Zobacz wyniki ankiety: Czy pomysł ci się podoba?

Głosujących
11. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    10 90.91%
  • NIE

    1 9.09%
Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Sortowanie Generałów/Odkrywców/Geologów

  1. #1
    Osadnik Awatar Kouta_Aoi
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    77
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Sortowanie Generałów/Odkrywców/Geologów

    Witam. Chciał bym przedstawić mój pomysł na ułatwienie sortowania wszystkich specjalistów. Pomysł dość prosty. Jak już był, to przepraszam.

    Otóż tak:
    Możliwość przypisania dla specjalistów danego koloru. Po wyborze koloru w menu gwiazdy (zakładka ze specjalistami) mamy dostępne (docelowo) 5 kolorów. Po wybraniu koloru pojawiają nam się wszyscy specjaliści z przypisanym danym kolorem. Po wyłączeniu menu gwiazdy ten filtr się kasuje. Załączam grafikę poglądową jak by to teoretycznie mogło wyglądać. Dajcie znać co o tym myślicie i jestem ciekaw też opinii moderatorów.

    https://imgur.com/a/jWtcnnq

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Dołącz ankietę. A tak w ogóle to czemu miałoby służyć takie sortowanie kolorami? Grupowa aktywność nie przejdzie (niestety) bo zakaz automatyzacji.

  3. #3
    Osadnik Awatar Kouta_Aoi
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    77
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Takie sortowanie by było fajne w wielu aspektach. Szczególnie przy generałach. Np masz grupę generałów tylko pod daną przygodę. Zamiast grzebać w menu gwiazdy masz ich pod ręką pod jednym przypisanym kolorem itp. Te sortowanie nie ma żadnego związku z automatyzacją.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    232
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Kouta_Aoi Zobacz posta
    Takie sortowanie by było fajne w wielu aspektach. Szczególnie przy generałach. Np masz grupę generałów tylko pod daną przygodę. Zamiast grzebać w menu gwiazdy masz ich pod ręką pod jednym przypisanym kolorem itp. Te sortowanie nie ma żadnego związku z automatyzacją.
    czemu nie, głosuje na tak

  5. #5
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wystarczy w nazwie generała/geologa/odkrywcy wpisać jakiś tag. Np. dla generała tag przypisany do danej przygody, można wpisać kilka tagów (swoje najpopularniejsze przygody) i po wpisaniu tagu do wyszukiwarki masz tylko konkretnych generałów do danej przygody. to samo z innymi specjalistami
    Ostatnio edytowane przez Jurek12345 ; 28.03.2020 o 11:07

  6. #6
    Osadnik Awatar Kouta_Aoi
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    77
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Jurek12345 Zobacz posta
    Wystarczy w nazwie generała/geologa/odkrywcy wpisać jakiś tag. Np. dla generała tag przypisany do danej przygody, można wpisać kilka tagów (swoje najpopularniejsze przygody) i po wpisaniu tagu do wyszukiwarki masz tylko konkretnych generałów do danej przygody. to samo z innymi specjalistami
    w tym problem, że próbowałem tak wiele razy i niestety, i tak miesza. Może to błąd skryptu albo algorytmu? Nie wiem.

  7. #7
    Odkrywca Awatar Robalus
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    1,043
    Serwer
    Nowy Świat
    Pomysłów było wiele już... Jestem za każdą dobrą zmianą która ułatwi wysyłanie geologów i poszukiwaczy-odkrywców by nie tracić czasu na klikanie.... Ale BB nie pozwoli nam na takie rozwiązania !!!

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.