Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 12 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 120

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Wielkanocne 2020 - Dyskusja

  1. #61
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dzięki, tak podejrzewałem, że nie warto
    Na pierwszą falę mam kilkunastu innych...

  2. #62
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Punkty zycia nie maja zadnego znaczenia bo general nie jest atakowany zanim cala armia nie zginie - stad wielu ma 1HP i im to w zadnym stopniu nie przeszkadza.

    General jest prawie bezuzyteczny dlatego, ze jego glowna umiejetnosc zmniejsza HP bossom, co dziala w zasadzie tak samo, jak zwiekszenie obrazen armii (w sensie takim ze nie zmienia mechaniki walki a wplywa jedynie na jej dlugosc ), wiec rownowazny efekt mozna uzyskac stosujac po prostu o wiele wiecej jednostek, a mamy juz ogolnodostepnych generalow ktorzy to potrafia.

    Do tego jeszcze jego zakres dzialania jego umiejetnosci jest ograniczony (dziala tylko na bossow i niektore typy jednostek ) przez co jego zastosowanie ma sens moze w 5% obozow, plus ze wzgledu na procentowy charakter umiejetnosci umiejetnosc ta nie daje prawie nic przy slabych bossach ( na alibabach sa np minibossowie z ok. 4-5k hp, co po zredukowaniu o 25% daje zysk rownowazny atakowi doslownie kilku obleznikow )
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #63
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2017
    Posty
    17
    Serwer
    Nowy Świat
    dzięki za wyjaśnienia i teraz pytanie za 100 punktów, po co on jest?

  4. #64
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie po co a dlaczego.

    On jest dlatego, ze BB musi stworzyc pozory rozwijania gry w jakis sposob i dodawania nowej zawartosci, a jednoczesnie nie ma czasu ani nikogo na tyle kompetentnego zeby poswiecil 10 minut i sie faktycznie zastanowil ktore z tych nowosci maja sens, albo policzyl jak te liczby graja ze soba.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #65
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Zakapturzony generał jest o kilka klas lepszy od:Zwykłego Generała, Doświadczonego Generała, Ponurego Żniwiarza, Lorda Draculi, Szalonego Naukowca.
    https://i.imgur.com/Kcb4z5n.jpg - można sobie zerknąć jak wypada ten zakapturzony np w lampie użyłem tego symulatora symulacja całej mapy https://forum.thesettlersonline.pl/t...or-w-wersji-PL. W innych przygodach wypada podobnie można nim zrobić kilka obozów oszczędzając kilkanaście kz w porównaniu do starszego gemini.

  6. #66
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Faktycznie zaskakujace, ze general o pojemnosci 200 z jakas umiejetnoscia jest lepszy od takiego o identycznej pojemnosci bez zadnych umiejetnosci
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #67
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Zakapturzony generał bardzo poszerzył możliwości robienia przygód tam gdzie inni generałowie sobie nie radzą on przybywa z pomocą genialny i bardzo przemyślany ruch ze strony projektantów BB. Ten generał i jego doskonałość odsunęły wszystkie moje obawy dotyczące przyszłości tej gry. Własnie sprzedaję dom żeby doinwestować moją wyspę. Tak mnie ta gra urzekła, że na stałe przenoszę się na moją wyspę a zakapturzony będzie mnie prowadził we wszystkich bitwach.
    Pozdrawiam wszystkich i proszę was kupujcie zakapturzonych.
    ps
    Jakby jeszcze projektanci z BB dodali niewyczerpalną kopalnię kamieni i marmuru tak po 10 k klejnotów za sztukę już nic więcej by mi nie brakowało proszę spełnijcie moje marzenie.
    Ostatnio edytowane przez wojtex113 ; 07.04.2020 o 21:11

