Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 120

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie Wielkanocne 2020 - Dyskusja

  1. #91
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ty to poważnie? bo nie wyczułem ironii...
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  2. #92
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Androm3da... SERIO???

    Fajnie by było, jak by trzeba było ręcznie odbierać produkcje ze wszystkich budynków To by dopiero była motywacja, żeby częściej wchodzić do gry. Ale wszystko jeszcze przed nami. Trzeba tylko założyć ankietę, a być może BB pójdzie na rękę aktywnym graczom i pozwoli im zbierać z domków produkcje ręcznie zamiast żeby sama wchodziła do magazynu - kto to widział taką automatyzację gry - gdzie tutaj frajda ze zbierania surowców
    Gracze odchodzą bo nie mają co robić w grze, a tutaj wystarczyłoby takie proste rozwiązanie - ręczne zbierania surowców zamiast automatyzacji - i znowu tłumy wróciłyby do TSO
    Ostatnio edytowane przez rolnik35 ; 13.04.2020 o 11:51 Powód: literówki

  3. #93
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Androm3da super pomysł z odbieraniem ręcznym surowców ten kto siedzi non stop na wyspie zyskuje. Ja mieszkam na mojej wyspie więc jestem za.

  4. #94
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    zakapurzony + kz i wymiata na drwalu, po evencie z ż bedzie wymiatał na zdradku

  5. #95
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2017
    Posty
    17
    Serwer
    Nowy Świat
    a tak bliżej jak wymiata, bardziej niż niezłomna?

  6. #96
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    po jakiego grzyba teraz robic krawce ? mamy 2020 a nie 2015 ..
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #97
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez gosiaj Zobacz posta
    zakapurzony + kz i wymiata na drwalu, po evencie z ż bedzie wymiatał na zdradku
    W porównaniu z Borysem, to może co najwyżej po nim pozamiatać. Mikołajowa jest nawet lepsza na drwalu.

  8. #98
    Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    107
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    W końcu nadszedł ten wspaniały dzień kiedy mogłem sobie pozwolić na zakup tytanowej kury. Stawiam sobie na wyspie ten piękny budynek i z bijącym mocno sercem otwieram interfejs tego budynku i moim oczom ukazuje się wspaniałe przeliczenie zbędnego nasienia oleistego i kilku ryb na 1 tytan co 40 minut. Oczami wyobraźni już widzę ile dobra będzie z tego tytanu na mojej wyspie. Wspaniała robota programiści z BB im więcej patrzę na ten budynek tym większy podziw we mnie wzbudza. Duma mnie rozpiera że ja posiadam ten wspaniały budynek a jak sobie pomyślę, że jeszcze dokupię sobie 2 sztuki tytanowej kury szok. Własnie spostrzegłem, że znowu BB mnie rozpieszcza i jest promocja na klejnoty to dzisiaj będę mógł sobie pozwolić na komplet tytanowych kur na mojej wyspie. Siedzę i patrzę na moje 3 tytanowe kury im więcej patrzę tym większa radość mnie ogrania ja sobie siedzą a tytan płynie na moją wyspę szerokim strumieniem. Tyle szczęścia dla mnie czym ja sobie na te tytanowe kury zasłużyłem. Wielki podziw dal twórcy tego budynku jeszcze raz dziękuje za tyle radości dla mnie.
    Wpadłam pod stół ze śmiechu

  9. #99
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Wszędzie pełno tych sceptyków co z nimi zrobić jak ich naprowadzić na światłość która bije z naszych wspaniałych twórców gry.
    Weźmy sobie np takiego zakapturzonego generała on jest wspaniały ma wielki obóz od którego bije blask chwały jak tylko postawiłem ten obóz na wyspie wszyscy osadnicy zbiegli się i patrzyli się na ten wielki obóz wręcz majestatyczny. Patrzę sobie na ten obóz i widzę że on pięknie to wszystko uzupełnia stanął zaraz przy domu włądyki nie zwykłym domu władcy tylko własnie władyki przecież to genialne posunięcie jesteś władyką wyspy. Jeżeli tu nie widzisz w tej nazwie władyka geniuszu twórców tej gry to nie pojmiesz wspaniałości generała zakapturzonego.
    Otrząśnij się chłopie i dorośnij nie jesteś władcą tylko władyką i tak ma być.

  10. #100
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Co tam tytanowa kura, jak na testowym dodali wspaniałą uprawę słoneczników: http://settlersonlinewiki.eu/budynki...-slonecznikow/
    Produkcja taka, że bez ulepszenia magazynów się nie obejdzie xD

Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.