Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 52

Wątek: Zmiany w grze - 24.03.2020 - Dyskusja

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Zmiany w grze - 24.03.2020 - Dyskusja

    Witam!

    Zapraszam do podzielenia się opiniami na temat nadchodzących zmian, opisanych > tutaj <.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    co tu dyskutowac przzed wprowadzeniem zmian ? zostana wprowadzone ,naprawicie to wtedy mozna cos powiedziec....

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.09.2013
    Posty
    27
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja od paru dni wiszę na mapie Nieznane regiony i biały obszar nie chce zniknąć po wykonaniu zadań (obóz 22 teraz mam na pn). Zmiany wejdą dopiero 24 czyli stracę materiały etc potrzebne do mapy razem z sama mapą... zostały 4 dni

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    02.06.2014
    Posty
    105
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez AndrewSet Zobacz posta
    Ja od paru dni wiszę na mapie Nieznane regiony i biały obszar nie chce zniknąć po wykonaniu zadań (obóz 22 teraz mam na pn). Zmiany wejdą dopiero 24 czyli stracę materiały etc potrzebne do mapy razem z sama mapą... zostały 4 dni
    Anuluj i pisz do supportu o rekompensatę.

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Zadanie: Nieudane cotygodniowe wyzwania mogą zostać usunięte.
    - co autor miał na mysli ? może lepiej dopracować to i na stałe wyłączyć te zadania za żetony. Jak ktoś nie chce, a nie że co tydzień wali na czerwono że zadanie nie wykonane
    Czyli można się spodziewać kolejnych konserw bo nic o evencie na wielkanoc + nowe błędy
    Dajecie kolejne budynki na 7lvl tylko dajcie opcje jeszcze na materiał do tego. Bo czas produkcji to miesiąc tej "zaprawy" na jeden tylko budynek

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.11.2014
    Posty
    24
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Witam, a ja skomentuje zmiany zanim wejdą w życie.

    Żenada. Te zmiany powinny tydzień temu wejść. Aktywujecie wydarzenie polegające na zwiększeniu PD oraz łupów z przygód, podczas gdy nie można z części przygód skorzystać. Nawet oferujecie w sklepiku u stóp gór do kupienia. Jeszcze macie czelność pytać o opinię w uśmiechem na ustach. Weźcie się do roboty, albo zamknijcie tą żenującą w tym momencie grę, jak Anno, bo robicie wszystko żeby gracze odeszli.

    pa pa

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2014
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    pojawiły się oferty za klejnoty a ja nie mogę nabyć klejnotów bo po 6 latach gry z opcji zakupów zniknął nagle mtransfer mbanku. napisałam do supportu, otrzymałam odpowiedź, żebym korzystała z innych opcji - jakich, w jaki sposób - tego mi nie powiedziano. aha, jeszcze poradzono, żebym czytała forum - czy to mi umożliwi zakup klejek?

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    08.07.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Te płatności realizuje Przelewy24 czyli zewnętrzny dostawca więc BB tu nic nie pomoże. Możesz ścigać Przelewy24 czemu nie działa mtranfer. Z resztą to moze być przejsciowe
    edit: w zasadzie to scigaj mbank bo to pewnie oni sie wywalili...
    Ostatnio edytowane przez a1934876817568 ; 17.03.2020 o 17:08

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zniknęły motylki i + 100% do PD i surowców to Górski Klan wróci gratulacje

  10. #10
    Osadnik Awatar Hmdw
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    48
    Serwer
    Nowy Świat
    A co z bugami w "U stóp góry"? mnie nie otworzyła się brama i czekam...
    Zapraszam wszystkich do współpracy przy tworzeniu strony o grze.


Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.