Odpowiedz w tym wątku
Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 120

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Wielkanocne 2020 - Dyskusja

  1. #101
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Niech im ktos powie zeby tak czesto nie pluli nam w twarz bo sie biedaczki odwodnią...
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #102
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    i niech ktos powie ze oni maja jakiekolwiek pojęcie o tej grze

  3. #103
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    i niech ktos powie ze oni maja jakiekolwiek pojęcie o tej grze
    Mylisz się to jest dokładnie zaplanowane działanie nowego specjalisty od mikrotransakcji poprzedni sposób się wyczerpał to przeszli na wyższy poziom wyciągania pieniędzy. Ta technika nie jest przewidziana dla biednych tylko szukają złotego strzału kogoś bogatego który wyda kilka tysięcy euro kilka takich osób i mają więcej kasy niż wcześniej. Zacznie się wycinanie co bardziej cennych rzeczy z ewentów tak ja teraz poleciał msw i borys. Za darmo nic cennego w większej ilość niż 1 sztuka nie będzie. Znam to z wielu innych gier i za kilka miesięcy gra umrze z braku graczy lub przejdzie w hibernację wieczystą.

  4. #104
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez M0rdechaj Zobacz posta
    Co tam tytanowa kura, jak na testowym dodali wspaniałą uprawę słoneczników: http://settlersonlinewiki.eu/budynki...-slonecznikow/
    Produkcja taka, że bez ulepszenia magazynów się nie obejdzie xD
    O co Ci chodzi?
    Zawsze możesz użyć nawozu
    http://settlersonlinewiki.eu/poradni...-slonecznikow/

  5. #105
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A ja wczoraj się sfrajerzyłem jak chyba mało kto na świecie. Nie doczytałem jakie surowce bierze tytanowa kura. Myślałem, kij, dziadowskie w sumie budynki, ale pewnie jak złota wieża. Weźmie jakiś nic nie znaczący towar i da te 3 rudy na 40 minut, a na podwójnej premii chociaż 6...A się dowiedziałem dziś, że jeszcze "słoneczniki" zabiera. 12 tys. pisanek wyrzucone w błoto. Chyba nie ma obecnie większego frajera na serwerze ode mnie.

  6. #106
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez jozioblabla Zobacz posta
    A ja wczoraj się sfrajerzyłem jak chyba mało kto na świecie. Nie doczytałem jakie surowce bierze tytanowa kura. Myślałem, kij, dziadowskie w sumie budynki, ale pewnie jak złota wieża. Weźmie jakiś nic nie znaczący towar i da te 3 rudy na 40 minut, a na podwójnej premii chociaż 6...A się dowiedziałem dziś, że jeszcze "słoneczniki" zabiera. 12 tys. pisanek wyrzucone w błoto. Chyba nie ma obecnie większego frajera na serwerze ode mnie.
    hahahaha nie martw się, kupisz farmę słoneczników za jakiś czas i się wyrówna aczkolwiek jak wtedy siebie nazwiesz?

  7. #107
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez jozioblabla Zobacz posta
    A ja wczoraj się sfrajerzyłem jak chyba mało kto na świecie. Nie doczytałem jakie surowce bierze tytanowa kura. Myślałem, kij, dziadowskie w sumie budynki, ale pewnie jak złota wieża. Weźmie jakiś nic nie znaczący towar i da te 3 rudy na 40 minut, a na podwójnej premii chociaż 6...A się dowiedziałem dziś, że jeszcze "słoneczniki" zabiera. 12 tys. pisanek wyrzucone w błoto. Chyba nie ma obecnie większego frajera na serwerze ode mnie.
    Kiedyś było podobnie ze szkółkami wiejskimi, jedni kupili, inni nie, a z czasem jak dodali możliwość ich podniesienia, to Ci co nie kupili zaczęli narzekać (mniejsza z tym czy teraz są przydatne czy nie). Może podobnie będzie z tytanowymi kurami.

  8. #108
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pogratulować.
    Będziesz mógł dziennie produkować 108 rudy tytanu.
    Tytaniczna ilość która mam nadzieję nie zachwieje handlem w Słonecznym Grodzie
    Ciekawe tylko skąd weźmiesz codziennie 2.160 słoneczników.
    Moja kopalnia (bez bufów) produkuje tylko 672 dziennie.
    Cienizna.

  9. #109
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    .
    Ostatnio edytowane przez Freha ; 20.04.2020 o 10:58 Powód: do usunięcia

  10. #110
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez jozioblabla Zobacz posta
    A ja wczoraj się sfrajerzyłem jak chyba mało kto na świecie. Nie doczytałem jakie surowce bierze tytanowa kura. Myślałem, kij, dziadowskie w sumie budynki, ale pewnie jak złota wieża. Weźmie jakiś nic nie znaczący towar i da te 3 rudy na 40 minut, a na podwójnej premii chociaż 6...A się dowiedziałem dziś, że jeszcze "słoneczniki" zabiera. 12 tys. pisanek wyrzucone w błoto. Chyba nie ma obecnie większego frajera na serwerze ode mnie.
    ja się podobnie czuje po kupieniu wypasionych chałup, w które teraz muszę zainwestować 175 żetonów

    Ta plantacja słoneczników to jakiś sposób na nadprodukcję wody (i fajnie wygląda ), ale ilość "zbioru" szału nie robi
    ps. właśnie doczytałam o nawozie ha ha ha- no nieżle
    Ostatnio edytowane przez Freha ; 20.04.2020 o 11:03

Odpowiedz w tym wątku
Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.