Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: ✔ [23614] Problem z premią "Wróżkowy pył"

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    10.08.2013
    Posty
    121
    Serwer
    Złota Góra

    ✔ [23614] Problem z premią "Wróżkowy pył"

    Po ostatniej przerwie konserwacyjnej przestała działać premia "Wróżkowy pył". Użycie premii nie powoduje ponownego rozmieszczenia kolekcji na wyspie.
    Zrzut ekranu:
    Spoiler

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.01.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Miałem to właśnie napisać, bo jak to by było żeby czegoś nie spie... przy okazji konserwy

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    11.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Nie działa też scenariuszach.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.09.2018
    Posty
    28
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Czasem trzeba zużyć 4-7 sztuk "Wróżkowego pyłu", żeby cokolwiek wyłapać i mieć zaliczone zadanie "Znajdź je wszystkie".
    Zresztą zauważyłem, przestawiając budynek, że kolekcje respią się pod grafikami budynków, ale codzienne sprawdzanie pod jakimi, po prostu mija się z celem :/

  5. #5
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Opisany problem z działaniem premii "Wróżkowy pył" jest nam znany. Przepraszamy za niedogodności z tym związane i prosimy o cierpliwość w czasie, kiedy nasi deweloperzy pracują nad poprawkami. Niestety nie mam możliwości określenia, kiedy sytuacja wróci do normy, ale dokładamy wszelkich starań, aby skrócić czas oczekiwania dla graczy.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 31.03.2020 o 14:40

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.08.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Od razu błąd, po prostu masz pecha i każde losowanie umieszcza przedmioty w tym samym miejscu

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Anomit Zobacz posta
    Zresztą zauważyłem, przestawiając budynek, że kolekcje respią się pod grafikami budynków, ale codzienne sprawdzanie pod jakimi, po prostu mija się z celem :/
    Postaw za takimi budynkami kwiatki, to Ci przestana sie kolekcje tam respawnowac.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.11.2014
    Posty
    24
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie!

    Opisany problem z działaniem premii "Wróżkowy pył" jest nam znany. Przepraszamy za niedogodności z tym związane i prosimy o cierpliwość w czasie, kiedy nasi deweloperzy pracują nad poprawkami. Niestety nie mam możliwości określenia, kiedy sytuacja wróci do normy, ale dokładamy wszelkich starań, aby skrócić czas oczekiwania dla graczy.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    No i jak Szanowna Pani ocenia rezultaty pracy Waszych deweloperów ? Dwa tygodnie, event się kończy, pył wtedy, kiedy najbardziej powinien, nadal nie działa. Co w związku z powyższy oznacza według polityki Ubisoft skrócenie czasu oczekiwania graczy? Czy pojawi się oczywiście płatny DLC znoszący tą niedogodność? Jeśli tak, to kiedy?
    P.s. W BB obowiązuje jakiś skrypt prowadzenia korespondencji, odgórnie narzucony, czy to inwencja jednostki pisanie takich sztampowych ogólników bez praktycznego znaczenia?

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mi tez to nie działa i zdaje sobie sprawę ze najbliższy termin naprawy tego będzie w ramach wgrywania eventu hellowin 2022 roku (data to nie błąd)
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    10.08.2013
    Posty
    121
    Serwer
    Złota Góra
    Zabiorą się za tę poprawkę, jak tylko ogarną logowanie przez NK. Myślę, że data 2022 jest jednak zbyt optymistyczna.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.