Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Event Wielkanocny 2020

  1. #11
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez trorox Zobacz posta
    Dziwne, że nie ma na testowym mega paczki za jajka...
    zastanawiają się czym tu skusić, aby wydać zł
    "Everybody lies"

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    a kiedy poziom do 100lvl-a podniosą?

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    29.04.2017
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    Z tym Borysem to są jakieś jaja chyba (w sensie żartobliwym ze strony BB). Na chwilę obecną to byłby jedyny sensowny zakup w tym evencie ale przechodząc dalej...
    Limit na Borysa wprowadzony ale na słabiutkiego w dzisiejszych czasach Weterana już nie? Hahahahahaha
    Generał "Brązowy Kapturek" na chwilę obecną będzie siedział obok Naukowca w Gwieździe, "może" kiedyś przyjdzie pora na niego.
    Więc co tu u licha kupić??? Chyba jajowe wydawanie skończy się tylko na Grubasach, bo oni na eventach zawsze się przydadzą.
    Tytanowa kura dupy nie urywa, no może swoją urwie jak zacznie te tytany znosić. O wiele lepsze wydobycie jest z samych kopalń, nawet jednej. Zakup nieopłacalny.
    Budynki mieszkalne ujdą ale ostatnio modne stały się te na wodzie, wiec dlaczego ich tu nie ma więcej??? I tu też limit 2 i TYLKO 2, bo wiecej nie ma, SZOK i niedowierzanie! :O
    Jak na event Wielkanocny to w tym roku jest BIEDA totalna w porównaniu z zeszłorocznymi.

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2014
    Posty
    54
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Może ktoś z BB oficjalnie napisze czy faktycznie jest limit na Borysa , jeżeli tak to dla kogo on jest.Prawie Wszyscy gracze maja jednego i tylko on jest w tym evencie wartym kupienia . Jeżeli tak to w sumie nie warto angażować się w ten event . Szkoda bo to zawsze fajna zabawa .
    Pozdrawiam

  5. #15
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Już napisali na testowym
    https://forum.tsotesting.com/threads...ll=1#post52693


    Mam nadzieje żę pójdą po rozum do głowy niedługo

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    w sumie drugi borys bardzo ulatwiłby gre ale czy o to chodzi .....

  7. #17
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez gosiaj Zobacz posta
    w sumie drugi borys bardzo ulatwiłby gre ale czy o to chodzi .....
    a pewnie, po tylu latach gry chodzi o to by sobie zabawę utrudnić, a najlepiej by za to jeszcze zapłacić trochę kasy
    tylko najpierw ktoś powinien starać się przekonać by gracz chciał bawić się dalej, ale pewnie że obowiązku nie ma - nie muszą tego robić

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.06.2013
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    Ta wielkanocny event to porażka, nie ma faktycznie co kupic, nowy general z 10% celnoscią to jakiś żart, a fakt borys na kłódce, to po jaka cholerę go wogole dali, bezsens, daruje sobie zakup klejow, jest coraz gorzej, zaczalem zagladać tylko na eventy świąteczne ale i to kuleje, to chyba czas sobie darować granie.

    Na którymś z poprzednich eventów kupiłem nieopatrznie medyka, porażka do kwadratu, zeby sie bardziej dobic bo wczesniej kupiłem go za kleje i nie zwrociłem uwagi, ze go mam, bo nigdy nie uzyłem...
    Ostatnio edytowane przez Sacris ; 09.04.2020 o 18:49

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    nowy genek jest fajny , kupiłam 2 i jestem zadowolona

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.