Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 83

Wątek: ✔ [23598] [23602] [23603] Problemy z kampanią Górski Klan - marzec 2020

  1. #61
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    na regionach nie dzialaja , dalej juz tak

  2. #62
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja dziś nie mogę otworzyć bramy w pierwszej przygodzie U Stóp Góry, ktoś robił może?
    działa zapomniałem o kluczu
    Ostatnio edytowane przez marcel05 ; 01.05.2020 o 19:49

  3. #63
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2014
    Posty
    13
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    do suportu:
    Kampania będzie jeszcze kiedyś działać tak jak zaplanowano, czy już na zawsze mamy się przyzwyczaić do przechodzenia przygód z błędami??

  4. #64
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    507
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na zawsze to nie... Parafrazując "Psy": do końca -Twojego konta lub TSO czyli dość szybko ;D
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  5. #65
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Skoro tylko Regiony nie działają tj. premki, ale da się je zrobić. To może lepiej niech tego "szpece" nie ruszają, bo jeszcze nowe i kolejne błędy w innych powstaną

  6. #66
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Kolonia
    szukają szukaja i troszke im to czasu zajmuje

  7. #67
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.01.2014
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam
    U mnie rowniez blad wystapuje. Mam na kazdej przygodzie antypremie sliski lod. O dziwo u innej osoby
    ktore specjalnie opalila ta przygode ta antypremia nie wystepuje i jest tak jak powinno byc.
    Ta przygoda potrzebuje sporo wojska i to przykre ze musze poswiecac jego wiecej ( a nie jest tanie)
    by ja ukonczyc.Kto mi za to zwroci surowce i czas no kto?

  8. #68
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Każdy może wybrać jakie "premie" skasować poprzez obozy, więc jedni wolą śnieg inni co innego.
    Trzeba przywyknąć chyba do wersji z błędem te setke kz i ryc dorobić więcej na te jedną wyprawe i tyle.

  9. #69
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.01.2014
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Każdy może wybrać jakie "premie" skasować poprzez obozy, więc jedni wolą śnieg inni co innego.
    Trzeba przywyknąć chyba do wersji z błędem te setke kz i ryc dorobić więcej na te jedną wyprawe i tyle.
    A co powiesz ze w ostatniej przygodzie kamapani "wielka bitwa" nie ma dynamitu z poprzedniej przygody? Tez sobie dorobie wiecej?
    Kolego ja w przygodzie Lud Gor nie moge sobie skasowac antypremi bo niby czym?Mylisz z przygoda Nieznane Regiony.

  10. #70
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    no mozesz dorobic rozbijajac dodatkowych przywodcow ... a premki ktore rzucasz w regionach dzialaja na kolejnych przygodach bez problemu ... problem jest tylko na regionach

Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.