,
    mamy coś jeszcze?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.