  8. #68
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ano generalnie napisałem, że po powrocie do gry po prawie roku nieobecności ten Event przez duże "E" strasznie mi się podoba, bo nie trzeba w nim nic robić ponieważ:
    - Borysa kupić za pisanki nie mogę bo jest kłódeczka ( i zapewne większość graczy ją ma), a reszta generałów na obecnym etapie gry to zwykłe śmieciuchy nie warte zachodu;
    - domki, włącznie z tym czymś od kur to też bezużyteczne śmieci;
    - no i pozostają jak zwykle odkrywcy, ale biorąc pod uwagę, że każdego trzeba indywidualnie wysyłać (bo wysłanie kilku na raz przerasta BB, choć oni mówią, że zaznaczenie kilku żeby poszli szukać tego samego byłoby automatyzacją psującą radość i zabawę z gry - SZOK!!!) to po wysłaniu tych 55 co już mam, nic więcej już mi się robić nie chce, tak jest to blazujące, więc sens kupowania kolejnych też jest raczej... mało sensowny.

    Reasumując BB idzie jak szło po równi pochyłej w dół, ale teraz to już nie do dna (bo to dawno już osiągnęli jeśli chodzi o (niedo)rozwój TSO), ale ryją już w mule. Więc brawo dla zespołu BB za trzymanie poziomu - jak zwykle są niezawodni )))

    I to było mniej więcej to co zostało usunięte. Na koniec mogę jeszcze jedynie dodać to co ładnie napisał sparkz - pomysły BB nadal są zerowe; rozwijanie domków na 7lvl służy... nie wiadomo czemu, nowo wymyślani "specjaliści" to (s)hit jak się patrzy, itd. Ale szybciej zostanie odkryty lek na covid-19 niż działania BB zaczną mieć jakikolwiek sens )) )

    P.S.
    wojtex, po 8 latach grania brakuje Ci kamienia i marmuru??? Niewyczerpalna kopalnia??? A dlaczego nie niewyczerpalna manufaktura drewna iglastego za 10k klejnotów? Też fajny pomysł, w końcu może komuś brakuje. I nie obraź się, proszę bo nie to jest moim zamierzeniem, ale czy BB płaci Ci za pozytywne recenzje i reklamę ich durnych pomysłów ("Zakapturzony generał bardzo poszerzył możliwości robienia przygód tam gdzie inni generałowie sobie nie radzą on przybywa z pomocą genialny i bardzo przemyślany ruch ze strony projektantów BB. Ten generał i jego doskonałość odsunęły wszystkie moje obawy dotyczące przyszłości tej gry.(...) Pozdrawiam wszystkich i proszę was kupujcie zakapturzonych.")? No chyba, że to żart, a ja go nie zrozumiałem bo jestem już za stary ))

    Pozdrawiam wszystkich i życzę dużo zdrowia
    Ostatnio edytowane przez rolnik35 ; 07.04.2020 o 23:41 Powód: literówki

  9. #69
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Oświadczam, że to żarty były z mojej strony mości rolniku35 gra leży i kwiczy a ja się z niej śmieję a do tego gram w 100% za darmo więc generuję im koszty

  10. #70
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Nie po co a dlaczego.

    On jest dlatego, ze BB musi stworzyc pozory rozwijania gry w jakis sposob i dodawania nowej zawartosci, a jednoczesnie nie ma czasu ani nikogo na tyle kompetentnego zeby poswiecil 10 minut i sie faktycznie zastanowil ktore z tych nowosci maja sens, albo policzyl jak te liczby graja ze soba.
    generalnie tego typu watki ktore otwiera penelopa zeby wyrazac swoje zdanie na dany temat nie maja zadnego sensu ...

    kazdy pisze swoje opinie w 99% sa to niezadowolenia z takiego czy innego powodu ludzie podaja tu mnostwo argumentow ze to wszystko zmierza do nikad i jest coraz gorzej , a na koniec po wszystkim penelopa pisze dziekujemy za wasze opinie przekaze je dalej i jak zawsze konczy sie tak samo czyli zadnych wnioskow nie wyciagaja ... wiec po co cala ta szopka ?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 12 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.